Groningen, 02-03-2013

Keurmeester: Mw. A. Paloheimo (FIN)

Stage: Dhr. H. Hoenderken

 

 

Beste reu en teef
 


Beste veteraan
 


Beste groep 2

 

 

REUEN Babyklasse:

1 VB-Rosaceae Ulva (P.M. van Os-Kruisveld)

         Beste Baby

 

REUEN Jeugdklasse:

1   U-Rosaceae Rhinanthus (Y.T.M. van Lobenstein)

         Beste Reu / BOB & BIG: CAC / JeugdCAC

2   U-Aron von Biebergarten (R. Giezen)

         Res.CAC

3 ZG-Ziggy Ice-T van Tateljee (G. Bruintjes)

     G-Hristaki vom Wittringer Wald (S. & A. Rataj)

 

REUEN Tussenklasse:

1 ZG-Andor v.d. Weidemars (J. Conrad)

     G-Cool I am Bo’s Chivas vom Vietingshof (H. Vanhoutte)

 

REUEN Openklasse:

1   U-Rosaceae Melocactus, JW&W’11, BJK, LJK (B. Elshof)

         CACIB

2   U-Rosaceae Kirengeshoma (B. Aans-Bakker)

3 ZG-Fastwin’s Indiana (O.J. Hugenholtz)

4 ZG-Radiant Star’s Adonis Arosaceae (Y.T.M. van Lobenstein)

     G-Eros Nato del Amore (K.G. Huttema)

 

REUEN Kampioensklasse:

1 U-Lennox Zolo vom Löwengarten, DE VDH Ch. (J. Kosmala)

         Res.CACIB

 

REUEN Veteranenklasse:

1 U-Aquino van Diemensland (B.Elshof)

VeteranenCAC

Beste Veteraan: en als 2e geplaatst in Erering Veteranen

 

TEVEN Jeugdklasse:

1 U-Grace v.h. Leonhuuske (B. Elshof)

         JeugdCAC

2 U-Cleo’s Mambo Millie v.d. Kentering (Y.T.M. van Lobenstein)

3 U-Isadora Maison Des Petit (A.C. Klein-Bakker)

4 U-Gigi v.h. Leonhuuske (T. Nieuwland)

 ZG-Zita-Lana van Tatteljee (A.M.A. Wijnbergh-van Belle)

 ZG-Rosaceae Tecomaria (L. Wagenaar-de Ruijter)

 

TEVEN Tussenklasse:

1 U-Paddy’s Pippa vom Löwengarten (V. Mörchen)

         Res.CAC / Res.CACIB

2 U-Rosaceae Rosa (Y.T.M. van Lobenstein)

3 U-Femke v.h. Leonhuuske (B. Elshof)

4 U-Rosaceae Nonnea, NJK (L. Wagenaar-de Ruijter)

   G-Kanya from Yellow’s Garden (A.M.A. Wijnbergh-van Belle)

 

TEVEN Openklasse:

1   U-Rosaceeën Elytrigia (L. Wagenaar-de Ruijter)

2   U-Holliday Maison Des Petit, JW‘10 (A.C. Klein-Bakker)

3 ZG-Catoo v.h. Leonhuuske (R. Boulengier)

4 ZG-Leowico’s Tirza (H.J. Verhagen)

   ZG-Joni from Yellow’s Garden (J.J.A. Beers)

 

TEVEN Kampioensklasse:

1 U-Rosaceeën Erica, DE Ch. VDH (V. Mörchen)

         Beste Teef: CAC / CACIB