Goes, 04 & 05 April 2015 (Dubbel-show)

         

Zaterdag 04-04-2015: Keurmeester: Mw. S. Ylä-Mononen (FI)

 

REUEN Jeugdklas:

1U-Happy Hero v.h. Leonhuuske (B. Elshof)

         Res.CAC/JeugdCAC

2U-Rosaceae Beloperone (T.G.A.J. v.d. Meulen)

 

REUEN Tussenklas:

1  U-Dragongardens Wilde One, NJK (B.Elshof)

2ZG-Rosaceae Zigadenus, BNLJWNL, NJK

                                                                  (H.K.J. & Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

REUEN Openklas:

1U-Rosaceae Ulva (P.M. van Os-Kruisveld)

         Beste Reu: CAC / CACIB

2U-Mi Amigo De Leo’s vom Kvallk (L. Vandeuren)

         Res.CACIB

 

TEVEN Jeugdklas:

1  U-Namupalan Wild At Heart, BNLJWNL

         JeugdCAC                              (H.K.J. & Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

2ZG-I’m Yvon v.h. Leonhuuske (B. Elshof  / R. Boulengier)

 

TEVEN Tussenklas:

1U-Rosaceae Zannichellia, BNLJW, BBEJW, NJK

                                                        (H.K.J. & Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

TEVEN Openklas:

1  U-Cleo’s Mambo Millie v.d. Kentering (Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

         Beste Teef & BOB: CAC / CACIB

2ZG-Laelia Lions From D’es (L. Vandeuren / M. Claessens)

 

TEVEN Veteranenklas:

1U-Sconfinato Freccia D’oro Mocca (A. Schut)

         Beste Veteraan: VeteranenCAC

2U-Rim Hassani Kuzi vom Kleinen Dörfchen (K. Rogman)

 

                            ++++++++++++++++

 

Zondag 05-04-2015: Keurmeester: Mw. L.B.C. Liljeqvist (SE)

 

REUEN Babyklas:

1VB-Niño from Yellow’s Garden (B. & C. Bauwens-Roobrouk)

 

REUEN Jeugdklas:

1  U-Happy Hero v.h. Leonhuuske (B. Elshof)

         JeugdCAC

2  U-White Fang Woscany (M.M. Tournier)

3ZG-Rosaceae Beloperone (T.G.A.J. v.d. Meulen)

 

REUEN Tussenklas:

1  U-Rosaceae Zigadenus, BNLJWNL, NJK

         Res.CAC / Res.CACIB           (H.K.J. & Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

2ZG-Dragongardens Wilde One, NJK (B.Elshof)

3ZG-Lodewijk Julius van Dammershof (R. de Lusenet)

 

REUEN Openklas:

1U-Mi Amigo De Leo’s vom Kvallk (L. Vandeuren)

         Beste Reu & BOB: CAC / CACIB

2U-Rosaceae Ulva (P.M. van Os-Kruisveld)

3U-Medvebergi Maszkos Hobbit (W. & A. Libert)

  G-Amaleons Christmas Calimero (W. & A. Libert)

 

TEVEN Babyklas:

1VB-Nijntje from Yellow’s Garden (B. & C. Bauwens-Roobrouk)

         Beste Baby

 

TEVEN Jeugdklas:

1  U-Namupalan Wild At Heart, BNLJWNL

         JeugdCAC                              (H.K.J. & Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

2ZG-Rosaceae Balsamina (Y.T.M. van Lobenstein-de Heij / R. Boulengier)

 

TEVEN Tussenklas:

1  U-Rosaceae Zannichellia, BNLJW, BBEJW, NJK

                                                        (H.K.J. & Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

2ZG-Liberty Jumah van Dammershof (H. Zwennes)

 

TEVEN Openklas:

1U-Cleo’s Mambo Millie v.d. Kentering (Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

         Beste Teef: CAC / CACIB

2U-Laelia Lions From D’es (L. Vandeuren / M. Claessens)

         Res.CAC / Res.CACIB

 

TEVEN Veteranenklas:

1U-Rim Hassani Kuzi vom Kleinen Dörfchen (K. Rogman)

         VeteranenCAC