Kampioenschapsclubmatch te Arnhem, 22-09-2013

Keurmeesters: Mw. M. Klok (NL), Dhr. P. Roosenboom (B) en Mw. M. Kerekes (HU)

Stagiaire: Dhr. J.M.M.G. van Dijk
 

 

REUEN Baby-klasse (Mw. M. Klok)

1 VB-Dragonsgardens Wilde One (B. Elshof)

2 VB-Ural iz Galkina Gnezda (H. Collet)

3 VB-Beranu Baco Made by Dakini’s (S. Duijff & A. Meester)

4 VB-Beranu Blues Made by Dakini’s (P. Boukes & P.P.C.T.J. Meeuwsen)

   VB-Sconfinato Quipo Quinto (J. van Rooden)

   VB-Beranu Bosanto Made by Dakini’s (P. Nijhuis)

 

REUEN Puppy-klasse (Mw. M. Klok)

1 VB-Medvebergi Maszkos Hobbit (W. & A. Libert)

2 VB-Fastwin’s Jock (C.D. & D.C.G.M. de Boer)

3 VB-Memicedaïska Douwe Dabbert (H. van Berkel)

4 VB-Ivan Germinal des Neiges de Chantelouve (W. Bouwman)

 

REUEN Jeugdklasse (Mw. M. Kerekes)

1 U-Star Show Dit Mishka iz Galkina Gnezda (H. Collet)

            JeugdCAC

2 U-Ghost von Leuenfort (Vandeuren-Claessens)

3 U-Rock en Roll Rufus van de Kentering (H.K.J. & Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

4 U-Amaleons Christmas Calimero (W. & A. Libert)

   U-Wictoriinan Story of Lion King (H.J.M. Roefs)

   U-Rexaran’s Chando (L.G.L.J. Lion)

   U-Eyk van de Toogwijkhoeve (J.A.A. Heg)

   U-Rosaceae Tagetes (F.W. Weegenaar)

   U-Rosaceae Umbilicaria (E.& J. Veen-Hansma)

   U-Baris Beach Larsan van de Bohevu (K. Rogman)

 ZG-Pankaj Phelan from Kalua’s Spirit (F. van der Velden)

 ZG-Gingo von der Osnitz (F. & N. Potters)

 ZG-Always Sunshine Figaro Leo (C. de Koning)

 ZG-Rosaceae Sesuvium (J.R. Heinrich)

 ZG-Pankaj Penta from Kalua’s Spirit (P.A.P. de Vree)

 

REUEN Tussenklasse (Mw. M. Kerekes)

1 U-Choovio Moon Leo vom Birkenberg (E. & B. Theis)

2 U-Imeraldo Maison des Petit (D. Frencken)

3 U-Rosaceae Rhododendron (H. de Vries)

4 U-Omega Obelix from Kalua’s Spirit (M. Hogervorst & R. Spaans)

   U-Ziggy-Icet van Tatteljee (Sijbring & Bruintjes)

 ZG-Memicedaïska Basilius Forba (P. Elsbroek)

   G-Memicedaïska Babar-Forba (H. Collet)

 

REUEN Openklasse (Mw. M. Kerekes)

1 U-Rosaceae Nardosmia (T. Zwartjes)

2 U-Jack von der Boxmühle (M. Stramer)

3 U-Jabies Gaureel the Gardian Angel (R.M. Geerling)

4 U-Fokko van het Leonhuuske (L. Strasser)

   U-Memicedaïska Ymre (B. & A. Ekkel-Bloemen)

   U-Camelot van het Leonhuuske (J. Strauven)

   U-Chylandyk Johnny’s E-Boy (A.M. Hermans)

   U-Memicedaïska Xantos-Thoula (A. Looije)

   U-Dooley von Schloss Siedenburg (W. Heij)

   U-Rosaceeën Ecballium (E. van der Hoff)

   U-Rosaceae Narcissus (A. Schilder)

   U-Child In Time van de Miepmup (Z. de Wit & Y. Baatz)

 ZG-Ceasar off the Lion’s Holl (P. Achterkamp-Hulshorst)

 ZG-Rosaceae Kirengeshoma (B. Aans-Bakker)

 ZG-Fastwin’s Iceman (H. & K.W. Bos-Smit)

 ZG-Aristides uit ‘t Oetelnest (M. Labeau)

 ZG-Sconfinato Giacomo Greco (J. van Rooden)

 

REUEN Kampioensklasse (Mw. M. Kerekes)

