Kampioenschaps Clubmatch LHCN, 14-06-2015

 

REUEN Babyklas: Mw. R. Chiodi-Walraven (NL)

1VB-Rosaceae Citrus Medica (Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

2VB-Eos Eejoravi Easie van Lizjernanjo (R. Staal)

3    B-Eos Eejoravi Eddie van Lizjernanjo (L.H.P.H. van Gerven)

      B-Nacho Storm oft he Bernese Garden (F. v.d. Bongard)

 

REUEN Puppyklas: Mw. R. Chiodi-Walraven (NL)

1VB-Nazzel Lion de la Toison d’Or (P.J.M. Achterkamp-Hulshorst)

         Beste Puppy

2VB-Niño from Yellow’s Garden (B. & C. Bauwens-Roobrouck)

3VB-Sconfinato Torbole Tizio (J. Jansen)

4VB-Rosaceae Gladiolus (Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

  VB-Sconfinato Tiamo Totti (H. Liebregts)

     B-Sconfinato Tortelini Tino (S. Stessens)

     B-Sconfinato Tesoro Tiësto (K. Goossens)

     B-Memicedaïska Gandalf-Thumbi (N. Ophof-Wolters)

     B-Django uit ̒t Oetelnest (J.R. Heinrich)

 

REUEN Jeugdklas: Mw. E. Pambou-Makaya (FR)

1U-Happy Hero van het Leonhuuske (B. Elshof)

         JeugdCAC

2U-Woezel Taifun aus dem Sumpfloch (C. Booij)

3U-Memicedaïska Fijren (P.J.W. Emans)

4U-Mack Zolo la Fami Yen-ay (I.G.C. de Greef)

  U-Sconfinato Signore Stefano (A. Schut)

ZG-White Fang Woscany (M.M. Tournier)

ZG-Rosaceae Beloperone (T.G.A.J. van der Meulen)

ZG-Calusari Coolio Made by Dakini’s (H. Groenen)

ZG-Memicedaïska Facundo (M. Daalhuijsen)

ZG-Wijzijnhet Willem Woscany (E. Uiterlinden)

ZG-Arkos from the Isle of the North (M.L. Barsingerhorn)

  G-Dhiya-Sayen Anakin (C.H. Steinmetz)

  G-Meneer from Bri-Jos Home (J. Keun)

 

REUEN Tussenklas: Mw. E. Pambou-Makaya (FR)

1U-Dragongardens Wild One (B. Elshof)

2U-Rosaceae Zigadenus, NJK/BJW kamp. (Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

3U-Vallantine VLO vom Löwengarten (Corvey)

4U-Rosaceae Zephyranthes (L.M.C. Giebels)

 

 

REUEN Openklas: Mw. E. Pambou-Makaya (FR)

1U-Leo Amicanis Gomez (M.L. Barsingerhorn)

2U-Beranu Baco Made by Dakini’s (A.D. Meester)

3U-Rosaceae Flaccida Yucca (P. Bressers)

4U-Ceasar off the Lion’s Holl (P.J.M. Achterkamp-Hulshorst)

  U-Byron Pamphilios v.d. Vechtse Hoeve (J. Jansen)

ZG-Amaleons Christmas Calimero (W. Libert)

ZG-Rosaceae Sesuvium (J.R. Heinrich)

ZG-Memicedaïska Don Camillo (S. Ekas)

ZG-Sconfinato Quipu Quinto (J. van Rooden)

ZG-Mowin-Ma-Cha-Hee-Lord of Pelgrims Ring (H. Lamers)

 

REUEN Kampioensklas: Mw. E. Pambou-Makaya (FR)

1U-Rosaceae Juncelles, NJK/NL/LU/DE/BE/W‘10/W‘12/CW‘14/CIB kamp.

         Beste Reu & BOB: CAC                   (Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

2U-Amicus Optimus Valentus, MD/PH/LT/LV/EE/DK/SM/CIB  kamp. 

         Res. CAC                                                                     (N. Agafonova)

3U-Medvebergi Maszkos Hobbit, LU kamp. (W. Libert)

 

REUEN Veteranenklas: Mw. E. Pambou-Makaya (FR)

1U-Babylon Löwe von der Wesselburg (J. & U. Schlüter)

         VeteranenCAC

2U-Rosaceae Conium (J.K.J. Meijer)

 

REUEN De Oude Wijze: Dhr. G. Puts (NL)

1e -Habilis Leona Jumpin’Jack Flash (S. van Tiel)

         Oudste Hond van de Show

  

TEVEN Babyklas: Mw. R. Chiodi-Walraven (NL)

1VB-Eos Eejoravi Emma van Lizjernanjo (V. van der Akker)

         Beste Baby

2   B-Eos Eejoravi Eravi van Lizjernanjo (J. & N. Donkers)

3   B-Naughty Marie oft he Bernese Garden (J.B. Loohuis)

 

TEVEN Puppyklas: Mw. R. Chiodi-Walraven (NL)

1VB-Nagybobanya Jaya Julinska (C. Sacré)

2VB-Memicedaïska Garbi-Thumbi (I.J. Lems)

3VB-Memicedaïska Gwen-Thumbi (I.J. Lems)

4VB-Nijntje from Yellow’s Garden (B. & C. Bauwens- Roobrouck)

  VB-Undercover Jazz van Tregelaar (H.J.M. Roefs)

  VB-Ninon Lion de la Toison d’Or (D. Dewame)

  VB-Memicedaïska Glynda-Thumbi (M. van Stipthout)

