Rotterdam, 25-08-2012

Keurmeester: Dhr. G. v.d. Bosch (BE)

 

 

REUEN Tussenklasse:

1   U-Dakar v. Roten Schopf (S. Holthoff-Zorn)

2   U-Rosaceae Melocactus, JW+W’11, NJK (B. Elshof)

3 ZG-Rosaceae Myristica, NJK (A.C. v. Os)

 

REUEN Openklasse:

1 U-Calimero v. Roten Schopf (S. Holthoff-Zorn)

         Res.CAC / Res.CACIB

2 U-Rosaceae Juncelles, NJK (H. & Y. v. Lobenstein-de Heij)

3 U-Memicedaïska Ymre (B. & A. Ekkel)

4 U-Umberto Ligocka Wataha (A. Schut)

  

REUEN Kampioensklasse:

1 U-Jommeke from Yellow’s Garden, LU Ch.  

Beste Reu & BOB: CAC / CACIB     (B. & C. Bauwens-Roobrouck)      

 

TEVEN Babyklasse:

1 VB-Memicedaïska Binti Forba (I.J. Lems & A. v. Gaalen)

2 VB-Memicedaïska Basha Forba (A.J. v.d. Meer)

3    B-Memicedaïska Bodhi Forba (C. Steinmetz)

  

TEVEN Puppyklasse:

1 VB-Isadora Maison des Petit (A.C. Klein-Bakker)

 
TEVEN Jeugdklasse:

1   U-Kaimas’ Special Flame (M.C. Bouwhuis)

         JeugdCAC

2   U-Femke v.h. Leonhuuske (B. Elshof)

3   U-Rosaceae Rosa (H. & Y. v. Lobenstein-de Heij)

4 ZG-Kanya from Yellow’s Garden (A.M.A. Wijnbergh-v. Belle)

   ZG-Zita-Lana van Tatteljee (A.M.A. Wijnbergh-v. Belle)

   ZG-Rosaceae Nyssa (H.J.M. Roefs)

   ZG-Sconfinato Olivia Vesta (A. Schut)

   ZG-Zamira-Lana van Tatteljee (K.D. & J. v. Oenen)

 

TEVEN Tussenklasse:

1 U-Rosaceae Nonnea, NJK (D. & H. Wagenaar-de Ruijter)

 

TEVEN Openklasse:

1 U-Memicedaïska Wanikiya (I.J. Lems)

         Beste Teef: CAC / CACIB

2 U-Jelka from Yellow’s Garden (B. & C. Bauwens-Roobrouck)

         Res.CAC / Res.CACIB

3 U-v.d. Nobofarm Demi Darling (B.W. Westerneng)

4 U-Memicedaïska Yen-Ay (I.G.C. de Greef)

   U-Rosaceeën Elytrigia (D. & H. Wagenaar-de Ruijter)

   U-Lana-Enya v. Holzland (A.M.A. Wijnbergh-v. Belle)

   U-Catoo v.h. Leonhuuske (R. Boulengier)

   U-Holliday Maison des Petit, JW’10, NJK (A.C. Klein-Bakker)

 

TEVEN Veteranenklasse:

1 U-Just A Breeze v. Birchen Garden House

VeteranenCAC                         (W.W.M. v. Doorn & J.W.M. Vendrik)