Rasgroepshows-Specialties A’dam, 11-08-2018

Keurmeester: Dhr. Boris Chapiro (FR)

 

 

   

 

REUEN Jeugdklasse:

1U-Vanitza Be My Leofortune (A. Vaňková)

         JeugdCAC

2U-Faithfull Amigo Pegasus(K. Aksin)

3U-Nitro Originn’s Wisdom du Temple d’Artemis (P. Garaud)

 

REUEN Tussenklasse:

1U-Lempileijonan Musta Barbaari At Sulandi (D. & L. Whan)

2U-Lempileijonan Musta Kuullaan @ Hillhaven (M. Moore)

3U-Number One Anat Du Tigre Des Blaconnes (P. Vesin)

4U-Elbrus Bis Iz Galkina Gnezda (A. Tagirova)

  U-Lempileijonan Ritke Vorresteri 'Melwyn' (E. Biollet)

  U-Liongate’s Trygve (H. Henningsen)

 

REUEN Openklasse:

1U-Amicus Optimus Vitalis (A. Mikhaleva)

2U-Villa Bjørnebo’s Mr. Morelo (E.P. Sunde)

3U-Jantonely Pucker Up Flynn (J. Wilson)

4U-Lempileijonan Aito Suomileijona @ Hillhaven (M. Moore)

  U-Rosaceae Gymnocladus (Y. van Lobenstein)

  U-Sherwood Lionheart Iz Galkina Gnezda (A. Bondarenko)

 

REUEN Kampioensklasse:

2U-Amicus Optimus Cassius (N.N. Kukharskaya)

         Reserve CAC

3U-Lempileijonan Itse Kateudentunne Indy (H. Collet)

4U-Amicus Leo vom Zarendorf (A. Mikhaleva)

  U-Aaron Choovio Amigo Dog (K. Turečková)

  U-Faithfull Amigo Eau De Hugo Boss (K. Aksin)

  U-Niño from Yellow’s Garden (B. & C. Bauwens-Roobrouck)

  U-Rosaceae Durio (Y. van Lobenstein)

Disk.-Namupalan Bling Smack Chap (J. Junehall)

 

TEVEN Jongste Pupklasse:

1VB-Dacfolke Inkantation (D. Whan)

         Beste Jongste Pup

 

TEVEN Jeugdklasse:

1 U-Rua Soleil Edelweiss Angie (N. Romanova)

         Beste Jeugdhond: JeugdCAC

2U-Kinglords Miss Amorite (N. Ihle)

3U-Queres Leo Eden Rock (C. Sacre)

4 U-Slåttvika’s Northernlight Of Miemie (T. Jakobsen)

   U-Debbolinby Mini Kruz Avec Shaleodust (S. Hurren)

   U-Fauthfull Amigo Lyra Vega (Ü.Kuriks)

   U-Knockando’s Zagaro Af Salinas (R. Lintonsson)

   U-Lionscourt Heavenly Hana (S. Springel

        

TEVEN Tussenklasse:

1U-Greys Dil Ka Rishta (D. Regiec)

2U-Nallone Anat Du Tigre Des Blaconnes (P. Vesin)

 

TEVEN Openklasse:

1U-Rosaceeën Hepatica (Y. van Lobenstein)

2U-Jantonely Mahira Eva Avec Shaleodust (S. Hurren)

3U-Pascalina van ’t Drongengoedbos (D’Haene / D’Hellem / Werbrouck)

4U-Sulandi A Dream Come Treu (D. & L. Whan)

 

TEVEN Kampioensklasse:

1U-Rua Soleil Michella Ma Belle (N. Romanova)

         Beste Teef & BOB: CAC

2U-Caeleste Charisma Iz Galkina Gnezda (A. Bondarenko)

         Res.CAC

3U-Brynarian Mauna Loa (L. Baldwin)

4U-Loveliens Nukva Of Norris (D. & L. Whan)

U-Knockando’s Xo Camus Evita Elegance (T. Jakobsen)

U-Knockando’s Yin Tiger Of Villany (R. Lintonsson)

U-Tsar Sobaka Braya Bayra Berrouz (E. Ivanova)

 

TEVEN Veteranenklasse:

1U-Knockando’s Winther In Salinas (R. Lintonsson)

         Beste Veteraan: VeteranenCAC

2U-Slåttvika’s Midnightsun Nala (T. Jakobsen)