1 U-Rosaceae Juncelles, Ch.: NL/LU/LG-Jsg ’11 (H.K.J. & Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

            Beste Reu & BOB: CAC

2 U-Ch.Hakuna c. Bora z. Milotiček, Ch.: BE / Multi Ch. (B. & C. Bauwens-Roobrouck)

            Res.CAC

3 U-Ice-T from Yellow’s Garden, Ch.: BE (B. & C. Bauwens-Roobrouck)

4 U-Kwenobe Balfen Aplin, Ch.: NL/W’10 (J. Mars-de Jong)

   U-Aron from Leo’s Home, Ch.: CZ / Multi Ch.(J. Zeman)

   U-Memicedaïska Ultimus, Ch.: NL (A.H. Verkerk-Wüst)

   U-Baxter vom Löwenzahn, Ch.: LU/NL/AT/D-VDH/BE/D-Klub (U. Spies)

 

REUEN Fokkersklasse (Mw. M. Klok)

1 U-Rosaceae Rhinanthus (H.K.J. & Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

 

REUEN Veteranenklasse (Mw. M. Klok)

1 U-Rosaceae Amaranthus (H.K.J. & Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

            VeteranenCAC

2 U-Xouxe Icabu of Koyaanisquatsi (J. Keun)

3 U-Habilis Leona Satisfaction (N.A.P. Smeekens)

 

TEVEN Baby-klasse (Mw. M. Klok)

1VB-Sconfinato Quinta Bibi (A. Neijenhuis)

2 VB-Sconfinato Qiara Gucci (A. Schut)

3 VB-Beranu Bonita Made by Dakini’s (T. Hovestad)

4 VB-Beranu Bounty Made by Dakini’s (C. Verheijen & C. Tankink)

   VB-Sconfinato Quirra Bimba (C.R. Schuler)

 

TEVEN Puppy-klasse (Mw. M. Klok)

1 VB-Memicedaïska Daya (C. Steinmetz)

2 VB-Memicedaïska Diviya (J.H.M. Geerdink)

3 VB-Memicedaïska Disa (J.M.M. Engels)

 

TEVEN Jeugdklasse (Dhr. P. Roosenboom / Dhr. J.M.M.G. van Dijk)

1   U-Cleo’s Flamenco Fay van de Kentering (A.M.E. Binnekade)

            JeugdCAC

2   U-Grace van het Leonhuuske (B. & M. Elshof)

3   U-Fastwin’s Joly (I.L.M. Slettenhaar-Vogels)

4 ZG-Pankaj Priya from Kalua’s Spirit (N.C.M. Smits)

   ZG-Memicedaïska Charissa Vasja (A. van Gaalen)

   ZG-Charisma Filomena van de Vechtse Hoeve (H.O. de Backer)

   ZG-Tonja vom Löwengarten (H.J.M. Roefs)

   ZG-Chylandyk Fabuleux Fo (E.M. Casteleijn & A.J.M. Gersen)

   ZG-Emma van de Toogwijkhoeve (H. Meijeringh)

   ZG-Leo Amicanis Honky Tonk Woman (E. Berkien)

   ZG-Nagybobanya Hadasja Palamaxx (F.A. Schultink)

   ZG-Troja-Trisha von der Bachtalen (J.N.M. van Hedel-Langens)

   ZG-Rosaceae Tecomaria (D. & H. Wagenaar-de Ruijter)

     G-Yamina vom Welland (L. & J. Helmut)

     G-Circe Melanthi van de Vechtse Hoeve (I.C.M. Smit)

     G-Memicedaïska Cassandra Vasja (A. Smeets)

     G-Chrysanthe Maia van de Vechtse Hoeve (E. de Meulder & J. Maggelet)

     G-Ainnir vom Welland (T. Biezen & S. Lensink)

     G-Fastwin’s Joppe (D. & H. Wichers)

     G-Bayka Beach Rasla van de Bohevu (G.M.M. & A.M.A. van Herck-van Vught)

    M-Usi Maya Ye Iwa Kob Kiwani (R.J.C. Somers)

 

TEVEN Tussenklasse (Dhr. P. Roosenboom / Dhr. J.M.M.G. van Dijk)

1   U-Rosaceae Rosa (H.K.J. & Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

            Beste Teef: CAC

2   U-Yzra-Fumia vom Rötelbach (T. Koller)

   ZG-Memicedaïska Bodhi Forba (C. Steinmetz)

   ZG-Isabella Maison des Petit (M. Kemeling)

   ZG-Memicedaïska Bayle-Forba Dite Hanouk (V. Breysacher)

   ZG-Memicedaïska Basha Forba (A.J. van der Meer & P.J.M. Bouwens)

   ZG-Lucky Lola of the Bernese Garden (S. Veltkamp & A. Meijer)

