World Dog Show, A’dam 12-08-2018

Keurmeester: Dhr. C.V. Sudarsan (IN)

 

                       

 

REUEN Jeugdklasse:

1U-Vanitza Be My Leofortune (A. Vaňková)

         Beste Jeugdhond: JeugdCAC

2U-Rua Soleil Eshley Alter Ego (N. Romanova)

3U-Easy Passpartout (G. Premi)

4U-Rua Soleil Shine Bright Like A Diamond (J. Loring)

ZG-Faithful Amigo Pegasus (K. Aksin)

ZG-Nitro Originn’s Wisdom du Temple d’Artemis (P. Garaud)

ZG-Remröd’s Black Opal (K. Kaasik)

 

REUEN Tussenklasse:

1U-Lempileijonan Musta Kuullaan (M. Moore)

2U-Lempileijonan Musta Barbaari At Sulandi (D. & L. Whan)

3U-Lempileijonan Musta Karhu (D. Christophe / Ludivine)

4U-Elbrus Bis Iz Galkina Gnezda (A. Tagirova)

  U-Lempileijonan Ritke Vorresteri ‘Melwyn’ (E. Biollet)

  U-Liongate’s Trygve (H. Henningsen)

  U-Number One Anat Du Tigre Des Blaconnes (P. Vesin)

 

REUEN Openklasse:

1U-Amicus Leo vom Zarendorf (A. Mikhaleva)

2U-Jantonely Pucker Up Flynn (J. Wilson)

3U-Maestro van ’t Cortenhof (J. de Vries)

4U-Sherwood Lionheart Iz Galkina Gnezda (A. Bondarenko)

  U-Lempileijonan Aito Suomileijona @ Hillhaven (M. Moore)

  U-Rosaceae Gymnocladus (Y. van Lobenstein)

  U-Villa Bjřrnebo’s Mr. Morelo (E.P. Sunde)

ZG-Paco du Plateau Bavarois (N. Spinnael)

ZG-Wylah Reture Fire (J. Loring)

 

REUEN Kampioensklasse:

1U-Amicus Optimus Cassius (N.N. Kukharskaya)

         Beste Reu & BOB: CAC / CACIB

2U-Amicus Optimus Vitalis (A. Mikhaleva)

         Res.CAC / Res.CACIB

3U-Nińo from Yellow’s Garden (B. & C. Bauwens-Roobrouck)

4U-Rosaceae Durio (Y. van Lobenstein)

  U-Aaron Choovio Amigo Dog (K. Turečková)

  U-FEJO Ager Trifolium (E. Jaras)

  U-Jiminy Jamppa du Chateau des Lys (N. Spinnael)

  U-Kayun Löwe von Thüringen (I. Kwiatkowska)

  U-Lempileijonan Itse Kateudentunne Indy (H. Collet)

  U-Lord My Apatosaure de la Vallee des Mammouths (M. Lavergne)

 

TEVEN Jongste Pupklasse:

1VB-Dacfolke Inkantation (D. Whan)

         Beste Jongste Pup

 

TEVEN Jeugdklasse:

1U-Rua Soleil Edelweiss Angie (N. Romanova)

         JeugdCAC

2U-Faithful Amigo Lyra Vega (Ü. Kuriks)

3U-Kinglords Miss Amorite (N. Ihle)

4U-Lionscourt Heavenly Hana (S. Springel)

  U-Knockando’s Zagora Af Salinas (R. Lintonsson)

  U-Queres Leo Eden Rock (C. Sacre)

ZG-Debbolinby Mini Kruz Avec Shaleodust (S. Hurren)

ZG-Sexy Bomba Grande Leonis (E. Jaras)

ZG-Slĺttvika’s Northerlight Of Miemie (T. Jakobsen)

 

TEVEN Tussenklasse:

1U-Ego Sum Decima Mas Leonis Merzari (Merzari)

2U-Nouchka Du Rocher De Monteclin (P. Castellani)

3U-Nallone Anat Du Tigre Des Blaconnes (P. Vesin)

4U-Your Sunshine van Tregelaar (E. Roefs)

ZG-Semiramida Ager Trifolium (T. Grzelak)

 

TEVEN Openklasse:

1U-Pascalina van ’t Drongengoedbos (D’Haene / D’Hellem / Werbrouck)

2U-Jantonely Mahira Eva Avec Shaleodust (S. Hurren)

3U-Rosaceae Heliotropium (M. Lavergne)

4U-Ninon Lion de la Toison D’Or (D. Dewame)

  U-Sulandi A Dream Come True (D. & L. Whan)

ZG-Aisza Nasza Duma (I. Kwiatkowska)

 

TEVEN Kampioensklasse:

1U-Rua Soleil Michelle Ma Belle (N. Romanova)

         Beste Teef: CAC / CACIB

2U-Caeleste Charisma Iz Galkina Gnezda (A. Bondarenko)

         Res.CAC / Res.CACIB

3U-Brynarian Mauna Loa (L. Baldwin)

4U-Loveliens Nukva Of Norris (D. & L. Whan)

  U-Hanya-hello De La Légende Du Chęne (N. Marrel)

  U-Iris Maila Salve Leon (D. Jerabkova)

  U-Jolie Brontosaure De La Vallee Des Mammouths (M. Lavergne)

  U-Jolly Bloody Mary van het Leonhuuske (B. Elshof)

  U-Knockando’s Xo Camus Evita Elegance (T. Jakobsen)

  U-Knockando’s Yin Tiger Of Villany (R. Lintonsson)

  U-La Rosetta De La Légende Du Chęne (C. Scalia)

  U-Tonja vom Löwengarten (E. Roefs)

  U-Tsar Sobaka Braya Bayra Berrouz (E. Ivanova)

 

TEVEN Veteranenklasse:

1U-Knockando’s Winther In Salinas (R. Lintonsson)

         Beste Veteraan: VeteranenCAC

2U-Slĺttvika’s Midnightsun Nala (T. Jakobsen)