DeWinner A’dam, 12-12-2015

Keurmeester: Dhr. M. Di Chicco (IT)

 

REUEN Jeugdklas:

1  U-Amicus Leo vom Zarendorf (A. Mikhaleva)

         WINNER & JeugdWinner: CAC / JeugdCAC

2  U- Niño from Yellow’s Garden (B. & C. Bauwens-Roobrouck)

3ZG-Rosaceae Gladiolus (H.K.J. & Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

 

REUEN Tussenklas:

1  U-Mack Zolo La Fami Yen-ay (I.G.C. de Greef)

2  U-Happy Hero van het Leonhuuske, NJK (A.J. Elshof)

3ZG-Rosaceae Beloperone (T.G.A.J. van der Meulen)

4ZG-Quincy Löwe vom Zschopautal (B. Schmidt-Ullrich)

     G-Arkos from the Isle of the North (M.L. Barsingerhorn / H. Duineveld)

 

REUEN Openklas:

1  U-Rosaceae Ulva (P.M. van Os-Kruisveld)

2  U-Dragongardens Wild One, NJK (A.J. Elshof)

3  U-Knockando’s XO Delamain Christmus (P. Dyhr)

4ZG-Amaleons Christmas Calimero (W. Libert)

 

REUEN Kampioensklas:

1U-Amicus Optimus Vitalis, RU/DK/LV/CZ Kamp.,EK’14 (A. Mikhaleva)

         Res.CAC / CACIB

2U-Amicus Optimus Valentus, RU/CZ/FI/BE Kamp. (N.Agafonova)

         Res.CACIB

3U-Rosaceae Juncelles, NL/LU/DE/VDH Kamp.,CIB,NJK,CW‘13+’14

                                                                      (Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

4U-Medvebergi Maszkos Hobbit (W. Libert)

 

REUEN Veteranenklas:

1U-Hakuna C. Bora z. Milotiček (B. & C. Bauwens-Roobrouck)

         VeteranenWinner: VeteranenCAC

 

TEVEN Puppy Klas:

1VB-Vanilla van Tregelaar (H.J.M. Roefs)

 

TEVEN Jeugdklas:

1  U-Nijntje from Yellow’s Garden (B. & C. Bauwens-Roobrouck)

         JeugdWinster: JeugdCAC

2  U-Zamba Pa Ti-Samia Leo vom Jerichower Land (J. Otten)

3ZG-Lempileijonan Onnen Onkija (H. Cooiman)

4ZG-Rosaceae Grevillea (H.K.J. & Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

  ZG-Knockando’s Yin The Moon Of Mor (H. Vanhoutte)

        

TEVEN Tussenklas:

1U-Fastwin’s Kaethi (I.L.M. Slettenhaar-Vogels)

2U-Angel from the Isle of the North (P.N. Barsingerhorn / C.J.M. Dekker)

 

TEVEN Openklas:

1U-Tonja vom Löwengarten (H.J.M. Roefs)

2U-Rosaceae Zannichellia, NJK,BJW-NL+BE (Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

3U-Fastwin’s Idylle (I.L.M. Slettenhaar-Vogels)

 

TEVEN Kampioensklas:

1U-Loveliens Nukva Of Norris, RS/IE Kamp. (D. & L. Whan)

         WINSTER & BOB: CAC / CACIB

2U-Rus Neva-Da Rebecka, RU Kamp. (A. Mikhaleva)

         Res.CAC / Res.CACIB

3U-Fjalar vom Löwengarten, NL/LU/BE/VDH/DE Kamp., CIB, 

                                         W’10/’11/’12,CW   (H.K.J. & Y.T.M. van Lobenstein)

4U-Emi van het Leonhuuske, NL Kamp.,CIB (H. Cooiman)

 

TEVEN Veteranenklas:

1U-Bindi van het Leonhuuske, NL/BE/VDH Kamp.,CIB (A.J. Elshof)

         VeteranenWinster: VeteranenCAC