Winnershow, 26-11-2011

Keurmeester: Andrew Brace (UK)

 

REUEN Jeugdklasse:

1   U-Rosaceae Melocactus (B. Elshof)

         Beste Reu: JeugdCAC / CAC / JeugdWINNER / WINNER

2   U-Rosaceae Myristica (A.C. van Os)

3 ZG-Leo Amicanis Gomez (M.L. Barsingerhorn & J.E.J. Duineveld)

 

REUEN Tussenklasse:

1   U-Jakuna from Yellow’s Garden (J.J.A. & J.C.G. Beers-Bruin)

         Res.CAC / CACIB

2 ZG-Rosaceae Juncelles, NJK (H. & Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

3 ZG-Leo Abracadabra Athos (H. Baltzer)

 

REUEN Openklasse:

1   U-Baxter vom Löwenzahn (U.Spies)

         Res.CACIB

2   U-Umberto Ligocka Wataha (A. Schut)

3   U-Knickerbockers Gamma Ray, NJK (C. van Brouwershaven)

4 ZG-Fyodor the Gardian Angel, JW’10, NJK (C. van Brouwershaven)

   ZG-Sconfinato Fausto Fellow (W. & M. Edens)

 

REUEN Kampioensklasse:

1 U-Ludwig vom Heidersiefen, DE/VDH Kamp. (K. & M. Schemm)

       CACIB/res. CAC

2 U-Bugsy Roy Arcondia, CZ/DE/VDH Kamp. (O. Wolf)

3 U-Memicedaďska Ultimus, NL Kamp. (A.H. Verkerk-Wüst)

4 U-Rosaceae Amaranthus, CIB NL/BE/VDH/DE Kamp., JW’06, W’09

                                                        (Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

   U-Kwenobe Balten Aplin, NL Kamp., W’10 (J.H.M. Mars-de Jong)

 

TEVEN Puppyklasse:

1 VB-Rosaceae Nonnea (D. & H. Wagenaar-de Ruijter)

         Beste Pup

 

TEVEN Jeugdklasse:

1   U-Always Sunshine Eshana (J.H. van Zon)

         JeugdCAC /JeugdWINSTER

2 ZG-Always Sunshine Enakshi (J.H. van Zon)

3 ZG-Khaimas’4 Y Save The Dream (J.H. van Zon)

 

 

 

TEVEN Tussenklasse:

1 U-Holliday Maison Des Petit, JW’10, NJK (A.C. Klein-Bakker)

2 U-Zir Ozzy’s Pretty Women von Tulip’s, NJK

                                                                 (Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

3 U-Joni from Yellow’s Garden (J.J.A. Beers)

4 U-Rosaceae Jacksonia (J.H. de Groot)

 

TEVEN Openklasse:

1 U-Memicedaďska Wynono (R.J. Faas)

2 U-Rosaceeën Elytrigia (D. Wagenaar)

3 U-Teamaides Party Prinsessan (S. Lopes Cardozo)

4 U-Lionslord Captive Spirit (A.M.E. Binnekade-de Vries)

 

TEVEN Kampioensklasse:

1 U-Fjalar vom Löwengarten (Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

                                     CIB NL/VDH/LU/DE/BE Kamp, JW’08, W’10

         Beste Teef & BOB: CAC / CACIB / WINSTER

2 U-Thaleia Danaye Woscany, NL Kamp., NJK, JW’09 (W.J. Lennartz)

         Res.CAC / Res.CACIB

3 U-Bindi van het Leonhuuske, DE/VDH Kamp. (B. Elshof)

4 U-Quona Woscany, NL Kamp., NJK, JW+W’08 (W.J. Lennartz)