Maastricht, 1e dag Back-to-Back: 28-09-2013

Keurmeester: Dhr. A.R.R. Doedijns (NL)

 

REUEN Jeugdklasse:

1   U-Mi Amigo Boy de Leos vom Kvallk (L. Vandeuren)

          Res.CAC / JeugdCAC

2 ZG-Rosaceae Ulva (P.M. van Os-Kruisveld)

 

REUEN Kampioensklasse:

1 U-Hakuna C. Bora Z. Milotiček, Ch.: BE/INT/DE/NL/LU

          Beste Reu & BOB: CAC / CACIB         (B. & C. Bauwens-Roobrouck)

2 U-Igloo du Plateau Bavarois (N. Spinnael)

          Res.CACIB

 

TEVEN Jeugdklasse:

1 U-Rosaceae Tecomaria (D. & H. Wagenaar-de Ruijter)

          JeugdCAC

 

TEVEN Openklasse:

1 U-Angel-Harco Löwe vom Spittergrund (L. Vandeuren)

          Beste Teef: CAC / CACIB

2 U-Zita-Lana van Tatteljee, NJK/W.’12 (A.M.A. Wijnbergh-van Belle)

3 U-Rosaceae Nonnea, NJK (D. & H. Wagenaar-de Ruijter)

4 ZG-Kanya from Yellow’s Garden (A.M.A. Wijnbergh-van Belle)

 

TEVEN Kampioensklasse:

1 U-Lana-Enya vom Holzland, Ch.: NL (A.M.A. Wijnbergh-van Belle)

          Res.CAC / Res.CACIB

2 U-Jelka from Yellow’s Garden (B. & C. Bauwens-Roobrouck)

 

                                ++++++++++++++++++++

 

Maastricht, 2e dag Back-to-Back: 29-09-2013

Keurmeester: Mw. W.M. van Deijl (NL)

 

REUEN Puppyklasse:

1 VB-Medvebergi Maskos Hobbit (W. & A. Libert)

 

REUEN Jeugdklasse:

1   U-Mi Amigo Boy de Leos vom Kvallk (L. Vandeuren)

          JeugdCAC

2 ZG-Amaleons Christmas Calimero (W. & A. Libert)

3 ZG-Rosaceae Ulva (P.M. van Os-Kruisveld)

 

REUEN Openklasse:

1 U-Jakuna from Yellow’s Garden (L. Vandyk & S. Wijckmans)

          Res.CAC / Res.CACIB

2 U-Izar van het Hof van Eden (P. Schynkel & J. Parrein)

 

REUEN Kampioensklasse:

1 U-Hakuna C. Bora Z. Milotiček, Ch.: BE/INT/DE/NL/LU

          Beste Reu & BOB: CAC / CACIB         (B. & C. Bauwens-Roobrouck)

          BIG: 2e plaats.

 

TEVEN Babyklasse:

1 VB-Miyla the La Shedor (J. de Vries)

 

TEVEN Jeugdklasse:

1 U-Rosaceae Tecomaria (D. & H. Wagenaar-de Ruijter)

          JeugdCAC

2 U-Tonja vom Löwengarten (H.J.M. Roefs)

 

TEVEN Openklasse:

1 U-Zita-Lana van Tatteljee, NJK/W.’12 (A.M.A. Wijnbergh-van Belle)

2 U-Kianga from Yellow’s Garden (M. Nieskens)

3 U-Kanya from Yellow’s Garden (A.M.A. Wijnbergh-van Belle)

4 U-Rosaceae Nonnea, NJK (D. & H. Wagenaar-de Ruijter)

 ZG-Angel-Harco Löwe vom Spittergrund (L. Vandeuren)

         

TEVEN Kampioensklasse:

1 U-Jelka from Yellow’s Garden (B. & C. Bauwens-Roobrouck)

          Beste Teef: CAC / CACIB

2 U-Lana-Enya vom Holzland, Ch.: NL (A.M.A. Wijnbergh-van Belle)

          Res.CAC / Res.CACIB