De Winner, Amsterdam, 24-11-2012

Keurmeester: Alain Pecoult (Fr.)

 

REUEN Puppyklasse:

1 VB-Harun Aplihana’s Boy Bory Cysterskie (J.H.M. Mars-de Jong)

         Beste Pup

2   B-Memicedaïska Basilius Forba (P. Elsbroek)

 

REUEN Jeugdklasse:

1 U-Rosaceae Rhinanthus (H. & Y. van Lobenstein-de Heij)

         JEUGDWINNER & Beste Jeugdhond:  Res.CAC / JeugdCAC

 

REUEN Tussenklasse:

1   U-Rosaceae Melocactus, JW+W’11, NJK (B. Elshof)

2   U-Cool Comebye Nasch v. Vietingshof (G. Drescher)

3 ZG-Rosaceae Myristica, NJK (A.C. van Os)

 

REUEN Openklasse:

1   U-Rosaceae Juncelles, NJK,NL/LU Kamp. (H. & Y. van Lobenstein-de Heij)

         Res.CACIB

2 ZG-Memicedaïska Ymre (B. & A. Ekkel)

3 ZG-Rosaceae Kirengeshoma (B. Aans-Bakker)

4 ZG-Leo Abracadabra Athos (J. Baltzer)

 

REUEN Kampioensklasse:

1 U-Hakuna C. Bora z. Milotiček, Multi-Kamp.

         WINNER: CAC / CACIB                 (C. & B. Bauwens-Roobrouck)

2 U-Baxter  v. Löwenzahn, LU/VDH Kamp./CIB (S. Wehrhahn)

3 U-Kwenobe Balfen Aplin, NL Kamp., W’10 (J.H.M. Mars-de Jong)

4 U-Rosaceae Amaranthus, NL/BE/VDH/DE Kamp./CIB

                                                                 (H. & Y. van Lobenstein-de Heij)

TEVEN Puppyklasse:

1 VB-Rosaceae Tecomaria (D. & H. Wagenaar-de Ruijter)

 

TEVEN Jeugdklasse:

1   U-Zita-Lana van Tatteljee (A.M.A. Wijnbergh-van Belle)

         JEUGDWINSTER: JeugdCAC

2   U-Rosaceae Rosa (H. & Y. van Lobenstein-de Heij)

3   U-Femke van het Leonhuuske (B. Elshof)

4 ZG-Isabella Maison Des Petit (M. Kemeling & E. Waagmeester)

 

TEVEN Tussenklasse:

1   U-Khaimas’ Special Flame (M.C. Bouwhuis)

2   U-Kanya from Yellow’s Garden (A.M.A. Wijnbergh-van Belle)

3   U-Rosaceae Nonnea, NJK (D. & H. Wagenaar-de Ruijter)

4 ZG-Rosaceae Nyssa (H.J.M. Roefs)

 

TEVEN Openklasse:

1 U-Lana-Enya v. Holzland (A.M.A. Wijnbergh-van Belle)

         Res.CAC / Res.CACIB

2 U-Zir Ozzy’s Pretty Women v. Tulips, NJK, NL Kamp.

                                                                     (H. & Y. van Lobenstein-de Heij)

3 U-Always Sunshine Eshana, NJK, JW’11 (J.H. van Zon)

4 U-Rosaceeën Elytrigia (D. & H. Wagenaar-de Ruijter)

 ZG-Jelka from Yellow’s Garden (C.& B. Bauwens-Roobrouck)

 ZG-Cyma Fadeyushka v.h. Holtingerzand (B.H.R. Otto)

 

TEVEN Kampioensklasse:

1 U-Fjalar v. Löwengarten, NL/BE/VDH/DE/LU Kamp./CIB

                                                                      (H. & Y. van Lobenstein-de Heij)

         WINSTER &BOB: CAC / CACIB

2 U-Thaleia Danaye Woscany, NL Kamp (W.J. Lennartz)