    B-Sconfinato Triana Tusa (S. van der Knaap)

    B-Minnesota Pepper van de Lefwinus (A. de Groot)

    NTB-Evy-Noa van Dammershof (D. de Wit)

 

TEVEN Jeugdklas: Dhr. G. Puts (NL)

1  U-Angel from the Isle of the North (P.N. Barsingerhorn)

         JeugdCAC

2  U-Dhiya-Sayen Abhy (C.H. Steinmetz)

3ZG-Fastwin’s Kaethi (I.L.M. Slettenhaar-Vogels)

4ZG-Memicedaïska Falisha  (I.J. Lems)

  ZG-New Win Baltic Leon’s (E.M. Casteleijn)

  ZG-Calusari Callas Made by Dakini’s (A.P. Lindeboom)

  ZG-Who’s Zen Woscany (W.J. Lennartz)

  ZG-Lempileijonan Onnen Onkija (H.E. Cooiman)

  ZG-Gravin Gwen van de Kentering (Bloem)

  ZG-Calou March Ratora van de Bohevu (G.M.M. van Herck)

  ZG-Woody Woscany (Mahnert-Uueckermann)

    G-Rosaceae Balsamina (R. Boulengier)

    G-Chinouk van de Weidemars (G.H.M. van den Berg)

    G-Memicedaïska Esther (I.K. de Gruijl-Bos)

    G-Chavi March Ratora van de Bohevu (J.J. Vos)

 

TEVEN Tussenklas: Dhr. G. Puts (NL)

1  U-Rosaceae Zannichellia, NJK/BNL-JwNL/BNL-JwBE

         Beste Teef: CAC                             (Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

2  U-Try to Coppy Miracle van Tregelaar (H.J.M. Roefs)

3ZG-Rosaceae Zantedeschia (J.K.J. Meijer)

4ZG-Rosaceae Adansonia (A.S. van Hasenbroek-Reinbergen)

  ZG-Louisiana Yazz Lianne van de Lefwinus (A. de Groot)

  ZG-Margot Lion de la Toison d’Or (D. Dewame)

  ZG-Ronny vom Heidersiefen (B.W. Westerneng)

  ZG-Sconfinato Ragazza Rose (W. Edens)

  ZG-Leolenkos Diva Djezzy (M. Schrijnders)

 

TEVEN Openklas: Dhr. G. Puts (NL)

1U-Zir Ozzy’s Pretty Women von Tulips (M.A. Fontijn)

2U-Grace van het Leonhuuske (B. Elshof)

3U-Fastwin’s Joly (I.L.M. Slettenhaar-Vogels)

4U-Memicedaïska Yen-ay (I.G.C. de Greef)

 ZG-Memicedaïska Daya (C.H. Steinmetz)

 ZG-Sconfinato Natalena Nena (J. Meijers)

 ZG-Leo Amicanis Houla Houppe (J.M. Schmidt-van der Beek)

 ZG-Catoo van het Leonhuuske (R. Boulengier)

 

TEVEN Fokkersklas: Mw. R. Chiodi-Walraven (NL)

1U-Memicedaïska Wanikiya (I.J. Lems)

2U-Fastwin’s Idylle (I.L.M. Slettenhaar-Vogels)

3U-Rosaceae Iris (Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

4U-Charisma Filomena van de Vechtse Hoeve (H. de Backer)

 

TEVEN Kampioensklas: Dhr. G. Puts (NL)

1  U-Fjalar vom Löwengarten (Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

         Res.CAC

2  U-Femke van het Leonhuuske (B. Elshof)

3  U-Rosaceeën Erica (V. Mörchen)

4ZG-Lima Zola vom Löwengarten (K. Rogman)

 

TEVEN Veteranenklas: Mw. E. Pambou-Makaya (FR)

1U-Rosaceeën Dielytra (Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

         VeteranenCAC

2U-Ebby vom Eichbüel (A.P. Lindeboom)

3U-Fastwin’s Doeke (L. Pauw-Scheers)

4U-Sconfinato Freccia D’oro Mocca (A. Schut)

  U-Memicedaïska Samira (I.J. Lems)

  U-Sconfinato Emilia Romagna (H. de Backer)

  U-Hemera-Hekate vom Himmelwald (J. Meijers)

 

TEVEN De Oude Wijze: Dhr. G. Puts (NL)

2e plaats: Fastwin’s Doeke (L. Pauw-Scheers)

3 e plaats: Chylandyk Baresse Mazz (E.M. Casteleijn)

 

Koppelklas Reu & Teef:

1e plaats: Rosaceae Juncelles x Fjalar vom Lowengarten

                                                                (Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

 

Fokkerij Klasse:

1e plaats: Rosaceae Leonbergers (Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

2e plaats: Memicedaïska Leonbergers (I.J. Lems)

 

Nakomelingen Klasse:

1e plaats: Fjalar vom Löwengarten + nakomelingen

                                                                     (Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

2e plaats: Memicedaïska Wanikiya + nakomelingen (I.J. Lems)

 

Kind/Hond-show:

1e: Maaike, 7 jaar, met Rosaceae Beloperone

2e: Chenny, 2 jaar, met Rosaceae Juncelles

3e: Jesse, 3 jaar, met Charisma Filomena v/d Vechtse Hoeve

Fransje, 8 jaar, met Eos Eejoravi Emma van Lizjernanjo

Kris, 11 jaar, met Eos Eejoravi Eravi van Lizjernanjo

Puck, 7 jaar, met Memicedaiska Gandalf- Thumbi