Den Bosch: Dogachtigen, 01-12-2013

Keurmeester Reuen: Dhr. B. Métraux (CH)

Keurmeester Teven: Dhr. O. Kokkonen (FI)

 


Beste reu en teef


Beste pup, 3e beste pup erfering
 

REUEN Puppyklasse:

1 VB-Dragonsgardens Wilde One (B. Elshof)

          Beste Pup: 3e plaats Erering!!

2 VB-Samurai v. Dreiburgenland (E. Kojima)

3 VB-Bôlelejonet vom Hokuto (E. Kojima)

 

REUEN Jeugdklasse:

1 U-Mi Amigo de Leo’s vom Kvallk (L. Vandeuren)

          JeugdCAC

2 U-Itzibitzi Alberich v.d. Zornigen Zecke (U. Neddens & S. Kämper)

3 U-Pankaj Penta from Kalua’s Spirit (P.A.P. de Vree)

4 U-Leo Amicanis Hond James Hond (M. Morsch-Weijzig)

   U-Amaleons Christmas Calimero (W. Libert)

 ZG-Medvebergi Maszkos Hobbit (W. Libert)

 ZG-Always Sunshine Figaro Leo (C. de Koning)

 ZG-Rosaceae Ulva (P.M. van Os-Kruisveld)

   G-Beer Bentley uit ̒t Oetelnest (H.J.M. & P.A.B.C. Donders)

Disq-Charis Protasius v.d. Vechtse Hoeve (M.P. & J. de Wind-Hegie)

Disq-Baris Beach Larsan v.d. Bohevu (K. Rogman)

 

REUEN Tussenklasse:

1   U-Rock En Roll Rufus van de Kentering

                                                      (Y.T.M. & H.K.J. van Lobenstein-de Heij)

2 ZG-Leandro uit ̒t Berggat (T. Brands-Telang)

 

REUEN Openklasse:

1 U-Oldholbans Michigan (Sevastopulo)

          Beste Reu & BOB: CAC

2 U-King Kuong Docas Lord of  Pelgrims Ring (W.D. Oud)

3 U-Jairo Lion de la Toison d’Or (R. Vancranenbroeck)

4 U-Umberto Ligocka Wataha (A. Schut)

   U-Keiran Kinderplace (L. Herremans & K. van Santvoort)

   U-Leo Amicanis Gomez (M.L. Barsingerhorn & H. Duineveld)

   U-Ceasar off the Lion’s Holl (P.J.M. Achterkamp-Hulshorst)

   U-Rosaceae Rhinanthus, NJK/JW’12

                                                         (Y.T.M. & H.K.J. van Lobenstein-de Heij)

 ZG-Hannibal uit ̒t Berggat (T. Philips-Wellekens)

 ZG-Izar van het Hof van Eden (P.J. Schynkel-Parrein)

 ZG-Kimbo Lion de la Toison d’Or (J. Sauvage)

 ZG-Leodania’s Tulip Black Hero (I.M. de Maesschalck)

 

REUEN Kampioensklasse:

1 U-Rosaceae Juncelles, Ch.: NL/LU & CW’13

Res.CAC                                 (Y.T.M. & H.K.J. van Lobenstein-de Heij)

2 U-Multi Ch. Hakuna C. Bora Z Milotiček (B. & C. Bauwens-Roobrouck)

3 U-Baxter vom Löwenzahn, VDH/ Int.Ch. (S. Wehrhahn)

4 U-Garfield Leo vom Illertal, Ch.: Int./CY/DE/IT/LU/CH / Klub/VDH

                                                                                                          (N. & M. Ihle)

   U-Kwenobe Balfen Aplin, Ch.: NL & W’10 (J.H.M. Mars-de Jong)

   U-Calimero vom Roten Schopf, Ch.:  Int. /PO/GE /Dts.Cl/VDH (S. Holthoff)

 

REUEN Veteranenklasse:

1 U-Rosaceae Amaranthus, Ch.: NL/Int./VDH/Dts. Cl.

      Beste Veteraan: VeteranenCAC  (Y.T.M. & H.K.J. van Lobenstein-de Heij)

 

TEVEN Puppyklasse:

1 VB-Tulsa vom Dreiburgenland (J. Otten)

2    B-Sconfinato Qiara Gucci (A. Schut)

 

TEVEN Jeugdklasse:

1   U-Tonja vom Löwengarten (H.J.M. Roefs)

          JeugdCAC

2   U-Buster uit ̒t Oetelnest (M. & L. Konings)

3 ZG-Charisma Filomena v.d. Vechtse Hoeve (H. de Backer)

4 ZG-Usi Maya Ye Iwa Kob Kiwani (R.J.C. Somers)

 

TEVEN Tussenklasse:

1 U-Grace van het Leonhuuske, NJK (B. Elshof)

          Res.CAC

2 U-Rosaceae Tecomaria, NJK (H. Wagenaar-de Ruijter)

3 U-Isabella Maison des Petit (M. Kemeling)

4 U-Cleo’s Flamenco Fay v.d. Kentering (A.M.E. Binnekade)

 ZG-Isetta Die Kutschkugel v.d. Zornigen Zecke (E. Bäumerich)

   M-Hawai Des Leos de la Plaine (P.M. Chollet)

 

TEVEN Openklasse:

1 U-Rosaceae Rosa, NJK (Y.T.M. & H.K.J. van Lobenstein-de Heij)

2 U-Femke van het Leonhuuske (B. Elshof)

3 U-Angel-Harko Löwe vom Spitter Grund (L. Vandeuren)

4 U-Lhûkana Lûfara Lady of Pelgrims Ring (W.D. Oud)

   U-Queen from Rimardiaro (W.W.M. van Doorn & J.W.M. Vendrik)

 ZG-Catoo van het Leonhuuske (B. Elshof & R. Boulengier)

 ZG-Rosaceae Nonnea, NJK (D. & H. Wagenaar-de Ruijter)

   G-Memicedaïska Unique (P.J.M. Achterkamp-Hulshorst)

 

TEVEN Kampioensklasse:

1 U-Jelka from Yellow’s Garden, Ch.: BE (B. & C. Bauwens-Roobrouck)

          Beste Teef: CAC

2 U-Thaleia Danaye Woscany, Ch.: NL/NJK (W.J. Lennartz)

3 U-Jetaime Lions from d’Es, Ch.: LU (L. Vandeuren-Claessens)

4 U-Lima Zola vom Löwengarten, Ch.: NL/LU/Int./RO

   U-Andra-Ada v.d. Schwalmaue, Ch.: DE/Club (M. Kuhlmann & B. Voigt)

 

TEVEN Veteranenklasse:

1   U-Rosaceeën Dielytra, Ch.: NL/LU/Int.

VeteranenCAC                     (Y.T.M. & H.K.J. van Lobenstein-de Heij)

2   U-Just a Breeze van Birchen Garden House

                                                          (W.W.M. van Doorn & J.W.M. Vendrik)

3 ZG-Irma la Douce v.d. Mooreiche (J. Mahnert)