Dogachtigen, Den Bosch, 23-10-2011

Keurmeesters: Mw. N. Romanova (RU): Baby-, Puppy-, Jeugdklassen

                         Dhr, D. Vernon (F): Overige klassen

 

REUEN Babyklasse:

1 VB-Byron Pamphilios v.d. Vechtse Hoeve (J. Jansen)

2 VB-Boréas Liander v.d. Vechtse Hoeve (M. v.d. Horst)

3 VB-Bistonis Midas v.d. Vechtse Hoeve (A. v.d. Made)

 

 

REUEN Puppyklasse:

1 VB-Rosaceae Melocactus (B. Elshof)

         Beste Pup

2 VB-Ceasar Off the Lion’s Holl (P.J.M. Achterkamp-Hulshorst)

3 VB-Cool I Am Bo’s Chivas vom Vietingshof (H. van Houtte)

4 VB-Dakar vom Roten Schopf  (S. Holthof)

   VB-Fern of the Dutch Phantasy (K. Goethals)

   VB-Rosaceae Mespilus (S. & L. van Kempen)

      B-Rosaceae Narcissus (A.J. Schilder)

 

 

REUEN Jeugdklasse:

1 U-Memicedaïska Zilvester (J. v.d. Poel)

         JeugdCAC

2 U-Antares Golden Heart (A. Schut)

3 U-Abayomi Thaigo van Marinushof (M. de Jonge)

4 U-Jarko Lions from d’Es (L. Vandeuren)

   U-Castor (L. Ebbelaar)

   U-Coigner Thomas v.d. Toogwijkhoeve (F. Hiemstra /F.J. v.d. Veen)

   U-Garfield Leo vom Illertal (N. Ihle)

   U-King Kuong Docâs Lord of Pelgrims Ring (W. Oud)

 ZG-Proffessor Strauss Hamilton a. d. Sumpfloch (J. & W. Zomer)

 ZG-Rosaceae Kirengeshoma (B. Aans)

 

 

REUEN Tussenklasse:

1   U-Rosaceae Juncelles, NJK (Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

2   U-Calimero vom Roten Schopf (S. Holthof)

3   U-Memicedaïska Waschinsapa Dit Enzo (C. Helene)

4 ZG-Rosaceae Jensoa (F.H. van Dam)

   ZG-Camelot v.h. Leonhuuske (J. Strauven)

   ZG-Jommeke from Yellow’s Garden (C. & B. Bauwens-Roobrouck)

 

REUEN Openklasse:

1 U- Baxter vom Löwenzahn (U. Spies)

         Beste Reu & BOB: CAC

2 U-Hannibal uit ‘t Berggat (P. Wellekens)

3 U-Fyodor the Gardian Angel, JW’10, NJK, Lux.Jgd.W.

                                                                (C. van Brouwershaven)

4 U-Knickerbockers Gamma Ray, NJK (C. van Brouwershaven)

   U-Sconfinato Giacomo Greco (J. van Rooden)

   U-Kendall van de Lefwinus (P. Loeters)

 ZG-Heaven Subati van ʼt Schooltje (M.G. Pierey)

 ZG-Sconfinato Fausto Fellow (W. & M. Edens)

 ZG-Knickerbockers In Flame (M.I.H. Venema-Mostert)

 ZG-Meus Amicus Harko (M. Claessens)

 ZG-Black Sabbath Member of  the Leogang (K. Moser)

 ZG-Ilox (Ch. van Goethem)

   M-Boromir the Gardian Angel (N. van Hartevelt-v.d. Linden)

   M-Chabbar Julius the Gardian Angel (N. van Hartevelt-v.d. Linden)

 

 

REUEN Kampioensklasse:

1 U-Rosaceae Amaranthus, Dts.-, Bel.Kamp.( Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

         Res.CAC

2 U-Hakuna C. Bora z Milotiček, Multi Ch. (C. & B. Bauwens-Roobrouck)

3 U-Memicedaïska Ultimus, Ned.Kamp. (A.H. Verkerk-Wüst)

 

 

REUEN Veteranenklasse:

