Kampioenschapsclubmatch LHCN, 09-06-2018

Keurmeesters: Mw. Y.Sam-Sin (NL), Mw. M. Klok (NL),

                         Mw. C. Roobrouck (BE), Dhr. J. Hansen (DK)

 

 

 

REUEN Jongste Pupklasse: Mw. Y. Sam-Sin (NL)

1VB-Alfross Kapuko Utu Eclipse (C. & J. Lear-Schofield)

         Beste Jongste Pup

2VB-Alfross Kapuko Haruki (C. & J. Lear-Schofield)

3VB-Alfross Kapuko Rosian (J. Mars-de Jong)

 

REUEN Pupklasse: Mw. Y. Sam-Sin (NL)

1VB-Sconfinato Corleone Carlo (A. Schut)

2VB-Leolenkos Emperor Scout (E. Reus-de Bood)

3VB-Kind of Amarok Ginger Heaven (L. Visser)

4VB-Leolenkos Emperor York (I.C.N. & B. Schoots)

 

REUEN Jeugdklasse: Mw. M. Klok (NL)

1  U-James v.d. Toogwijkhoeve (A. Goettsch)

         JeugdCAC

2  U-Concerto di Tulgaard Anthem (J.P.C. Jansen)

3  U-Hjamu Löwe v. Silvestersee (Y.T.M. v. Lobenstein-de Heij)

4ZG-Mr. Bleu Sky v.h. Leonhuuske (R. Doornbos)

  ZG-Rosaceae Juanulloa (A.J. Schilder)

  ZG-Dhiya-Sayen Ezra (P. Eshuis & D. v.d. Heijden)

  ZG-Sconfinato Bologna Bruno (J.M. Schepers)

    G-Hagrid (P. & E.A. v.d. Horst-v.d. Ven)

    G-Sconfinato Bonario Bertone (N. Jonkman)

 

REUEN Tussenklasse: Mw. M. Klok (NL)

1  U-Harley Valuer (L. Visser)

2ZG-Sconfinato Andretti Adino (P.A.T. de Graauw)

3ZG-Sconfinato Zelindo Zuco (M. & C.H. Rustenhoven-v. Schaik)

4ZG-Godfather of Move Member of the Leogang (T.M. Daling)

 

REUEN Openklasse: Mw. C. Roobrouck (BE)

1U-Fastwin’s Lamborghini (K. Revoort)

         Res.CAC

2U-Rosaceae Gymnocladus, NJK/VDH Europasieger’18, 

                                                            (Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

3U-Memicedaïska Javan (C.J. van Zanten)

4U-Demothi AJ Leo v. Birkenberg (B. & E. Theis)

  U-Notus-Me Dazzle (M. Markusse-den Herder)

  U-Aayden v. Luzula’s Hof (G.H.M. Ariens & M.A. Rosendahl)

  U-Memicedaïska Julius Quintus (A.H. Verkerk-Wüst & I.J Lems)

ZG-Pachakisha Cobber Hobbit’s Son (J. v.d. Heijden)

ZG-Zausel Ollie aus dem Sumpfloch (H. Munzlinger)

ZG-Memicedaïska Jabbar (H.L. Haasnoot)

 

REUEN Gebruikshondenklasse: Mw. M. Kok (NL)

1ZG-Rosaceae Beloperone (T.G.A.J. v.d. Meulen)

 

REUEN Kampioensklasse: Mw. C. Roobrouck (BE)

1U-Khaimas’ Here Comes The Sun, NO/SE/DK/NORD-UCh.

                                                                                    (G.A. Sjursen)

         Beste Reu & BOB/ClubWinner: CAC

2U-Lempileijonan Itse Kateudenpoika, FIN/UK-Ch. (C. & J. Lear-Schofield)

3U-Choovio Moon Leo v. Birkenberg, DE-Ch. (B. & E. Theis)

4U-Medvebergi Maszkos Hobbit, BE/NL/LUX/DE/Int.-Ch. (W. & A. Libert)

  U-Rosaceae Ulva, NL-Ch. (P.M. van Os-Kruisveld)

  U-Rosaceae Durio, NJK, NL/NO-Ch. (Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

 

REUEN Fokkersklasse: Mw. C. Roobrouck (BE)

1U-Mack Zolo la Fami Yen-ay (I.G.C. de Greef)

 

TEVEN Jongste Pupklasse: Mw. Y. Sam-Sin (NL)

1VB-Alfross Kapuko Kalinda (C. & J. Lear-Schofield)

2VB-Donnabeau (B.W. Westerneng)

 

TEVEN Pupklasse: Mw. Y. Sam-Sin (NL)

1VB-Peacantree Orlaith (V. Mörchen)

         Beste Pup

2VB-Akyra les Trésors de Baku (D.M.C. Meijs)

3VB-Sconfinato Ciao Coco (R.J.C. Somers)

4VB-Aida les Trésors de Baku (A.J. Ekkel)

  VB-Leolenkos Empress Evita (L. v.d. Sman & O. Barneveld)

 

