De Winner Amsterdam, 09-12-2017

Keurmeester: Mw. R. Alferink-Lerche (NL)

 

REUEN Jongste Pupklasse:

1VB-Sconfinato Bologna Bruno (J.M. Schepers)

 

REUEN Tussenklasse:

1† U-Rosaceae Gymnocladus, NJK (Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

†† ††††† Res.CAC / Res.CACIB

2ZG-Aimable Mischa v. Hescos Leoís, BWNLí17 (H. Cooiman

 

REUEN Openklasse:

1† U-RosaceeŽn Gladiolus (Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

2† U-Quincy LŲwe vom Zschopautal (B. Schmidt-Ullrich)

3ZG-Jolly Road Runner v.h. Leonhuuske (F.J.M. Kauw)

 

REUEN Gebruikshondenklasse:

1ZG-Rosaceae Beloperone (T.G.A.J. van der Meulen)

 

REUEN Kampioensklasse:

1U-Rosaceae Durio, NJK / NL Kamp. (Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

†††††††† WINNER: CAC / CACIB

2U-LÝveriketís Handsome Theo Of Wa-Le

†††† NO/SE/DK/LV/LT/EE/BA/HR/RO/RS/ME/SK Kamp./CIB (T. Quist)

 

TEVEN Jongste Pupklasse:

1VB-Cantiís Enoah v. Hescos Leoís (H. Cooiman)

†††††††† Beste Jongste Pup

 

TEVEN Pupklasse:

1VB-Anka (F. Lozeman)

†††††††† Beste Pup

 

TEVEN Jeugdklasse:

1U-Maribelle de la Pierre Oiseau (H. Cooiman)

†††††††† JEUGD-WINSTER & Beste Jeugdhond: JeugdCAC

2U-Rosaceae Hymenocallis (Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

 

TEVEN Tussenklasse:

1† U-RosaceeŽn Hepatica, NJK (Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

2ZG-Umi Upendo Urmi from Kaluaís Spirit (M.G. Verheij / E. Cremers)

3ZG-Chylandyk Galeria Gavy (M.M. Sparla / A. Eikelenstam)

††† G-Esmeralda uit ít Oetelnest (B. Strijker)

 

TEVEN Openklasse:

1† U-Jolly Bloody Mary v.h. Leonhuuske (B. Elshof)

†††††††† WINSTER & BOB: CAC / CACIB

2† U-La Rosetta de la Lťgende du ChÍne (S. Scalia)

†††††††† Res.CAC / Res.CACIB

3ZG-Rosaceae Deutzia (P.M. van Os-Kruisveld)

†† G-Joyce vom Haus Paulick (E. Schulz)

 

TEVEN Gebruikshondenklasse:

1ZG-Rosaceae Egeria, NJK / JWí16

††††††††††††††† (T.G.A.J. van der Meulen / Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

 

TEVEN Kampioensklasse:

1U-Rosaceae Zannichellia, NJK / BJWNLí14 / BJWBEí14 / NL Kamp.

†††††††† Res.CAC / Res.CACIB††††††††††††††††††††††††† (Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)