Kampioenschapsclubmatch LHCN, 07-09-2014

Keurmeesters: Dhr. B. Crawley (UK), Dhr. P. D’Hooge (BE) en Dhr. D. Baars (NL)


Best Dog and Bitch
 


Oldest Dog in Show

 

REUEN Babyklas: Dhr. D. Baars (NL)

1 VB-Wijzijnhet Willem Woscany (E. & J. Uiterlinden-Benthem)

         Beste Baby

2 VB-Wobbe Woscany (Schuurmans)

3 VB-I’M Big Bos van het Leonhuuske (B. Elshof)

4    B-White Rebel Woscany (L.J.H.M. van der Grinten)

      B-I’M Cheef van het Leonhuuske (A.G. van der Werf)

 

REUEN Puppyklas: Dhr. D. Baars (NL)

1 VB-Happy Hero van het Leonhuuske (B. Elshof)

         Beste Pup

2 VB-Blekx-Farm Sundance Kid (G. Bruintjes / J. Sijbring)

3 VB-Rosaceae Beloperone (T.G.A.J. van der Meulen)

4 VB-Fastwin’s Kermit (J.L. Loman / I.L.M. Slettenhaar-Vogels)

      B-Mack Zolo La Fami Yen-ay (I.G.C. de Greef)

      B-Arkos from the Isle of the North (M.L. Barsingerhorn)

      B-Bralindy Connor King (N. van der Velde)

 

REUEN Jeugdklas: Dhr. B. Crawley (UK)

1 U-Rosaceae Zigadenus (H. & Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

         JeugdCAC

2 U-Dragongardens Wilde One (B. Elshof)

3 U-My Real Friend Mr. Mistery Lions from D’es (L. Vandeuren)

4 U-Rosaceae Flaccida Yucca (F.P & J.H.M. Bressers-Janssen)

   U-Rosaceae Zephyranthes (L.M.C. & S. Giebels)

   U-Marsalis von der BoxMühle (J. Otten)

 ZG-Flemming van de Toogwijkhoeve (R. Pauw)

 ZG-Maxcellent Sitting Bull (A. Greve-Kortrijk)

 

REUEN Tussenklas: Dhr. B. Crawley (UK)

1   U-Medvebergi Maszkos Hobbit (W. Libert)

2   U-Amaleons Christmas Calimero (W. & A. Libert)

3   U-Rosaceae Ulva (P.M. van Os-Kruisveld)

4 ZG-Baris Beach Larsan van de Bohevu (K. Rogman)

   ZG-Barzec Brach Larsan van de Bohevu (P. & A. Floors-Sonneren)

 

REUEN Openklas: Dhr. B. Crawley (UK)

1 U-Rock en Roll Rufus v. d. Kentering (H. & Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

2 U-Ceasar off the Lions Holl (P.J.M. Achterkamp-Hulshorst)

3 U-Memicedaïska Ymre (B. & A. Ekkel-Bloemen)

4 U-Leo Amicanis Gomez (M.L. Barsingerhorn / H. Duineveld)

   U-Mi Amigo de Leo’s vom Kvallk (L. Vandeuren)

 ZG-Pankaj Penta from Kalua’s Spirit (P.A. de Vree)

 ZG-Always Sunshine Figaro Leo (C. de Koning)

 ZG-Cyrillos Nikitas v. d. Vechtse Hoeve (K. Steen)

 ZG-Angelo von den Stadtveener Seen (I. & J. Hoofs)

 ZG-Germanicus Domus Corona (J.F. & G. Swint-Jongsma)

 ZG-Fastwin’s Iceman (H. Bos)

    G-Pankaj Phelan from Kalua’s Spirit (F.J.M. & A.M.J. van der Velden)

    G-Brauron Pantalion v. d. Vechtse Hoeve (A.J. Nieuwkoop)

    G-Memicedaïska Adoette (R.A.P.M. & C.M. Verdonschot)

 

REUEN Fokkersklas: Dhr. D. Baars (NL)

1 U-Jabies Gemmian the Gardian Angel (C. van Brouwershaven)

2 U-Rosaceae Amaranthus, JW‘09/NL/BE/DE/W‘09/CIB kamp.

                                                                       (Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

 

REUEN Kampioensklas: Dhr. B. Crawley (UK)

1 U-Rosaceae Juncelles, NL/LU/CIB kamp.

         Beste Reu & BOB: CAC              (Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

2 U-Jack von der Boxmühle, ES kamp. (M.L. Stramer)

         Res.CAC

3 U-Amicus Optimus Vitalis, MD/PH/LT/LV/EE/DK/SM/CIB kamp.

                                                                                                (A.V. Mikhaleva)

4 U-Baxter vom Löwenzahn, NL/LU/BE/DE/AT/CIB kamp.

                                                                                     (U. Spies / S. Wehrhahn)

   U-Memicedaïska Ultimus (S. Verkerk-Wüst)

 

REUEN Veteranenklas: Dhr. B. Crawley (UK)

1   U-Aquino van Diemensland (B. Elshof)

         VeteranenCAC

2   U-Rosaceae Conium (J.K.J. Meijer)

3 ZG-Fuego (D. Dewame)

 

TEVEN Babyklas: Dhr. D. Baars (NL)

1 VB-Woody Woscany (J. Mahnert)

2 VB-I’M Mousie v.h. Leonhuuske (B. Elshof)

3 VB-Who’s Zen Woscany (W.J. Lennartz)

4 VB-Wega Woscany (J. Roos)

   VB-I’M Yvon v.h. Leonhuuske (B. Elshof)

