Kerstshow Cuijk, 20-12-2015

Keurmeester: Dhr. A.R.R. Doedijns (NL)

 

REUEN Puppy klas:

1VB-Sconfinato Umber Ulasse (J. van Rooden)

 

REUEN Jeugdklas:

1  U-Niño from Yellow’s Garden (B. & C. Bauwens-Roobrouck)

         JeugdCAC

2ZG-Rosaceae Gladiolus (H.K.J. & Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

3ZG-Sconfinato Signore Stefano (A.H. Schut)

 

REUEN Tussenklas:

1U-Rosaceae Beloperone (T.G.A.J. v/d. Meulen)

2U-White Fang Woscany, NJK (M.M. Tournier)

 

REUEN Openklas:

1  U-Rosaceae Zigadenus, NJK, BJWNL’14

                                                             (Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

         Beste Reu & BOB: CAC / CACIB

2  U-Maestro van 't Cortenhof  (J. de Vries)

3ZG-Dragongårdens Wild One, NJK (A.J. Elshof)

 

REUEN Kampioensklas:

1U-Medvebergi Maszkos Hobbit, NL/LU Kamp. (W. & A. Libert)

         Res.CAC / Res.CACIB

2U-Rosaceae Juncelles, NL/LU/DE/VDH Kamp,CIB,CW’13/‘14

                                                                            (Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

 

REUEN Veteranenklas:

1  U-Hakuna C. Bora z. Milotiček (B. & C. Bauwens-Roobrouck)

         Beste Veteraan: VeteranenCAC

2ZG-Salak Kopek Habu from Bri-Jos Home (K. Rogman)

 

TEVEN Baby klas:

1VB-Rosaceae Egeria (T.G.A.J. van der Meulen /Y. van Lobenstein-de Heij)

         Beste Baby

 

TEVEN Puppy Klas:

1VB-Sconfinato Una Signora (A.H. Schut)

         Beste Pup

 

 

TEVEN Jeugdklas:

1ZG-Nijntje from Yellow’s Garden (B. & C. Bauwens-Roobrouck)

2ZG-Lempileijonan Onnen Onkija (H. Cooiman)

 

TEVEN Tussenklas:

1U-Fastwin’s Keathi (I.L.M. Slettenhaar-Vogels)

         Res.CAC / Res.CACIB

 

TEVEN Openklas:

1 U-Chan Chan van de Miepmup (J. & R. Pelt)

2 U-Fastwin’s Idylle (I.L.M. Slettenhaar-Vogels)

3 U-Rosaceae Zannichellia, NJK,BJWNL/BJWBE’14

                                                                  (Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

4 U-Sconfinato Ragazza Rose (W. & M.C. Edens-Lub)

ZG-Catoo van het Leonhuuske (R. Boulengier / B. Elshof)

ZG-Kayenne van het Hof van Eden (K. Rogman)

 

TEVEN Kampioensklas:

1U-Emi van het Leonhuuske, NL Kamp.,CIB (H. Cooiman)

         Beste Teef: CAC / CACIB

2U-Maud van ’t Drongengoedbos, LU Kamp. (G. & A. D’Haene-D’Hellem)