Dogachtigen Show, 24-11-2019

Keurmeester:Dhr. P. Roosenboom (BE)

 

 

REUEN Jongste Pupklasse:

1VB-North Sea Leo’s Akram (P.M. van Os-Kruisveld)

 

REUEN Pupklasse:

1VB-Eanske’s Gait van Hescos Leo’s (E. Guyt)

2VB-Eanske’s Wilhelm van Hesco’s Leo’s (M. Littouw)

 

REUEN Jeugdklasse:

1  U-Slottbommans Viking Ragnar Lodbrok (C. Roobrouck)

         JeugdCAC

2  U-One And Only v.h. Leonhuuske (M. Elshof)

3ZG-Leo Atalanta Agrias (M. Rotteveel-v.d. Meulen)

4ZG-Weika’s Lesko (J. de Vries)

 

REUEN Tussenklasse:

1  U-Give Me All I Want Ginger Heaven (H.J.M. Roefs)

2ZG-Rosaceeën Jubata (A. Schilder)

 

REUEN Openklasse:

1U-James v.d. Toogwijkhoeve (A. Goettsch)

         Res.CAC

2U-Rosaceae Juanulloa (A. Schilder)

3U-Hjamu Löwe vom Silvestersee (Y. van Lobenstein)

4U-Sconfinato Bologna Bruno (J.M. Schepers)

ZG-Zausel Ollie aus dem Sumpfloch (H. Munzlinger)

ZG-Memicedaïska Julius Quintus (A.H. Verkerk-Wüst)

 

REUEN Gebruikersklasse:

1U-Rosaceae Beloperone (T.G.A.J. v.d. Meulen-Hermus)

 

REUEN Kampioensklasse:

1U-Nino from Yellow’s Garden (C. Roobrouck)

         Beste Reu & BOB: CAC

2U-Rosaceae Gymnocladus, NL.Ch. (Y. van Lobenstein)

3U-Lejonvinden’s Glashalt, CIB (A. Lorenzen)

 

TEVEN Jongste Pupklasse:

1VB-North Sea Leo’s Asima (P.M. van Os-Kruisveld)

         Beste Jongste Pup v.h. Ras

 

TEVEN Pupklasse:

1VB-Chadai van de Karhul (M. Elshof)

         Beste Pup v.h. Ras

2VB-Diamond Ocean Dream van Tregelaar (H.J.M. Roefs)

3VB-Sconfinato Forza Verona (A. Schut)

4VB-Filippine Thalia v.d. Vechtse Hoeve (D.M. de Backer)

  VB-Eanske’s Aagje van Hescos Leo’s (H. Cooiman)

  VB-Faithful Eva van Hescos Leo’s (H. Cooiman)

 

TEVEN Jeugdklasse:

1U-Leo Atalanta Apina (T.G.A.J. v.d. Meulen-Hermus)

         JeugdCAC

 

TEVEN Tussenklasse:

1U-Peacantree Orlaith (V. Mörchen)

 

TEVEN Openklasse:

1U-Rosaceeën Icmadophila (Y. van Lobenstein)

2U-Canti’s Enoah van Hescos Leo’s (H. Cooman)

3U-Lempileijonan Onnen Onkija (H. Cooiman)

 

TEVEN Gebruikersklasse:

1U-Rosaceae Egeria (T.G.A.J. v.d. Meulen-Hermus)

 

TEVEN Kampioensklasse:

1U-Jolly Bloody Mary v.h. Leonhuuske,

              NL/BE/DK/NO/SE/DE-Ch./W’17/NJK (M. Elshof)

         Beste Teef v.h. Ras: CAC

 

TEVEN Veteranenklasse:

1U-Femke v.h. Leonhuuske (M. Elshof)

         Beste Veteraan v.h. Ras: VeteranenCAC / Res.CAC

 

 

Fokkerij-klasse:

3e plaats: Kennel van Hescos Leo’s (H. Cooman)