Dogachtigen Den Bosch, 29-11-2015

Keurmeester Reuen: Dhr. J. Wauben (NL)

Keurmeester Teven: Dhr. A. Pécoult (FR)

       

 

REUEN Baby klas:

1VB-Dexter Leo z Lasow Godzieskiech (N. Mayer)

 

REUEN Puppy klas:

1VB-Sconfinato Umber Ulasse (J. van Rooden)

2VB-Leo Amicanis In Je Nopjes (E. Berkien)

3   B-Nagybobanya Lowie L’Empereur (N. Dekeyzer)

 

REUEN Jeugdklas:

1  U-Nino from Yellow’s Garden (C. Bauwens-Roobrouck)

         JeugdCAC

2  U-Nagybobanya Janicka-Piros (M. Stramer)

3ZG-Nazzel de la Toison D’Or (P. Achterkamp-Hulshorst)

4ZG-Dhiya-Sayen Akin (P. Eshuis)

 

REUEN Tussenklas:

1  U-Happy Hero van het Leonhuuske (B. Elshof)

2  U-Mack Zolo La Fami Yen-ay (I.G.C. de Greef-Dubbeldam)

3ZG-Rosaceae Beloperone (T.G.A.J. van der Meulen)

4ZG-Vegas Zidan aus dem Sumpfloch (R. Kück)

  ZG-Honej Bejsi Grandi Rosso Serce Leona (J. de Vries)

 

REUEN Openklas:

1U-Hermann-Josef von der Wetterspitze (E. Beckers)

2U-Ceasar off the Lion’s Holl (P. Achterkamp-Hulshorst)

3U-Louisiana Lorens van de Lefwinus (F. Scheffer)

4U-Lodewijk Julius van Dammershof (H. Zwennes)

  U-Mighty Lenn oft he Bernese Garden (A. Rooijackers-van Lijssel)

  U-Maxcellent Sitting Bull (A. Greve-Kortrijk)

ZG-Rosaceae Umbilicaria (E. Veen)

ZG-Dragongårdens Wild One (B. Elshof)

 

REUEN Kampioensklas:

1U-Rosaceae Juncelles (Y. van Lobenstein)

         Beste Reu & BOB: CAC / 5e plaats Erering!

2U-Leandro uit ʼt Berggat (P. Brants-Telang)

3U-Medvebergi Maszkos Hobbit (W. Libert)

 

 

REUEN Veteranenklas:

1  U-Hakuna C. Bora z Milotiček (C. Bauwens-Roobrouck)

         Res.CAC / VeteranenCAC / Beste Veteraan van de Show!

2  U-Umberto Ligocka Wataha (A. Schut)

3ZG-Sconfinato Giacomo Greco (J. van Rooden)

4ZG-Salak Kopek Habu from Bri-Jos Home (K. Rogman)

 

TEVEN Baby klas:

1VB-Rosaceae Escallonia (N. Mayer)

2VB-Rosaceae Egeria (T.G.A.J. van der Meulen)

3VB-Dhiya-Sayen Ceylin (C. Steinmetz)

 

TEVEN Puppy Klas:

1VB-Vanilla van Tregelaar (H.J.M. Roefs)

         Beste Pup: 3e plaats Erering!

2VB-Sconfinato Una Signora (A. Schut)

3VB-Nagybobanya Lynckepynck Puffy (M. Stramer)

4   B-Leo Amicanis Is Ons Lycka (J. Herrijgers)

 

TEVEN Jeugdklas:

1  U-Zamba Pa Ti-Sania Leo vom Jerichowerland (J. Otten)

         JeugdCAC

2  U-Dhiya-Sayen Abhy (C. Steinmetz)

3ZG-Nijntje from Yellow’s Garden (C. Bauwens-Roobrouck)

4ZG-Rosaceae Grevillea (Y. van Lobenstein)

  ZG-Lempileijonan Onnen Onkija (H. Cooiman)

        

TEVEN Tussenklas:

1  U-Fastwin’s Kaethi (I.L.M. Slettenhaar-Vogels)

2  U-Memicedaïska Falisha (I. Lems)

3ZG-Anna’s Cradle New Miracle (M. Pidoux)

 

TEVEN Openklas:

1  U-Rosaceae Zannichellia, BNLJW- NL & BE (Y. van Lobenstein)

         Beste Teef: CAC

2ZG-Tonja vom Löwengarten (H.J.M. Roefs)

3ZG-Sconfinato Ragazza Rose (W. Edens)

4ZG-Quissangga vom Löwengarten (K. Rogman)

 

TEVEN Kampioensklas:

1U-Emi van het Leonhuuske (H. Cooiman)

         Res.CAC

2U-Fjalar vom Löwengarten (Y. van Lobenstein)

3U-Lima Zola vom Löwengarten (K. Rogman)

 

TEVEN Veteranenklas:

1U-Sconfinato Grande Nina (M.T.J.C. Rooijackers)

         VeteranenCAC

2U-Rosaceeën Dielytra, NL/DE Clubkampioen (Y. van Lobenstein)

3U-Bindi van het Leonhuuske (B. Elshof)