Dogshow Bleiswijk, 02-11-2019 (dag 1)

Keurmeester: Dhr. Carlos Saevich (AR)

 

REUEN Pupklasse:

1VB-Eanske’s Gait van Hescos Leo’s (E. Guyt & M.C.R. v/d. Klauw)

         Beste Pup v.h. Ras

 

REUEN Jeugdklasse:

1U-One And Only v.h. Leonhuuske (M. & B. Elshof)

         Res.CAC

2U-Leo Atalanta Agrias (M. Rotteveel-v/d. Meulen)

 

REUEN Openklasse:

1U-Rosaceae Juanulloa, NJK (A. Schilder)

2U-Hjamu Löwe vom Silverstee, NKJ (Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

 

REUEN Kampioensklasse:

1U-Rosaceae Gymnocladus, Ch.NL / NJK (Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

         Beste Reu & BOB: CAC / CACIB

2U-Lejonvinden’s Glashalt, Ch.INT / Ch.DE (A.N.J. Lorenzen)

         Res.CACIB

 

TEVEN Jeugdklasse:

1U-Leo Atalanta Apina (T.G.A.J. v/d. Meulen)

         Res.CAC

 

TEVEN Openklasse:

1U-Rosaceae Kentia, NJK (H.K.J. & Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

         Beste Teef v.h. Ras: CAC / CACIB

 

 

Dogshow Bleiswijk, 03-11-2019 (dag 2)

Keurmeester: Dhr. Guido Puts (NL)

 

 

REUEN Jongste Pupklasse:

1VB-North Sea Leo’s Akram ( P.M. van Os -Kruisveld)

         Beste Jongste Pup v.h. Ras

 

REUEN Jeugdklasse:

1  U-One And Only v.h. Leonhuuske (M. & B. Elshof)

2  U-Give Me All I Want Ginger Heaven, NJK (H.J.M. Roefs)

3ZG-Leo Atalanta Agrias (M. Rotteveel-v/d. Meulen)

 

REUEN Tussenklasse:

1ZG-Rosaceeën Jubata, NJK (A. Schilder)

 

REUEN Openklasse:

1  U-Rosaceae Juanulloa, NJK (A. Schilder)

         Res.CAC / Res.CACIB

2  U-Hjamu Löwe vom Silverstee, NKJ (Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

3ZG-Leolenkos Emperor York (B. & I.C.N. Schoots-Polderdijk)

 

REUEN Kampioensklasse:

1  U-Rosaceae Gymnocladus, Ch.NL / NJK (Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

         Beste Reu & BOB: CAC / CACIB

2ZG-Lejonvinden’s Glashalt, Ch.INT / Ch.DE (A.N.J. Lorenzen)

         Res.CACIB

 

TEVEN Jongste Pupklasse:

1VB-North Sea Leo’s Asima (P.M. van Os-Kruisveld)

 

TEVEN Pupklasse:

1VB-Diamond Ocean Dream van Tregelaar (H.J.M. Roefs)

         Beste Pup v.h. Ras & 3e plaats Erering.

 

TEVEN Jeugdklasse:

1  U-Leo Atalanta Apina (T.G.A.J. v/d. Meulen)

         Res.CAC

2ZG-Ryoko du Jardin D’hercule (G.J. Tiggelman)

3ZG-Rusty du Jardin D’hercule (G.J. & G. Tiggelman)

 

TEVEN Openklasse:

1U-Rosaceae Kentia, NJK (H.K.J. & Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

         Beste Teef v.h. Ras: CAC / CACIB