BOB Ginnie Ensson Bohemia

 ( Quino v. d. Ostnitz x Franciss Bess Ensson Bohemia )

 chov. Mráčková Drahomíra, maj. Mráček Pavel + Skovajsová Rozsívalová E.

 

 

Klubová výstava MSKCHPL 5.9.2015 Zubří.

PSI 

Třída štěňat:  

 VN1

 

       ARES BETA GRUIS, CMKU/L/5435/15 , 16.4.2015

       o:     CAPUCINO Vanika vom Bauernhof

       m:    ARCONA ZODIAC z Richardovských skal

       ch:   Fišerová Hana

       maj: Hnátová Romana

 VN2

       HENRY OD BRDSKÉ STUDÁNKY, CMKU/L/5376/15, 9.3.2015

        o:     DEXTER vom Nonnenwald

        m:   THEVETIA  Rosaceae

        ch:   Bursová Marcela ing.

        maj: Bláha Břetislav

VN 3

       ARGO BETA GRUIS, CMKU/L/5436/15 , 16.4.2015

       o:     CAPUCINO Vanika vom Bauernhof

       m:    ARCONA ZODIAC z Richardovských skal

       ch:    Fišerová Hana

       maj:  Vodstrčil Jiří ing.

VN 4

       BROM Z RICHARDOVSKÝCH SKAL, CMKU/L/5422/15, 20.3.2015

       o:    LEANDRO uit´t Berggat

       m:   CAROLLINE JÖKLL  Galaxy Oss

       ch:   Pluhovský Miroslav

       maj: Stehlíková Helena

----

       BASTY Z RICHARDOVSKÝCH SKAL, CMKU/L/5420/15, 20.3.2015

       o:    LEANDRO uit´t Berggat

       m:   CAROLLINE JÖKLL  Galaxy Oss

       ch:   Pluhovský Miroslav

       maj: Horecký Peter

Třída dorostu

        

VN 1

Nejlepší dorost

      PORTOS LESNÍ LOM, CMKU/L/5355/14, 13.12.2014

      o:    COOPER vom Nonnenwald

      m.   JURA Löwe von Thüringen

      ch:   Kubová Jana

      maj: Marčík Libor Mgr.

 Třída mladých

 

 V 1

CAJC

       ARGOS MAX ALLDO - LEON, CMKU/L/5283/14, 25.4.2014

       o:     BENJI z Osoblažského lesa

       m:    DONATELLA Arcondia

       ch:   Čekalová Eva

       maj: Tomasy Michal MUDr.

 V 2

       IGOR ME DOJET, CMKU/L/5276/13, 23.3.2014

       o:     GARRY Nobert

       m:    FANY Me Dojet

       ch:   Wimer Jiří

       maj: Kovářová Silvie

 

 Mezitřída

 

 

 

 V1

CAC

ČKŠ

 

       IMEON ME DOJET, ČMKU/L/5177/13, 23.3.2014

       o:     GARRY Nobert

       m:    FANY Me Dojet

       ch:   Wimer Jiří

       maj: Mottl Vladimír

V 2

res. CAC

       CHRIS ME DOJET, CMKU/L/ 5129/13, 27.10.2013

       o:     GARRY Nobert

       m:    FATY Me Dojet

       ch:   Wimer Jiří

       maj: Balcar Ondřej

 

 Třída otevřená

 

 V 1

CAC

BOS

ČKŠ

       DAINTY VANIKA VOM BAUERNHOF, CMKU/L/4906/12, 31.1.2012

       o:     RENÉ Löwe vom Bayern

       m:    AIMEE Vanika vom Bauernhof

       ch:   Vaňková Hana

       maj: Štaffenová Lucie

V 2

res.CAC

       NERO, CMKU/L/ 5188/-13/13, 17.8.2013    

       o:     CAPUCINO Vanika vom Bauernhof

       m:    TAIGA Berljon

       ch:   Da Pian Maria Vittoria

       maj: Vaňková Hana a Andrea

V 3

       ODY OD PÁLFYCH, CMKU/L/5225/-14/13 , 28.5.2013

       o:     Hägar vom Kloster Lorch

       m:    Margaréta od Pálfych

       ch:   Pálfyová  Katarína ing.

       maj: Šimkovská Anna

V 4

       ARTUŠ SANLIAGI, CMKU/L/5090/13, 2.7.2013

       o:     LOKRIK P. Bora z Milotiček

       m:    AGIRA Nemilská tvrz

       ch:   Šolcová Radomíra

       maj: Herblich Jan

V

       HAGIS ME DOJET, CMKU/L/4984/12, 24.8.2012

       o:     FIDO Nobert

       m:   ARIA von Benštejn

       ch:  Wimer Jiří

       maj: Pantůčková Helena

VD

       DEXTER VOM NONNENWALD, CMKU/L/4825/11, 12.3.2011

       o:     VEIT-EIK vom Ossmannstedter Grund

       m:    XENA vom Nonnenwald

       ch:   Schellewald Werner a Marion

       maj: Čermákovi Jaroslava a Jaroslav

VD

       SIDNEY VOM LÖWENGARTEN,CMKU/L/4950/12/12, 1.2.2012

       o:     Kwenobe BALFEN APLIN

       m:    JUST FOR FUN vom Löwengarten

       ch:   Schale Karina a Rahel

       maj:Čermákovi Jaroslava a Jaroslav

---

       FOX ME DOJET, CMKU/L/4615/10, 18.5.2010

       o:      BENJI z Osoblažského lesa

       m:    ARIA von Benštejn

       ch:   Wimer Jiří

       maj: Bodeček Jiří

----

        GANDALFF NOBERT, CMKU/L/4712/11, 11.2.2011

       o:     ARTOS QUINO von der Osnitz

       m:    HAVANNA vom Dreiburgenland

       ch:   Šimkovská Anna

       maj: Kratochvílová Irena

Třída vítězů

  

