Kampioenschaps Clubmatch LHCN, 03-06-2012


BOB Memicedaïska Wanikiya (I.J. Lems)
 


Best male: Baxter vom Löwenzahn (U. Spies)

 

Keurmeesters:

Dhr. R. Ogorzelski (DE)  Reuen: Jeugd-, Open- & Kampioensklasse.     

                                          Teven: Jeugdklasse.

Mw. M. van Nimwegen (NL) Reuen: Baby - & Puppyklasse.

                                                Teven: Baby-, Puppy- & Openklasse.

Mw. R. Alferink (NL) Reuen: Tussen-, Fokkers- & Veteranenklasse.

                                     Teven: Tussen-, Fokkers-, Kamp.- & Veteranenklasse  

   

REUEN Babyklasse:

1 VB-Omega Obelix from Kalua’s Spirit (M. Hogervorst & R.H.A. Spaans)

2 VB-Omega Otis from Kalua’s Spirit (M.A.L. Cox)

3 VB-Imeraldo Maison des Petit (Frencken)

4 VB-L’Orejon du Plateau Bavarois (H. Hanssen & H. Jeucken)

   VB-Loveble Murfy of the Bernese Garden (J. & H. Kalden-Reulen)

   VB-Omega Odysseus from Kalua’s Spirit (A.H. Maat & S. Marijs)

      B-Omega Orpheus from Kalua’s Spirit  (C. van Nobelen)

 

REUEN Puppyklasse:

1 VB-Ziggy Ice-T van Tatteljee (J.Sijbring & G. Bruintjes)

2 VB-Keiran Kinderplace (Herremans-van Santpoort)

3 VB-Imagine Breeze Ginger Heaven (H.W. Berends & D. Korzeniewska)

 

REUEN Jeugdklasse:

1 U-Ceasar off the Lion’s Holl (P. Achterkamp-Hulshorst)

         JeugdCAC

2 U-Chylandyk Gilla’s Ezzay (C.J.J.M. & J.P.W. Aerts-Klep)

3 U-Brauron Pantalion v.d. Vechtse Hoeve (A.J. Nieuwkoop)

4 U-Memicedaïska Zilvester (J. van de Poel)

 ZG-Abayomi Thaigo van Marinushof (M. de Jonge-Winter)

 ZG-Jabies Graveel the Gardian Angel (R. Geerlings)

 ZG-Rosaceae Myristica (A.C. van Os)

 ZG-Rusty from Rimardiaro (W. de Jong)

 ZG-Byron Pamphilios v.d. Vechtse Hoeve (J. Jansen)

 ZG-Amigo v.d. Weidemars (R. de Boer)

 ZG-Belphoi Laszaros v.d. Vechtse Hoeve (S. de Bruijn)

   G-Koyaanis Zabor from Bri-Jos Home (G.E. Goudriaan)

   G-Ghandiale del Mondo Abajomy (L. Dijkema)

 

REUEN Tussenklasse:

1   U-Rosaceae Kirengeshoma ( B. Aans-Bakker)

2   U-Leolenkos Boston (W.J.M. de Kort & M.L.F.E. Kelders)

3 ZG-Meus Amicus Juba (D. & A.M. Herremans Lenaerts)

4 ZG-Leo Amicanis Gomez (M.L. Barsingerhorne & H. Duineveld)

   ZG-Leo Amicanis Giggs (T. & J.M. Schmidt-v.d. Beek)

   ZG-Leolenkos Bentley (J. Vonk-van Diepen)

   ZG-Aristides uit ʼt Oetelnest (M. Labeau)

 

REUEN Openklasse:

1 U-Memicedaïska Ymre (B. & A. Ekkel)

         Res.CAC

2 U-Leo Abracadabra Athos (J. Baltzer)

3 U-Meus Amicus Harko (M. Claessens)

4 U-Xouxe Icabu of Koyaanisquatsi (J. Keun)

   U-Knickerbockers Gamma Ray (C. van Brouwershaven)

   U-Eros Nato del Amore, NJK (K.G. Huttema)

   U-Sconfinato Danzatore Daron (B.J.M. Abrahamse)

   U-Sconfinato Giacomo Greco (J. Rooden)

   U-Karteros Kunos Minos (H. van Berkel)

ZG-Castor (L. Ebbelaar)

ZG-Leo Amicanis Fleedwood Floyd (T. Verheij & M.M. Handels)

ZG-Islejon vom Löwengarten (I. Befeld)

