Martinidogshow Groningen, 29-02-2020 (dag1)

Keurmeester:Mw. M.A. Taborda (PT)

 

 

REUEN Jongste Pupklasse:

1VB-Lovely Hugging Bear from Antwan (B. & K. Strijker)

         Beste Jongste Pup v.h. Ras

 

REUEN Pupklasse:

1VB-North Sea Leo’s Akram (P.M. van Os-Kruisveld)

 

REUEN Jeugdklasse:

1U-Rosaceae Oreocereus (Y. van Lobenstein)

         JeugdCAC

2U-Rosaceae Osmanthus (J.H. Kuipers-Sijpkes)

 

REUEN Tussenklasse:

1U-One And Only v.h. Leonhuuske (M. & B. Elshof)

         Res.CAC / Res.CACIB

2U-Rosaceeën Jubata, NJK (A. Schilder)

 

REUEN Openklasse:

1  U-Rosaceae Juanulloa, NJK (A. Schilder)

2ZG-Hjamu Löwe vom Silverstee, NJK (Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

 

REUEN Kampioensklasse:

1U-Rosaceae Gymnocladus, NJK / Ch.NL (Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

         Beste Reu v.h.Ras: CAC / CACIB

2U-Paco du Plateau Bavarois, Ch.BE (N. Spinnael)

 

TEVEN Pupklasse:

1VB-North Sea Leo’s Asima (P.M. van Os-Kruisveld)

         Beste Pup v.h. Ras

 

TEVEN Jeugdklasse:

1U-Rosaceae Opuntia (Y. van Lobenstein)

         Beste Jeugdhond v.h. Ras: JeugdCAC / Res.CAC

2U-No Nonsense Noa v.h. Leonhuuske (C. Reeskamp)

3U-Chadia van de Karhul (M. & B. Elshof)

4U-Leolenkos Fay-Lynn (C. Reeskamp)

ZG-Arslan Dag Mevrouw Mutzi (K. Rogman & A. Kox)

ZG-Eanske’s Aagje van Hescos Leo’s (H.E. Cooiman)

 

TEVEN Openklasse:

1ZG-Sconfinato Amaretto Amara (K. Rogman & A. Kox)

2ZG-Aida les Trésors De Baku, NJK (A.J. Ekkel)

 

TEVEN Kampioensklasse:

1U-Queres du Plateau Bavarois, Ch.LU (N. Spinnael)

         Beste Teef & BOB: CAC / CACIB

 

Martinidogshow Groningen, 01-03-2020 (dag2)

Keurmeester: Dhr. J. Walsh (IE)

 

REUEN Jeugdklasse:

1U-Rosaceae Oreocereus (Y. van Lobenstein)

         Beste Jeugdhond v.h. Ras: JeugdCAC

 

REUEN Tussenklasse:

1U-One And Only v.h. Leonhuuske (M. & B. Elshof)

2U-Rosaceeën Jubata, NJK (A. Schilder)

 

REUEN Openklasse:

1U-Hjamu Löwe vom Silverstee, NJK (Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

2U-Rosaceae Juanulloa, NJK (A. Schilder)

3U-Jolly Road Runner v.h. Leonhuuske (F.J.M. Kauw)

 

REUEN Kampioensklasse:

1U-James v.d. Toogwijkhoeve, Ch.NL (A. & E. Goettsch)

         Beste Reu v.h. Ras: CAC / CACIB

2U-Rosaceae Gymnocladus, NJK / Ch.NL (Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

         Res.CAC / Res.CACIB

3U-Paco du Plateau Bavarois, Ch.BE (N. Spinnael)

 

TEVEN Jeugdklasse:

1U-No Nonsense Noa v.h. Leonhuuske (C. Reeskamp)

         JeugdCAC

2U-Rosaceae Opuntia (Y. van Lobenstein)

3U-Leolenkos Fay-Lynn (C. Reeskamp)

4U-Chadia van de Karhul (M. & B. Elshof)

ZG-Arslan Dag Mevrouw Mutzi (K. Rogman & A. Kox)

ZG-Eanske’s Aagje van Hescos Leo’s (H.E. Cooiman)

 

TEVEN Openklasse:

1U-Aida les Trésors De Baku, NJK (A.J. Ekkel)

         Res.CAC / Res.CACIB

2U-Sconfinato Amaretto Amara (K. Rogman & A. Kox)

3U-Lempileijonan Onnen Onkija (H. Cooiman)

 

TEVEN Kampioensklasse:

1U-Queres du Plateau Bavarois, Ch.LU (N. Spinnael)

         Beste Teef & BOB: CAC / CACIB