IJsselshow Zwolle, 06-04-2019

Keurmeester: Dhr. J. Counotte (BE)

 

REUEN Jongste Pupklasse:

1VB-One And Only v.h. Leonhuuske (B. & M. Elshof)

†††††††† Beste Jongste Pup

 

REUEN Pupklasse:

1VB-Skjaergaardens Bubbles On A Tuesday (J. SchlŁter)

†††††††† Beste Pup

 

REUEN Jeugdklasse:

1U-Give Me All I Want Ginger Heaven (E. Roefs)

†††††††† Beste Jeugdhond: JeugdCAC

2U-RosaceeŽn Jubata (A. Schilder)

 

REUEN Tussenklasse:

1U-James v.d. Toogwijkhoeve (A. & E. Goettsch)

2U-Sconfinatoe Bologna Bruno (J. Schepers)

 

REUEN Openklasse:

1U-Rosaceae Hieracium (Y. van Lobenstein)

2U-Rosaceae Juanulloa (A. Schilder)

3U-Bosse Flinn a.d. Sumpfloch (A. Arendt)

 

REUEN Kampioensklasse:

1U-Rosaceae Gymnocladus (Y. van Lobenstein)

†††††††† Beste Reu & BOB: CAC / CACIB

2U-Lejonvindenís Glashalt (A. Lorenzen)

†††††††† Res.CAC / Res.CACIB

 

REUEN Veteranenklasse:

1U-Rosaceae Melocactus (B. Elshof)

†††††††† Beste Veteraan: 3e plaats Erering!!

†††††††† VeteranenCAC

 

TEVEN Jeugdklasse:

1U-RosaceeŽn Jepsonia (Y. van Lobenstein)

†††††††† Res.CAC / JeugdCAC

2U-Aida Les Trťsors De Baku (S. Ekkel)

 

TEVEN Openklasse:

1U-Rosaceae Deutzia (P. M. van Os-Kruisveld)

†††††††† Beste Teef: CAC / CACIB

2U-Rosaceae Hymenocallis (Y. van Lobenstein)

†††††††† Res.CACIB

3U-Vanilla van Tregelaar (E. Roefs)

 

Hanzeshow Zwolle, 07-04-2019

Keurmeester: Dhr. J. Wauben (NL)

 

REUEN Jongste Pupklasse:

1VB-One And Only v.h. Leonhuuske (B. & M. Elshof)

†††††††† Beste Jongste Pup: 3e plaats Erering!!

 

REUEN Jeugdklasse:

1U-RosaceeŽn Jubata (A. Schilder)

†††††††† Beste Jeugdhond: JeugdCAC

 

REUEN Tussenklasse:

1† U-James v.d. Toogwijkhoeve (A. & E. Goettsch)

2ZG-Sconfinatoe Bologna Bruno (J. Schepers)

 

REUEN Openklasse:

1† U-Rosaceae Hieracium (Y. van Lobenstein)

†††††††† Res.CAC / Res.CACIB

2† U-Rosaceae Juanulloa (A. Schilder)

3ZG-Bosse Flinn a.d. Sumpfloch (A. Arendt)

4ZG-RosaceeŽn Hedychium (P. Loeters)

 

REUEN Kampioensklasse:

1U-Rosaceae Gymnocladus (Y. van Lobenstein)

†††††††† Beste Reu & BOB: CAC / CACIB

2U-Lejonvindenís Glashalt (A. Lorenzen)

 

REUEN Veteranenklasse:

1U-Rosaceae Melocactus (B. Elshof)

†††††††† Beste Veteraan:VeteranenCAC

 

TEVEN Jeugdklasse:

1U-Aida Les Trťsors De Baku (S. Ekkel)

†††††††† Beste Teef: CAC / JeugdCAC

2ZG-RosaceeŽn Jepsonia (Y. van Lobenstein)

††††††††

TEVEN Tussenklasse:

1ZG-Anka (F. Lozeman)

 

TEVEN Openklasse:

1U-Rosaceae Hymenocallis (Y. van Lobenstein)

†††††††† Res.CAC / CACIB

2U-Rosaceae Deutzia (P. M. van Os-Kruisveld)