ZG-Fyodor the Gardian Angel (C. van Brouwenshaven)

ZG-Bassador CCGoldlöwe von Tyrol (M. Verreth)

  G-Memicedaïska Xanthos-Thoula (A. Looije)

  G-Fadic the Gardian Angel (P. Velemans)

  G-Neo No Limit von der Landwehr (A. & S. Leischke)

 

REUEN Fokkersklasse:

1 U-Ice-T from Yellow’s Garden (B. & C. Bauwens-Roobrouck)

2 U-Fastwin’s Fedor Leon van Linmar (I.L.M. Slettenhaar-Vogels)

 

REUEN Kampioensklasse:

1 U-Baxter vom Löwenzahn, CIB; Dt.Ch.VDH; Dt.Ch.Klub (U. Spies)

         Beste Reu:  CAC

2 U-Memicedaïka Ultimus, Ned.Kamp. (A.H. Verkerk-Wüst)

3 U-Kwenobe Balfen Aplin, Ned.Kamp; W’10 (J. Mars-de Jong)

4 U-Ivo Ltd. Edition von der Landwehr,

                   Int. Ch.; Dt.Ch.VDH/Dt.Ch.Klub; Ch.A.  (A. & S. Leischke)                                                                           

  U-Meus Amicus Fenno, Lux.Ch. (Herremans-van Santvoort)

  U-Hakuna c Bora z. Milotiček, Belg.Kamp (B. & C. Bauwens-Roobrouck)

 

REUEN Veteranenklasse:

1 U-Always Sunshine Ceiran, Ned. Kamp. (J.H. van Zon)

         VeteranenCAC

 

 

TEVEN Babyklasse:

1 VB-Hulya the Gardian Angel (M.M. de Jonge)

         Beste Baby

2 VB-Isadora Maison des Petit (A.C. Klein-Bakker)

3 VB-Isabella Maison des Petit (M. Kemeling & E. Waagmeester)

4 VB-Omega Ormi from Kalua’s Spirit (M. Verheij)

   VB-Lovely Lady of the Bernese Garden (J. & H. Kalden-Reulen)

 

TEVEN Puppyklasse:

1 VB-Zhila-Lana van Tatteljee (D. de Graaf)

         Beste Pup

2 VB-Zamira-Lana van Tatteljee (K.D. & J. van Oenen)

3 VB-Zita-Lana van Tatteljee (A. Wijnbergh-van Belle)

4 VB-Zayra-Lana van Tatteljee (E van Iren & D. de Bie)

   VB-Bralindy Brooklyn Ivy (E. Schmits-Greven)

   VB-Gratia Gina Domus Corona (W.F. Kroon)

   VB-Zenya-Lana van Tatteljee (N. Roos)

 

TEVEN Jeugdklasse:

1 U-Paddy’s Pippa vom Löwengarten (V. Mörchen)

         JeugdCAC

2 U-Khaimas’ Special Flame (M.C. Bouwhuis)

3 U-Rosaceae Nyssa (H.J.M. Roefs)

4 U-Rosaceae Nonnea, NJK (D.J. & H.M. Wagenaar-de Ruijter)

 ZG-Notus-Me Collena (J. Gerrits & H. Engbers)

 ZG-Abayomi Toshi van Marinushof (M. de Jonge-Winter)

 ZG-Kanya from Yellow’s Garden (A. Wijnbergh-van Belle)

 ZG-Memicedaïska Zahida (I.J. Lems)

 ZG-Sconfinato Natalena Nena (J. Meijers)

 ZG-Leodania’s Straightflush (H.O. de Backer)

 ZG-Ghandiale del Mondo Aime (A.R. & H. Visscher-Glastra)

 ZG-Sconfinato Orani Onice Ojee (N. & J. Donkers)

 ZG-Skjaergaardens Try To Copy Me (R.P. Hilgersom-van den Enk)

 ZG-Koyaanis Zamiya (L. Ebbelaar)

 ZG-Ghandiale del Mondo Adinda (Hekking-Smeekens)

 ZG-Chylandyk Esna Yett (A. & J.H.J. de Groot-Verweij)

   G-Jabies Gabrie the Gardian Angel (J. Delgado-Beerman)

NTB-Ayla v.d. Weidemars (B.J.A. & G.H.M. v/d Berg-van Gurp)

NTB-Neo Donum Novy from Kalua’s Spirit (L.M.I. Verdonk-Verschoor)

