Goes, 19 & 20 April 2014 ((dubbelshow)

 

19-04-2014: Keurmeester:  mw. S. Burns (IE)

 

REUEN Jeugdklas:

1 U-Dragongardens Wilde One (B. Elshof)

          Beste Reu & BOB: CAC / JeugdCAC

2 U-Amaleons Christmas Calimero (W. & A. Libert)

 

REUEN Tussenklas:

1 U-Rock en Roll Rufus van de Kentering (Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

          Res.CACIB

 

REUEN Kampioensklas:

1 U-Rosaceae Juncelles, NJK / Ch.: NL / LU

          Res.CAC / CACIB (H.K.J. & Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

         

TEVEN Puppyklas:

1 VB-Ronny vom Heidersiefen (B.W. Westerneng)

          Beste Pup

 

TEVEN Tussenklas:

1 U-Cleo’s Mambo Millie van de Kentering (Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

          Res.CAC / Res CACIB

2 U-Grace van het Leonhuuske (B. Elshof)

3 U-Rosaceae Tecomaria, NJK (D. & H. Wagenaar-de Ruijter)

 

TEVEN Openklas:

1   U- Geneveve Löwe von Excalibur (Eig.: ????)

          Beste Teef: CAC / CACIB

2   U-Catoo van het Leonhuuske (B. Elshof  & R. Boulengier)

3   U-Dancing Queen van de Miepmup (C.A.H. Dusseldorp)

4 ZG-Liyana du Plateau Bavarois (B. Wostijn & D. Delaere)

 

                              ------------------------------

 

20-04-2014: Keurmeester:  dhr. J. Muldoon (IE)

 

REUEN Jeugdklas:

1   U-Amaleons Christmas Calimero (W. & A. Libert)

          JeugdCAC

2 ZG-Dragongardens Wilde One (B. Elshof)

 

REUEN Tussenklas:

1 U-Rock en Roll Rufus van de Kentering (Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

          Res.CAC / Res.CACIB

2 U-Rosaceae Ulva (P.M. van Os-Kruisveld)

 

REUEN Openklas:

1 U-Izar van het Hof van Eden (P. Schynkel & J. Parrein)

 

REUEN Kampioensklas:

1 U-Hakuna C. Bora z. Milotiček, Ch.  (B. & C. Bauwens-Roobrouck)    

          Beste Reu & BOB: CAC / CACIB  

2 U-Rosaceae Juncelles, NJK / Ch.: NL / LU

          Res.CAC / CACIB (H.K.J. & Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

            

TEVEN Puppyklas:

1 VB-Sconfinato Ragazza Rose (W. & M.C. Edens-Lub)

          Beste Pup: è 3e plaats Erering.

2 VB-Ronny vom Heidersiefen (B.W. Westerneng)

 

TEVEN Jeugdklas:

1 U-Sconfinato Qiara Gucci (A. Schut)

          JeugdCAC

2 U-Miyla the La Shedor (J. de Vries)

 

TEVEN Tussenklas:

1 U-Grace van het Leonhuuske (B. Elshof)

          Beste Teef: CAC / CACIB

2 U-Rosaceae Tecomaria, NJK (D. & H. Wagenaar-de Ruijter)

3 U-Cleo’s Mambo Millie van de Kentering (Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

         

TEVEN Openklas:

1   U-Catoo van het Leonhuuske (B. Elshof  & R. Boulengier)

          Res.CAC / Res CACIB

2 ZG-Geneveve Löwe von Excalibur (Eig.: ????)

 

TEVEN Kampioensklas:

1 U-Jelka from Yellow’s Garden, Ch. ((B. & C. Bauwens-Roobrouck)