Zwolle, 05-10-2013

Keurmeester: Dhr. P.W.J.M. van Montfoort

 

REUEN Jeugdklasse:

1   U-Rock en Roll Rufus van de Kentering (Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

                    JeugdCAC

2 ZG-Shai Kazimbo aus dem Sumpfloch (B. Mannstein)

3 ZG-Rosaceae Ulva (P.M. van Os-Kruisveld)

 

REUEN Tussenklasse:

1 U-Rosaceae Rhinanthus, NJK (Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

2 U-Amicus Optimus Vitalis (A. Mikhaleva)

 

REUEN Openklasse:

1   U-Notus-Me Connolly (G.H. Bril)

2 ZG-Radiant Star’s Adonis Arosaceae (Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

3 ZG-Charly von Schloss Siedenburg (B. Mannstein)

 

REUEN Kampioensklasse:

1 U-Hakuna C. Bora Z. Milotiček (B. & C. Bauwens-Roobrouck)

                                       Ch.: BE/NL/LU/Int./EUR’11/DEC- VDG/W’12/CK

          Beste Reu: CAC / CACIB

 

REUEN Veteranenklasse:

1 U-Aquino van Diemensland (B. Elshof)

                              Ch.: NL/DE/LU

          VeteranenCAC / Res.CAC / Res.CACIB

          Beste Veteraan: 6e plaats in Erering Veteranen.

 

TEVEN Jeugdklasse:

1   U-Cleo’s Flamenco Fay van de Kentering (A.M.E. Binnekade-de Vries)

                    JeugdCAC

2   U-Rosaceae Tecomaria (H. Wagenaar-de Ruijter)

3 ZG-Charisma Filomena van de Vechtse Hoeve (H.O. de Backer)

 

TEVEN Tussenklasse:

1   U-Rosaceae Rosa, NJK (Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

2   U-Grace van het Leonhuuske, NJK (B. Elshof)

3   U-Isadora Maison des Petit (A.C. Klein-Bakker)

4 ZG-Isabella Maison des Petit (M. Kemeling)

 

TEVEN Openklasse:

1 U-Femke van het Leonhuuske (B. Elshof)

                    Res.CAC / Res.CACIB

2 U-Khaimas’4 Y Save the Dream (J.H. van Zon)

3 U-Holliday Maison des Petit, JWʼ10/NJK/JVDHʼ11(A.C. Klein-Bakker)

4 U-Rosaceae Nonnea, NJK (H. Wagenaar-de Ruijter)

 ZG-Lilly-Fee von der Boxmühle (R. Maeck)

 ZG-Zita-Lana van Tatteljee, JW’12/NJK (A.M.A. Wijnbergh-van Belle)

 ZG-Kanya from Yellow’s Garden (A.M.A. Wijnbergh-van Belle)

 

TEVEN Kampioensklasse:

1 U-Jelka from Yellow’s Garden (B. & C. Bauwens-Roobrouck)

                              Ch.: BE /Int.

          Beste Teef & BOB: CAC / CACIB

          BIG: 3e plaats.