Dogachtigen, Den Bosch, 26-11-2017

Keurmeester:Mw. R. Chiodi-Walraven (NL)

 

REUEN Jongste Pupklasse:

1VB-Sconfinato Bologna Bruno (J.M. Schepers)

2  B-Sconfinato Bonario Bertone (N. Jonkman)

 

REUEN Pupklasse:

1VB-Mr. Blister v.h. Leonhuuske (K. Rogman)

2VB-Rosaceae Juanulloa (A. Schilder)

 

REUEN Jeugdklasse:

1  U-Harley Valuer (L. Visser)

         JeugdCAC

2ZG-Memicedaïska Julius Quintus (A.H. Verkerk-Wüst)

    G-Equino vom Löwengarten (N. Sebrechts)

    G-Prince Bo-Oui Flandry Dogs (D. Platteeuw)

 

REUEN Tussenklasse:

1  U-Rosaceae Gymnocladus (Y. van Lobenstein)

2  U-Aimable Mischa van Hescos Leo’s (H. Cooiman)

3ZG-Chylandyk Gosse (P. van den Broeck)

NTB-Fastwin’s Lamborghini (K. Revoort)

 

REUEN Openklasse:

1  U-Rosaceeën Gladiolus (Y. van Lobenstein)

2ZG-Dhiya-Sayen Cengiz (L. Roelevink-v.d. Meer)

3ZG-Nagini Flandry Dogs (B. Wostijn)

4ZG-Jolly Road Runner v.h. Leonhuuske (F. Kauw)

    G-Honei Bejsi Grandi Rosso Serve Leona (J. de Vries)

 

REUEN Gebruikshondenklasse:

Disq-Rosaceae Beloperone (T. van der Meulen-Hermus)

 

REUEN Kampioensklasse:

1U-Niño from Yellow’s Garden, LU.Ch (C. Bauwens-Roobrouck)

         Beste Reu: CAC

2U-Rosaceae Durio, NL.Ch / NJK / JW (Y. van Lobenstein)

         Res.CAC

 

REUEN Veteranenklasse:

1ZG-Salak Kopek Habu from Bri-Jos Home (K. Rogman)

 

TEVEN Jongste Pupklasse:

1VB-Canti’s Ennoah van Hescos Leo’s (H. Cooiman)

         Beste Jongste Pup: 3e plaats Erering

 

TEVEN Pupklasse:

1VB-Atoa A Touch of Awenasa (E. Theis)

2VB-Miss Good Looking v.h. Leonhuuske (B. Elshof)

3VB-Isa van de Toogwijkhoeve (H. Meijeringh)

4VB-Touch Off Class Kalypso z Lesnego Zakatka (B. Wostijn)

    B-Ingy van de Toogwijkhoeve (J.A.A. Bentum-Heg)

 

TEVEN Jeugdklasse:

1  U-Your Sunshine van Tregelaar (H.J.M. Roefs)

         JeugdCAC

2  U-Maribelle de la Pierre Oiseau (H. Cooiman)

3  U-Quianna Lola The La Shedor (M. Westerman)

4ZG-Sconfinato Zibella Zena (A. Schut)

  ZG-Danish Glory vom Löwengarten (W. Roevens)

  ZG-Sconfinato Amaretto Amara (A.M. Kox)

    G-Quianna Noortje The La Shedor (J. de Vries)

 

TEVEN Tussenklasse:

1ZG-Belle Surprise Estel van Hescos Leo’s (H. Cooiman)

2ZG-Rosaceeën Hevea (J. Harte-Andriessen)

3ZG-Rosaceeën Hepatica, NJK (Y. van Lobenstein)

4ZG-Arosja vom Stolzen Löwen (A. Coenen)

 

TEVEN Openklasse:

1  U-Faswin’s Joly (I.L.M. Slettenhaar-Vogels)

         Res.CAC

2  U-Velvet van Tregelaar (W. Roevens)

3  U-Jolly Bloody Mary v.h. Leonhuuske (B. Elshof)

4ZG-Zita van Dammershof (A. Coenen)

  ZG-New Win Baltic Leon’s (E. M. Casteleijn)

  ZG-Who’s Zen Woscany (W.J. Lennartz)

  ZG-Meiske from Bri-Jos Home (J. Lux)

NTB-Sconfinato Olivia Vesta (A. Schut)

 

TEVEN Gebruikshondenklasse:

1ZG-Rosaceae Egeria (T. van der Meulen-Hermus)

 

TEVEN Kampioensklasse:

1U-Tonja vom Löwengarten (H.J.M. Roefs)

 

TEVEN Veteranenklasse:

1U-Thaleia Danaye Woscany (W.J. Lennartz)

         Beste Teef & BOB: CAC / VeteranenCAC

2U-Fandango Che Tinde Nato del Amore (H. Hanssen)

3U-Constanze zur Burg Windeck (I.K. de Gruijl-Bos)