1 U-Leo Amicanis Coen’s Deli Hassan (K. Rogman)

         VeteranenCAC

 

TEVEN Babyklasse:

1 VB-Quissanga vom Löwengarten (K. Rogman)

         Beste Baby

2 VB-Kouky Leo du Chateau (Ch. van Goethem)

3 VB-Kalinka Leo du Chateau (Ch. van Goethem)

 N.B.-Paddy’s Pippa vom Löwengarten (V. Mörchen)

  

TEVEN Puppyklasse:

1 VB-Rosaceae Nonnea (H. & D. Wagenaar-de Ruijter)

2 VB-Angel-Harko Löwe vom Spittergrund (L. Vandeuren-Claessens)

3 VB-Khaimasʼ Special Flame (M.C. Bouwhuis)

4 VB-Chan Chan v.d. Miepmup (J. Pelt)

   VB-Leodania’s Straightflush (H. de Backer)

   VB-Lily oft he Dutch Phantasy (S. Kok-Louwe)

 N.B.-Rosaceae Nyssa (H.J.M. Roefs)

 

 

TEVEN Jeugdklasse:

1 U-Always Sunshine Enakshi (J. & K. van Zon)

         JeugdCAC

2 U-Khaimas’4 Y Save The Dream (J. & K. van Zon)

3 U-Fastwin’s Idylle (I.L.M. Slettenhaar-Vogels)

4 U-Memicedaïska Zahrah (M. Woudstra)

   U-Vi-Vi’s June Summer Moon (K. Moser)

   U-Mona Liza vom Löwengarten (Ch. van Goethem)

   U-Always Sunshine Eshana (J. & K. van Zon)

   U-Mohbileo Akira (V.F. Wijma-Scholte)

   U-Memicedaïska Zahida (I. Lems)

 ZG-Rosaceae Kobresia (B. Aans)

 ZG-Abayomi Toshi van Marinushof (M. de Jonge)

 

 

TEVEN Tussenklasse:

1 U-Zir Ozzy’s Pretty Women von Tulips, NJK

Beste Teef: CAC                       (Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

2 U-Catoo van het Leonhuuske (R. Boulengier)

3 U-Memicedaïska Wynono (R.J. Faas)

4 U-Lima Zola vom Löwengarten (K. Rogman)

 ZG-BB Boraya Brush vom Vlietingshof (H. van Houtte)

 ZG-Rosaceae Jacksonia (J.H. de Groot)

 ZG-Pachakisha Aymee Voule’s Girl (J.H.M. Geerdink-Mulder)

 ZG-Jelka from Yellow’s Garden (C. & B. Bauwens-Roobrouck)

 ZG-Joni from Yellow’s Garden (J.J.A. Beers)

 

TEVEN Openklasse:

1 U-Rosaceeën Elytrigia (D. Wagenaar)

2 U-Lionslord Captive Spirit (A.M.E. Binnekade)

3 U-Memicedaïska Unique (P.J.M. Achterkamp-Hulshorst)

4 U-Memicedaïska Themba (I. Lems)

   U-Hera uit ’t Berggat (M. v.d. Berge-Pidoux)

 ZG-Rosaceae Acidanthéra (R. & L. van Haren-Zwanenburg)

 ZG-v.d. Nobofarm Demi Darling (B.W. Westerneng)

 ZG-Habalou van Leodipako (M. & L. Konings)

 ZG-Fandango Che Tinde Nato del Amore (H. Hanssen/ H. Jeucken)

 ZG-Zir-Ozzy’s Valoria av Tibia (J. Harte-Andriessen)

 

 

TEVEN Kampioensklasse:

1 U-Fjalar vom Löwengarten, Lux.-, Dts.Kamp., W’10

Res.CAC                                        (Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

2 U-Thaleia Danaye Woscany, Ned.Kamp (A. & W. Lennartz)

3 U-Quona Woscany, Ned.Kamp. (A. & W. Lennartz)

4 U-Bindi v.h. Leonhuuske, Dts.Kamp. (B. Elshof)

 

 

TEVEN Veteranenklasse:

ZG-Fastwin’s Abigail (I.L.M. Slettenhaar-Vogels)