TEVEN Jeugdklasse: Dhr. J. Hansen (DK)

1  U-Miss Good Looking v.h. Leonhuuske (A.J. & M. Elshof)

         Res.CAC / JeugdCAC

2  U-Rosaceae Kentia (Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

3ZG-Canti’s Enoah van Hescos Leo’s (H.E. Cooiman)

  4G-Dawna van Dammershof (I.G.C. de Greef)

    G-Isa v.d. Toogwijkhoeve (H. Meijeringh)

    G-Qinou Love du Plateau Bavarois (E. Schmits-Greven)

 

TEVEN Tussenklasse: Mw. M. Klok (NL)

1U-Alfross Kapakira Kofel (C. & J. Lear-Schofield)

2U-Maribelle de la Pierre Oiseau, NJK, BE/LUX-JCh., JW’17 (H.E. Cooiman)

3U-Chylandyk Gyna Gyzane (M. Barteling & D.W. de Kleuver)

 

TEVEN Openklasse: Dhr. J. Hansen (DK)

1U-Fastwin’s Joly (I.L.M. & G.H. Slettenhaar-Vogels)

2U-Rosaceae Deutzia (P.M. van Os-Kruisveld)

3U-Memicedaïska Jarah (C. van Oudheusden)

4U-Sconfinato Ula Savona (M.E.H. de Baar)

  U-Memicedaïska Fleur (D.M.C. & C.M.C.M. Meijs)

ZG-Aisha van Luzula’s Hof (Th. Biezen & S. Lensink)

ZG-Kristmas Kirsten v.h. Leonhuuske, NJK (A.J. & M. Elshof)

ZG-Meiske from Bri-Jos Home (J. Lux)

ZG-Rosaceae Egeria, NJK, BE/LUX-JCh. (Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

ZG-Ronny v. Heidersiefen (B.W. Westerneng)

ZG-Rosaceeën Hepatica (Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

  G-Jolly White Lady v.h. Leonhuuske (M.G. Bos)

  G-Zamba Pa Ti-Samia Leo v. Jerichower Land (J.J.P.C. Jansen)

NTB-O’Nina van ’t Cortenhof (E. de Maeseneer)

 

TEVEN Gebruikshondenklasse: Dhr. J. Hansen (DK)

1U-Alfross Kapuko Lunaeclipse (C. & J. Lear-Schofield)

 

TEVEN Kampioensklasse: Dhr. J. Hansen (DK)

1U-Cleo’s Mambo Millie v.d. Kentering, BE/NL/LUX/DE/Int.-Ch.

         Beste Teef: CAC                                              (H. van Lobenstein)

2U-Mirkindes Adorable Sydney, NO/SE/DK/FI/EE/NORD-UCh. (L. & C. Gjessing)

3U-Jolly Bloody Mary v.h. Leonhuuske, NJK, BE/DE-JCh., NL/NO-Ch., W’17

                                                                                         (A.J. & M. Elshof)

4U-Faswin’s Kaethi, NL-Ch. (I.L.M. & G.H. Slettenhaar-Vogels)

 

TEVEN Fokkersklasse: Dhr. J. Hansen (DK)

1U-Memicedaïska Garbi-Thumbi (I.J.Lems & A. van Gaalen)

2U-Memicedaïska Jin (I.J. Lems)

3U-Pascalina van ’t Drongengoedbos, BE-JCh.

                                                    (G. & A. D’Haene-D’Hellem & E. Werbrouck)

4U-Fastwin’s Idylle (I.L.M. Slettenhaar-Vogels)

ZG-Sconfinato Ragazza Rose (A. Schut & M. Edens)

  G-Sconfinato Olivia Vesta (A. Schut)

  G-Rosaceae Gazania (H. van Lobenstein)

NTB-Belle Surprise Estel van Hescos Leo’s (H.E. Cooiman)

 

TEVEN Veteranenklasse: Mw. M. Klok (NL)

1U-Memicedaïska Wanikiya, CW’12 (I.J. Lems)

         Beste Veteraan: VeteranenCAC

2U-Zir Ozzy’s Pretty Women von Tulips (N. van Lobenstein)

3U-Catoo v.h. Leonhuuske (R. Boulengier)

 

OUDE WIJZEN (10+): Mw. Y. Sam-Sin (NL)

1U-Rosaceeën Dielytra, NL/LUX/DE-Ch. (Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

         Geb. 07-11-2004

         Oudste Hond van de Show

2U-Memicedaïska Unique (P.J.M. Achterkamp-Hulshorst)

         Geb. 10-05-2008

 

Nakomelingenklasse:

1e plaats: Kennel Memicedaïska

2e plaats: Kennel Rosaceae

3e plaats: Kennel Leolenkos

4e plaats: Kennel Alfross

 

Fokkerijklasse:

1e plaats: Kennel Fastwin’s  

2e plaats: Kennel Alfross

3e plaats: Kennel v.h. Leonhuuske

4e plaats: Kennel Memicedaïska

 

Koppelklasse:

1e plaats: Kennel Alfross / 2e plaats: Kennel Alfross