Leeuwarden, 09-04-2012

Keurmeester: Dhr. M.E,J. v.d. Weijer (NL)
 

 

REUEN Jeugdklasse:

1   U-Rosaceae Melocactus, JW & W’11 (B. Elshof)

         JeugdCAC

2 ZG-Radiant Star’s Adonis Arosaceae (Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

3 ZG-Rosaceae Myristica (A.C. van Os)

 

REUEN Tussenklasse:

1   U-Antares Golden Heart (A. Schut)

2 ZG-Rosaceae Kirengeshoma (B. Aans-Bakker)

3 ZG-Coigner Thomas v.d. Toogwijkhoeve (F.A. Hiemstra / F.J. v.d. Veen)

 

REUEN Openklasse:

1   U-Rosaceae Juncelles, NJK (Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

         Beste Reu: CAC / CACIB

2 ZG-Rosaceeën Eucalyptus (G. Tummers-Pit)

 

REUEN Kampioensklasse:

1 U-Baxter vom Löwenzahn, LUX Ch., VDH (U. Spies)

         Res.CAC / Res.CACIB

 

REUEN Veteranenklasse:

1 U-Leo Amicanis Coen’s Deli Hassan, RO Ch. (K. Rogman)

          Beste Veteraan: VeteranenCAC

 

TEVEN Puppyklasse:

1 VB-Femke van het Leonhuuske (B. Elshof)

         Beste Pup

2 VB-Sconfinato Olivia Vesta (A. Schut)

3   B-Notus-Me Collena (J. Gerrits / H. Engbers)

4   B-Zita-Lana van Tatteljee (A.M.A. Wijnbergh-van Belle)

 

TEVEN Jeugdklasse:

1   U-Quissanga vom Löwengarten (K. Rogman)

         JeugdCAC

2 ZG-Rosaceae Nonnea (D. & H. Wagenaar-de Ruijter)

3 ZG-Kanya from Yellow’s Garden (A.M.A. Wijnbergh-van Belle)

 

 

 

 

TEVEN Tussenklasse:

1   U-Always Sunshine Enakshi (J.H. van Zon)

2 ZG-Always Sunshine Eshana (J.H. van Zon)

     G-Rosaceae Kobresia (B. Aans-Bakker)

 

TEVEN Openklasse:

1 U-Van de Nobofarm Demi Darling (B.W. Westerneng)

         Beste Teef & BOB: CAC / CACIB

2 U-Rosaceae Iris, NJK (Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

         Res.CAC / Res.CACIB

3 U-Rosaceeën Elytrigia (D. & H. Wagenaar-de Ruijter)

4 U-Thalassa Woscany, NJK (J. Gerrits / H. Engbers)

ZG-Lana-Enya  vom Holzland (A.M.A. Wijnbergh-van Belle)

ZG-Absolutely Fabulous v.d. Helsingor (J. Grootenboer)

 

TEVEN Kampioensklasse:

1 U-Lima Zola vom Löwengarten, RO Ch. (K. Rogman)

 

TEVEN Veteranenklasse:

1 ZG-Just a Breeze van Birchen Garden House (J.W.M. van Doorn)