Groningen, 01-03-2015, BeNeLux-show.

Keurmeester: Mw. L. de Ridder-Onghena (BE)

 

         

 

REUEN Babyklas:

1VB-Nino from Yellow’s Garden (B. & C. Bauwens-Roobrouck)

2VB-Nazzel Lion de la Toison d‘Or (P. Achterkamp-Hulshorst)

 

REUEN Puppyklas:

1B-Woezel Taifun aus dem Sumpfloch (Chr. Booij)

 

REUEN Jeugdklas:

1  U-Blekx-Farm Sundance Kid (G. Bruintjes)

         BNL-JeugdWinner / JeugdCAC

2ZG-Happy Hero van het Leonhuuske (B. Elshof)

3ZG-Wijzijnhet Willem Woscany (E. Uiterlinden)

4ZG-Flemming van de Toogwijkhoeve (R. Pauw)

  ZG-Rosaceae Beloperone (T. v.d. Meulen)

    G-I’m Cheef van het Leonhuuske (B. v.d. Werf)

 

REUEN Tussenklas:

1U-Rosaceae Zigadenus (Y. van Lobenstein-de Heij)

2U-Dragongardens Wilde One (B. Elshof)

 

REUEN Openklas:

1  U-Medvebergi Maszkos Hobbit (A. Libert)

         Beste Reu: BNL-Winner / CAC / CACIB

2  U-Ceasar off the Lion’s Holl (P. Achterkamp-Hulshorst)

3  U-Rosaceae Ulva (P.M. van Os-Kruisveld)

4ZG-Amaleons Christmas Calimero (A. Libert)

  ZG-Kendall van de Lefwinus (P. Loeters)

    G-Alwaro vom Bergfest (M. Schomann)

 

REUEN Kampioensklas:

1U-Leandro uit 't Berggat (L. Brants)

         Res.CAC / Res.CACIB

2U-Jakuna from Yellow’s Garden (S. Wijckmans) 

  

TEVEN Babyklas:

1VB-Nijntje from Yellow’s Garden (B. & C. Bauwens-Roobrouck)

         Beste Baby

 

 

 

TEVEN Jeugdklas:

1U-Namupalan Wild At Heart (Y. van Lobenstein-de Heij)

         Beste Jeugdhond:  BNL-JeugdWinster / JeugdCAC

2U-Fastwin’s Käthi (I. Slettenhaar-Vogels)

 

TEVEN Tussenklas:

1  U-Rosaceae Zannichellia (Y. van Lobenstein-de Heij)

         Res.CAC / Res.CACIB

2ZG-Always Sunshine Ganisha (J. Lamers)

 

TEVEN Openklas:

1  U-Cleo’s Mambo Millie van de Kentering (Y. van Lobenstein-de Heij)

2ZG-Fatswin’s Joly (I. Slettenhaar-Vogels)

3ZG-Fastwin’s Idylle (I. Slettenhaar-Vogels)

4ZG-Rosaceae Tecomaria, NJK (H. Wagenaar-de Ruijter)

 

TEVEN Kampioensklas:

1U-Femke van het Leonhuuske (B. Elshof)

         Beste Teef  & BOB: BNL-Winster / CAC / CACIB