De Winner A’dam, 14-12-2013

Keurmeester: Mw. L. de Ridder-Onghena (BE)

 

REUEN Jeugdklasse:

1   U-Mi Amigo de Leo’s vom Kvallk (L.Vandeuren)

          JeugdWINNER: JeugdCAC

2   U-Medvebergi Maszkos Hobbit (W. & A.Libert)

3   U-Rosaceae Ulva (PM van Os- Kruisveld)

4 ZG-Amaleons Christmas Calimero (W. & A.Libert)

     G-Pankaj Penta from Kalua’s Spirit (PAP de Vree)

     G-Taifun Aplin aus dem Sumpfloch (S.Bijlsma)

 

REUEN Tussenklasse:

1 ZG-Rock en Roll Rufus van de Kentering

                                                         (HKJ & YTM van Lobenstein-de Heij)

REUEN Openklasse:

1   U-Neo No Limit von der Landwehr (A.Leischke-Lorenzen)

2 ZG-Leo Amicanis Gomez (ML Barsingerhorn & H.Duineveld)

3 ZG-Rosaceae Rhinanthus, JW (HKJ & YTM van Lobenstein-de Heij)

 

REUEN Kampioensklasse:

1 U-Hakuna C. Bora z. Milotiček,Ch.BE/NL/DE/Int/LU

          WINNER & BOB:  CAC / CACIB                  (C.Bauwens-Roobrouck)

2 U-Rosaceae Melocactus, W’11/JW’11 (B.Elshof)

          Res.CAC / Res.CACIB

3 U-Ivo Ltd. Edition von der Landwehr, Ch.Int/DE/AT (A.Leischke-Lorenzen)

4 U-Rosaceae Juncelles, NJK/Ch.NL/LU (HKJ & YTM van Lobenstein-de Heij)

 

TEVEN Puppyklasse:

1 B-Miyla the la Shedor (J.de Vries)

 

TEVEN Jeugdklasse:

1 U-Tonja vom Löwengarten (HJM Roefs)

          JeugdWINSTER: JeugdCAC

   G-Rosaceeën Ficaria (A.Oremus-Kunnen)

 

TEVEN Tussenklasse:

1   U-Cleo’s Mambo Millie v.d. Kentering

                                                    (HKJ & YTM van Lobenstein-de Heij)

2   U-Rosaceae Tecomaria (D. & H.Wagenaar-de Ruijter)

3 ZG-Cleo’s Flamenco Fay v.d. Kentering (AME Binnekade)

 

 

TEVEN Openklasse:

1   U-Femke van het Leonhuuske (B.Elshof)

          WINSTER: CAC / CACIB

2   U-Rosaceae Nonnea, NJK (D. & H.Wagenaar-de Ruijter)

3 ZG-Angel-Harko Löwe vom Spittergrund (L.Vandeuren & M.Claessens)

4 ZG-Zita-Lana van Tatteljee, NJK/JW’12 (AMA Wijnbergh-van Belle)

     G-Kanya from Yellow’s Garden (AMA Wijnbergh-van Belle)

 

TEVEN Kampioensklasse:

1 U-Thaleia Danaye Woscany, NJK/Ch.NL (WJ Lennartz)

          Res.CAC / Res.CACIB

2 U-Jelka from Yellow’s Garden, Ch.BE (C.Bauwens-Roobrouck)