BeNeLux-show A‘dam, 09-08-2018

Keurmeester:Dhr. Refet Hadzic (BA)

 

                            

 

REUEN Jeugdklasse:

1  U-Rua Soleil Eshley Alter Ego (N. Romanova)

     JeugdCAC

2ZG-Faithfull Amigo Pegasus (K. Aksin)

3ZG-Nitro Originn’s Wisdom du Temple d’Artemis (P. Garaud)

 

REUEN Tussenklasse:

1U-Lempileijonan Musta Barbaari At Sulandi (D. & L. Whan)

2U-Elbrus Bis Iz Galkina Gnezda (A. Tagirova)

3U-Liongate’s Trygve (H. Henningsen)

4U-Number One Anat Du Tigre Des Blaconnes (P. Vesin)

 

REUEN Openklasse:

1 U-Jantonely Pucker Up Flynn (J. Wilson)

         Res.CAC / Res.CACIB

2 U-Rosaceae Gymnocladus (Y. van Lobenstein)

3 U-Sherwood Lionheart Iz Galkina Gnezda (A. Bondarenko)

4 U-Amicus Optimus Vitalis (A. Mikhaleva)

 ZG-Villa Bjørnebo’s Mr. Morelo (E.P. Sunde)

 

REUEN Kampioensklasse:

2U-Amicus Optimus Cassius (N.N. Kukharskaya)

3U-Rosaceae Durio (Y. van Lobenstein)

4U-Amicus Leo vom Zarendorf (A. Mikhaleva)

  U-Faithfull Amigo Eau De Hugo Boss (K. Aksin)

Disk.-Namupalan Bling Smack Chap (J. Junehall)

 

TEVEN Jongste Pupklasse:

1VB-Dacfolke Inkantation (D. Whan)

         Beste Jongste Pup

 

TEVEN Jeugdklasse:

1 U-Rua Soleil Edelweiss Angie (N. Romanova)

         Beste Jeugdhond: JeugdCAC   

2 U-Lionscourt Heavenly Hana (S. Springel)

3 U-Debbolinby Mini Kruz Avec Shaleodust (S. Hurren)

4 U-Slåttvika’s Northernlight Of Miemie (T. Jakobsen)

 ZG-Fauthfull Amigo Lyra Vega (Ü.Kuriks)

 ZG-Knockando’s Zagaro Af Salinas (R. Lintonsson)

        

TEVEN Tussenklasse:

1  U-Nallone Anat Du Tigre Des Blaconnes (P. Vesin)

2ZG-Greys Dil Ka Rishta (D. Regiec)

 

TEVEN Openklasse:

1U-Jantonely Mahira Eva Avec Shaleodust (S. Hurren)

2U-Rosaceeën Hepatica (Y. van Lobenstein)

3U-Sulandi A Dream Come Treu (D. & L. Whan)

4U-Pascalina van ’t Drongengoedbos (D’Haene / D’Hellem / Werbrouck)

 

TEVEN Kampioensklasse:

1U-Brynarian Mauna Loa (L. Baldwin)

         Beste Teef: CAC / CACIB

2U-Rua Soleil Michella Ma Belle (N. Romanova)

         Res.CAC / Res.CACIB

3U-Loveliens Nukva Of Norris (D. & L. Whan)

4U-Jolly Bloody Mary van het Leonhuuske (B. Elshof)

  U-Caeleste Charisma Iz Galkina Gnezda (A. Bondarenko)

  U-Knockando’s Yin Tiger Of Villany (R. Lintonsson)

  U-Tsar Sobaka Braya Bayra Berrouz (E. Ivanova)

ZG-Knockando’s Xo Camus Evita Elegance (T. Jakobsen)

 

TEVEN Veteranenklasse:

1U-Knockando’s Winther In Salinas (R. Lintonsson)

         Beste Veteraan: VeteranenCAC

2U-Slåttvika’s Midnightsun Nala (T. Jakobsen)