Meierij-show Uden, 19-06-2016

Keurmeester: Dhr. J. Williams

 

 

REUEN Jeugdklasse:

1U-Rosaceae Durio (Y. van Lobenstein-de Heij)

         Beste Jeugdhond: JeugdCAC

 

REUEN Tussenklasse:

1U-Nino from Yellow’s Garden (B. Bauwens)

         Res.CAC / Res.CACIB

2U-Rosaceeën Gladiolus (Y. van Lobenstein-de Heij)

 

REUEN Openklasse:

1ZG-Usch-Killians Zherom vom Rötelbach (G. Dilger)

 

REUEN Kampioensklasse:

1U-Rosaceae Juncelles, NL/BE/DE/LU-Ch., NJK,CIB

          Beste Reu en BOB: CAC / CACIB            (Y. van Lobenstein-de Heij)

2U-Medvebergi Maszkos Hobbit, NL/LU-Ch.,CIB (W. Libert)

 

TEVEN Jongste Pupklasse:

1VB-Kristmas Kirsten v.h. Leonhuuske (B. Elshof)

         Beste Jongste Pup en 1e plaatst Erering!!

 

TEVEN Jeugdklasse:

1U-Jolly Bloody Mary van het Leonhuuske (B. Elshof)

2U-Rosaceae Egeria (T.van der Meulen)

 

TEVEN Tussenklasse:

1U-Nijntje from Yellow’s Garden (B. Bauwens)

         Res.CAC / Res.CACIB

 

 Openklasse:

1U-Fastwin’s Kaethi (I.L.M. Slettenhaar-Vogels)

         Beste Teef: CAC / CACIB

2U-Faswin’s Idylle (I.L.M. Slettenhaar-Vogels)

 

Meierij-show Uden, 19-06-2016

Keurmeester: Dhr. J. Williams (UK)

 

REUEN Jeugdklasse:

1U-Rosaceae Durio (Y. van Lobenstein-de Heij)

         Beste Jeugdhond: JeugdCAC

 

REUEN Tussenklasse:

1U-Nino from Yellow’s Garden (B. Bauwens)

         Res.CAC / Res.CACIB

2U-Rosaceeën Gladiolus (Y. van Lobenstein-de Heij)

 

REUEN Openklasse:

1ZG-Usch-Killians Zherom vom Rötelbach (G. Dilger)

 

REUEN Kampioensklasse:

1U-Rosaceae Juncelles, NL/BE/DE/LU-Ch., NJK,CIB

          Beste Reu en BOB: CAC / CACIB            (Y. van Lobenstein-de Heij)

2U-Medvebergi Maszkos Hobbit, NL/LU-Ch.,CIB (W. Libert)

 

TEVEN Jongste Pupklasse:

1VB-Kristmas Kirsten v.h. Leonhuuske (B. Elshof)

         Beste Jongste Pup en 1e plaatst Erering!!

 

TEVEN Jeugdklasse:

1U-Jolly Bloody Mary van het Leonhuuske (B. Elshof)

2U-Rosaceae Egeria (T.van der Meulen)

 

TEVEN Tussenklasse:

1U-Nijntje from Yellow’s Garden (B. Bauwens)

         Res.CAC / Res.CACIB

 

 Openklasse:

1U-Fastwin’s Kaethi (I.L.M. Slettenhaar-Vogels)

         Beste Teef: CAC / CACIB

2U-Faswin’s Idylle (I.L.M. Slettenhaar-Vogels)