   ZG-Memicedaïska Binti-Forba (I.J. Lems & A. van Gaalen)

   ZG-Isadora Maison des Petit (A.C. Klein-Bakker)

     G-Ubenthet Hanna Woscany (E. Uiterlinden)

 

TEVEN Openklasse (Dhr. P. Roosenboom / Dhr. J.M.M.G. van Dijk)

1 U-Lionslord Captive Spirit (A.M.E. Binnekade)

2 U-Nikolai vom Dreiburgenland (L. & J. Helmut)

3 U-Khaimas Special Flame (M. Bouwhuis)

4 U-Kanya from Yellow’s Garden (A.M.A. Wijnbergh-van Belle)

   U-Catoo van het Leonhuuske (B.Elshof & R. Boulengier)

   U-Memicedaïska Yen Ay (I.G.C. de Greef)

   U-Angel-Harko Löwe vom Spittergrund (Vandeuren-Claessens)

   U-Memicedaïska Xorba Thoula (J.M.M. Engels)

   U-Joni from Yellow’s Garden (J.J.A. Beers)

   U-Holliday Maison des Petit (A.C. Klein-Bakker)

ZG-Rosaceae Nonnea, NJK (D. & H. Wagenaar-de Ruijter)

ZG-Rosaceeën Elytrigia (D. & H. Wagenaar-de Ruijter)

ZG-Ebby vom Eichbüel (A.P. Lindeboom)

ZG-Caro van de Toogwijkhoeve (H. Meijeringh)

ZG-Rosaceae Jacksonia (J.H. de Groot)

ZG-Thalassa Woscany (J. Gerrits & H. Engbers)

ZG-Surprise Woscany (U. & F. Bangert)

ZG-Zhila-Lana van Tatteljee (D. de Graaf)

  G-Zenya-Lana van Tatteljee (N. Roos)

  G-Idol-Angel from Yellow’s Garden (A.J.H.M. & A.J.C. Koks-Hoep)

  G-Rana Violet Roos from Bri-Jos  (G.M.M. & A.M.A. van Herck-van Vught)

  G-Neo Donum Novy from Kalua’s Spirit (L. Verdonk)

 

TEVEN Kampioensklasse (Dhr. P. Roosenboom / Dhr. J.M.M.G. van Dijk)

1 U-Rosaceae Iris, Ch.: NL/LU (H.K.J. & Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

            Res.CAC

2 U-Pachakisha Axelle Voule’s Girl, Ch.: BE (H. van den Eynden)

3 U-Lana-Enya vom Holzland, Ch.: NL (A.M.A. Wijnbergh-van Belle)

4 U-van de Nobofarm Demi Darling, Ch.: NL (B.W. Westerneng)

   U-Thaleia Danaye Woscany, Ch.: NL (W.J. Lennartz)

   U-Lima Zola vom Löwengarten, Ch.: NL/LU/RO/ROcl./Int./Buch.W’12  (K. Rogman)

 

TEVEN Fokkersklasse (Mw. M. Klok)

1 U-Memicedaïska Themba (I.J. Lems & A. van Gaalen)

2 U-Jetaime Lions from D’Es (Vandeuren-Claessens)

3 U-Femke van het Leonhuuske (B. & M. Elshof)

4 U-Memicedaïska Wanikiya (I.J. Lems)

   U-Fastwin’s Girl Next Door (I.L.M. Slettenhaar-Vogels)

   U-Memicedaïska Zahida (I.J. Lems)

ZG-Fesche Deern Fine v. Leuenfort (Mahnert & Ueckermann)

ZG-Fastwin’s Idylle (I.L.M. Slettenhaar-Vogels)

ZG-Zita-Lana van Tatteljee (A.M.A. Wijnbergh-van Belle)

ZG-Autumn Palden Lhamo Made by Dakini’s (A.P. Lindeboom)

   G-Bazooka von Halvara (A. & F. Bangert)

 

TEVEN Veteranenklasse (Mw. M. Klok)

1 U-Rosaceeën Dielytra (H.K.J. & Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

            VeteranenCAC

2 U-Elin Wobke van de Ursidae-Stee (E. Noordervliet)

3 U-Northbrook’s Empress Lobke (C. Dekker)

4 U-Northbrook’s Empress Renske (E.H. Broekhuis)

   U- Northbrook’s Empress Bowina (L. Vonk)

ZG-Dushka Maison des Petit (A.C. Klein-Bakker)

ZG-Northbrook’s Empress Ilja (G. van Raaij)

ZG-Northbrook’s Empress Kyra (P. Borghs

 

)