 

TEVEN Tussenklasse:

1 U-Leolenkos Bloom (K.G. Huttema)

2 U-Meu Amicus Jolly Jessy (D. & A.M. Herremans-Lenaerts)

3 U-Khaimas’ 4 Y Save The Dream (J.H. van Zon)

4 U-Fastwin’s Idylle (I.L.M. Slettenhaar-Vogels)

   U-Rosaceae Kobresia (B. Aans-Bakker)

   U-Jetaime Lions from Des (L. Vandeuren & M. Claessens)

   U-Fay ’t Jonge Venebos (M. van Kampen & N. Leenes)

 ZG-Black Magic Women v.d. Miepmup (M. & G. Hermans)

 ZG-Jutta Liebaerd Chierberghe (L. Bouwman & P. Brugman)

 ZG-Leolenkos Briljant (N.M. de Lima-Heegstra)

   G-Kindly Kate of the Bernese Garden (J. & H. Kalden-Reulen)

 

TEVEN Openklasse:

1 U-Rosaceeën Elytrigia (D.J. & H.M. Wagenaar-de Ruijter)

         Res.CAC

2 U-Always Sunshine Enakshi (J.H. van Zon)

3 U-Salsa Ayga Woscany (C. Dusseldorp & W. Stevenhagen)

4 U-Catoo van het Leonhuuske (R. Boulengier)

   U-Memicedaïska Wynono (R. Faas)

   U-Rosaceae Jacksonia (J.H. de Groot)

   U-Rexaran’s Amika (A.J.H.M. & A.J.C. Koks-Hoep)

   U-Rana Violet Roos from Bri-Jos Home (A. van Herck)

 ZG-Thalassa Woscany, NJK (J. Gerrits & H. Engbers)

 ZG-Pachakisha Aymee Voule’s Girl (J.H.M. Geerdink-Mulder)

 ZG-Lana-Enya vom Holzland (A. Wijnbergh-van Belle)

 ZG-Memicedaïska Unique (P. Achterkamp-Hulshorst)

 ZG-Fandango Che Tinde Nato del Amore (H. Janssen & H. Jeucken)

 ZG-van de Noboform Demi Darling (B.W. Westerneng)

 ZG-Memicedaïska Yen-ay (I.G.C. de Greef)

 ZG-Dionysia Domus Corona (W.F. Kroon)

 ZG-Baronesse CC Goldlöwe von Tyrol (M. Verreth)

   G-Surprise Woscany (A. & F. Bangert)

 

TEVEN Fokkersklasse:

1 U-Memicedaïska Wanikiya (I.J. Lems)

         Beste Teef & BOB/Clubwinnaar:  CAC

2 U-Memicedaïska Sorbers Dara (I.J. Lems)

3 U-Holliday Maison des Petit (A.C. Klein-Bakker)

4 U-Always Sunshine Eshana, NJK, JW’11 (J.H. van Zon)

   U-Fastwin’s Choice Lotte (I.L.M. Slettenhaar-Vogels & I.J. Lems)

   U-Always Sunshine Dixie Pixie (J.H. van Zon)

 

TEVEN Kampioensklasse:

1 U-Gypsy Lion Débonnaire, CIB (N. Goblet)

2 U-Véjuh Zascha, Ned.Kamp.; Deens Kamp; W’08 (J.H. van Zon)

 

 

TEVEN Veteranenklasse:

1 U-Lorena Woscany (A. & F. Bangert)

         VeteranenCAC

2 U-Elin Wobke v.d. Ursidae-Stee (E. Noordervliet)

3 U-Habilis Leona Angie (L. Dijkema)

4 U-Yarnousch Dasja Sanya (L.H.J. & M. Hazelhorst)

 

TEVEN De oude wijzen (>10 jaar):

Memicedaïska Pidoux Lu (I.J. Lems)

   Oudste Leo van de Clubmatch

 

Koppelklasse:

Memicedaïska Unique & Ceasar off the Lion’s Holl

                  Beste Koppel                (P. Achterkamp-Hulshorst)

 

Fokkerij-klasse:

1e : Kennel van Tatteljee (A. Wijnbergh-van Belle)

2e : Kennel Memicedaïska (I.J. Lems)

 

Nakomelingenklasse:

1e : Fastwin’s  Choice Lotte (I.L.M. Slettenhaar-Vogels & I.J. Lems)

2e : Lana-Enya vom Holzland (A. Wijnbergh-van Belle)