      B-I’M Princes v.h. Leonhuuske (C.J. & N.C. Meijer-Minnaar)

      B-Calou March Ratora v.d. Bohevu (G. & A van Herck)

NTB-Chavi March Ratora v.d. Bohevu (J.J. Vos)

 

TEVEN Puppyklas: Dhr. D. Baars (NL)

1 VB-Angel from the Isle of the North (P.N. Barsingerhorn / C. Dekker)

2 VB-New Win Baltic Leon’s (E.M. Casteleijn / A.J.M. Gersen)

3 VB-Indy ʼt Jonge Venebos (L.H.J. Hazelhorst)

4 VB-Bralindy Chenoa Amara (M.D. & C.A.M. Vorster)

      B-Fastwin’s Kaethi (I.L.M. Slettenhaar-Vogels)

      B-Rosaceae Balsamina (H. & Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

  WB-Alara from the Isle of the North (J.J.A. & J.C.G. Beers-Bruin)

 

TEVEN Jeugdklas: Dhr. P. D’Hooge (BE)

1 U-Rosaceae Zantedeschia (J.K.J. Meyer)

         JeugdCAC

2 U-Rosaceae Zannichellia (Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

3 U-Sconfinato Qiara Gucci (A. Schut)

4 U-Try To Coppy Miracle van Tregelaar (H.J.M. Roefs)

 ZG-Margot Lion de la Toison d’Or (D. Dewame)

 ZG-Holly ’t Jonge Venebos (H. Bos)

 ZG-Carmen uit ’t Oetelnest (R.A. Hogenberk)

 ZG-Sconfinato Ragazza Rose (W. & M. Edens)

 ZG-Sconfinato Quinta Bibi (A.M.J. Neijenhuis)

    G-Ronny vom Heidersiefen (B.W. Westerneng)

    G-Leolenkos Dancing Djulie (J.C. & H.H. Otte)

    G-Pachakisha Bintha Seppel’s Girl ( J.C. & A.K.G. van Zetten)

    G-Tulsa vom Dreiburgenland (J. Otten)

 

TEVEN Tussenklas: Dhr. P. D’Hooge (BE)

1   U-Memicedaïska Daya (C.H. Steinmetz-Gerrits)

2   U-Tonja vom Löwengarten (H.J.M. Roefs)

3 ZG-Memicedaïska Diviya (J.H.M. Geerdink-Mulder)

4 ZG-Ainnir vom Welland (T.P.J. Biezen / S. Lensink)

      G-Memicedaïska Dakini (W. & A. Martens)

      G-Usi Maya Ye Iwa Kob Kiwani (R.J.C. Somers)

 

TEVEN Openklas: Dhr. P. D’Hooge (BE)

1 U-Cleo’s Mambo Millie v.d. Kentering (H. & Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

2 U-Grace van het Leonhuuske (B. Elshof)

3 U-Isabella Maison des Petit (M. Kemeling)

4 U-Memicedaïska Yen-ay (I.G.C. de Greef)

   U-Cleo’s Flamenco Fay v.d. Kentering (A.M.E. Binnekade-de Vries)

   U-Rosaceae Nonnea (H. Wagenaar-de Ruijter)

   U-Catoo van het Leonhuuske (B. Elshof  / R. Boulengier)
   U-Rosaceae Tecomaria, NJK (D. & H. Wagenaar-de Ruijter)

 ZG-Emma v.d. Toogwijkhoeve (H. Meijeringh)

 ZG-Usha Woscany (J.R. de Pijper & M. Pierey)

 ZG-Ubenthet Hanna Woscany (E. Uiterlinden)

 ZG-Emi van het Leonhuuske (H.E. Cooiman)

 ZG-Joni from Yellow’s Garden (J.J.A. Beers)

 ZG-Bralindy Amara Faithfull Ivy’s (E. Schmits-Greven)

 ZG-Daya ʼt Jonge Venebos (L.H.J. & M.A.S. Hazelhorst)

    G-Em en Em Mint Trill from Bri-Jos Home (M.E.T. Dijkink-van der Veen)

   

 

TEVEN Fokkersklas: Dhr. D. Baars (NL)

1   U-Fastwin’s Idylle (I.L.M. Slettenhaar-Vogels)

         Res.CAC

2   U-Memicedaïska Zahida (I.J. Lems)

3   U-Rosaceae Rosa (Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

4 ZG-Memicedaïska Binti-Forba (A. van Gaalen / I. Lems)

   ZG-Laelia Lions from D’es (C. Vandeuren)

     G-Usi Maya Ye Hakamya Upo (R.J.C. Somers)

 

TEVEN Kampioensklas: Dhr. P. D’Hooge (BE)

1 U-Fjalar vom Löwengarten, NL/LU/DE/CIB kamp.

         Beste Teef: CAC                       (H. & Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

2 U-Kalone Lion de la Toison d’Or, BE kamp. (C. Sacre)

3 U-Lima Zola vom Löwengarten, NL/LU/RO kamp. (K. Rogman)

4 U-Femke van het Leonhuuske, NL kamp. (B. Elshof)

   U-Zir Ozzy’s Pretty Women von Tulips, NL/LU/DE/CIB kamp.

                                                                      (Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

 

TEVEN Veteranenklas:

1 U-Rosaceeën Dielytra, NL kamp. (Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

         VeteranenCAC

2 U-Sconfinato Emilia Romagna (H. de Backer)

3 U-Notus-Me Miss Zabri van Borja’s Home (J. Gerrits / H. Engbers)

                   Oudste Hond van de Show (geb. 25-05-2002

 

)