WINNER A’dam, 13-12-2014

Keurmeester: Dhr. C. De Giuliani (IT)

 

REUEN Jeugdklas:

1 U-Quen Star Sagitta Dolce Macho (V. de Schaepdryver)

         JeugdWinner: JeugdCAC

2 U-Rosaceae Zannichellia, BJWNL’14 (Y. van Lobenstein-de Heij)

3 U-Quen Star Sagitta Dolce Righello (M. Moerenhout)

4 U-Flying Smartie Member of  the Leogang (B. Senftleben)

 ZG-Happy Hero v.h. Leonhuuske (B. Elshof)

 ZG-Marsalis v.d. Boxmühle (J. Otten)

 ZG-Rosaceae Beloperone (T.G.A.J. v.d. Meulen)

 ZG-Mighty Lenn of the Bernese Garden (A.E.C. Rooijakkers)

 

REUEN Tussenklas:

1   U-Medvebergi Maszkos Hobbit (W. Libert)

2   U-Vinson Massif  Woscany (H.L. Swiers)

3 ZG-Amaleons Christmas Calimero (W. Libert)

 

REUEN Openklas:

1 U-Rosaceae Ulva (P.M. van Os-Kruisveld)

2 U-Orion Paecemaker v.d. Landwehr (J. & R. Weigel / B. Senftleben)

3 U-Leokings Lionheart (M. Moore)

 

REUEN Kampioensklas:

1 U-Rosaceae Juncelles, NJK/NL/LU Kamp./CW’14

         WINNER & BOB: CAC / CACIB   (Y. & H. van Lobenstein-de Heij)

2 U-Garfield Leo v. Illertal,

          CIB/DE/VDH/IT/SK/CZ/CH/AT/LU/HU/SI/HR Kamp. (N. &. M. Ihle)

         Res.CAC / Res.CACIB

3 U-Leokings Premiere Attraction, IE Kamp. (M. Moore)

 

TEVEN Puppyklas:

1 VB-Who’s Zen Woscany (W.J. Lennartz)

         Beste Pup

 

TEVEN Jeugdklas:

1   U-Harumi v. Roten Schopf, BJWLU’14 (N. &. M. Ihle)

         JeugdWinster: JeugdCAC / Res.CAC

2   U-Rosaceae Zannichellia, BJWNL’14 (Y. van Lobenstein-de Heij)

3   U-Rosaceae Zantedeschia (J.K.J. Meijer)

4 ZG-Memicedaďska Eva (C.A. & L. v. Rozen-Redekeren)

 

TEVEN Tussenklas:

1   U-Fastwin’s Joly (P. Slettenhaar)

2 ZG-Miyla The La Shedor (J. de Vries)

 

TEVEN Openklas:

1 U-Fastwin’s Idylle (P. Slettenhaar)

2 U-Rosaceae Tecomaria, NJK (H.M. Wagenaar-de Ruijter)

3 U-Emi v.h. Leonhuuske (H. Cooiman)

 

TEVEN Kampioensklas:

1 U-Fjalar v. Löwengarten, NL/LU/BE/VDH/DE Kamp./CIB

         WINSTER: CAC / CACIB             (Y. & H. van Lobenstein-de Heij)

2 U-Femke v.h. Leonhuuske, NL Kamp./W’13 (B. Elshof)

         Res.CACIB

3 U-Grace v.h. Leonhuuske, NJK/NL Kamp. (B. Elshof)

4 U-Thaleia Danaye Woscany, NJK/NL Kamp./JW’09 (W. J. Lennartz)