 

V 1

CAC

ČKŠ

 

      ELDAR DRUHÁ ŠANCE, ČLP/L/5058/13,2.6.2013

       o:     DRAGOS KING KONG Bertusowy Gaj

       m:    BLACK BLOSSOM Severní souhvězdí

       ch:   Konečná Petra

       maj: Beer Emil

V 2

res. CAC

       BADY OD BEZDYNKY, CMKU/L/4305/09, 11.2.2009

       o:     LEX Lesní lom

       m:    BELINDA z Vlčkovského údolí

       ch:   Pimek Ludvík

       maj: Koláček Ivan

V 3

      COUDY GOLDEN LEON, ČLP/L/4959/12, 2.8.2012

       o:    TYRON vom Welland

       m:   ALEXIS TYRO Golden Leon

       ch:   Jůzová Romana

       maj: Zvolský Vladimír MUDr.

V 4

       HAPPYMR.HART Z LEONKOVHO RAJA, CMKU/L/4824/11, 11.2.2011                                                        

       o:     ZHEROM iz Galkina Gniezda

       m:    BIANKA Lwia Dolina

       ch:   Belanská Janka                  

       maj: Koláček Ivan

V

     ASLAN ZODIAK Z RICHARDOVSKÝCH SKAL, CMKU/L/4967/12, 12.6.2012  

       o:     Fairytrolls X-MAS ELF ZODIAC

       m:   CAROLINE J’OKLL Galaxy Oss

      ch:   Pluhovský  Miroslav

      maj:Kunstmüllerová Iveta, Jiříkovice 80, Nové Město na Mor., 592 31

 

Třída veteránů:  

 

BOV

ČKŠ

 

      ASLAN Z TŘEMŠÍNSKÉHO VÝSLUNÍ, ČLP/L/3854/07 ,14.2.2007

       o:     ENGEL Lví chov

       m:    BETTY Dobřívské zátiší

       ch:   Hlaváček Josef

       maj:Toncarová Hana

----

       FIDO NOBERT, CMKU/L/3830/07, 14.1.2007

       o:    TIZIAN vom Löwengarten

       m:   DONA Me Dojet

       ch:   Šimkovská Anna

       maj:Němec Oldřich

 FENY

 

Třída štěňat:  

VN 1

Nejlepší štěně

 

        BEIREEN ALLDO LEON, CMKU/L/5444/15 , 24.4.2015

        o:     MALTE MO Löwe vom Bernburgerland

        m:    DONATELLA Arcondia

        ch:   Čekalová Eva

        maj: Čekalová Eva

VN 2

        FLAVOUR OF CHOCOLATE VANIKA VOM BAUERNHOF,

                                                                           CMKU/L/5431/15, 27.4.2015

        o:     FEYOKA-WASHAO vom Roten Shopf

        m:    CINDERELLA Vanika vom Bauernhof

        ch:   Vaňková Hana

        maj: Štaffenová Lucie

VN 3

     AFFINITY BETA GRUIS, CMKU/L/5439/15 , 16.4.2015

       o:     CAPUCINO Vanika vom Bauernhof

       m:    ARCONA ZODIAC z Richardovských skal

       ch:   Fišerová Hana

       maj: Jirufová Štěpánka

 VN 4

     BARBORA Z RICHARDOVSKÝCH SKAL, CMKU/L/5423/15, 20.3.2015

       o:     LEANDRO uit´t Berggat

       m:    CAROLLINE JÖKLL  Galaxy Oss

       ch:   Pluhovský Miroslav

       maj: Lososová Jitka

VN

       ARWEN ORO BETA GRUIS, CMKU/L/5440/15 , 16.4.2015

       o:     CAPUCINO Vanika vom Bauernhof

       m:    ARCONA ZODIAC z Richardovských skal

       ch:   Fišerová Hana

       maj: Cupáková Martina

VN

       BEABET Z RICHARDOVSKÝCH SKAL, CMKU/L/5424/15, 20.3.2015

       o:     LEANDRO uit´t Berggat

       m:    CAROLLINE JÖKLL  Galaxy Oss

       ch:   Pluhovský Miroslav

       maj: Pluhovský Miroslav

VN

       BUBBLE D.C. Z RICHARDOVSKÝCH SKAL,

                                                                         CMKU/L/5426/15, 20.3.2015

       o:     LEANDRO uit´t Berggat

       m:    CAROLLINE JÖKLL  Galaxy Oss

       ch:   Pluhovský Miroslav

       maj: Kohoutová Petra

VN

       HERRY OD BRDSKÉ STUDÁNKY, CMKU/L/5380/15, 9.3.2015

       o:     DEXTER vom Nonnenwald

       m:   THEVETIA  Rosaceae

       ch:   Bursová Marcela ing.

       maj: Bursová Marcela ing.,

 

 

Třída dorostu

 

 

VN 1

 

     POLLY LESNÍ LOM, CMKU/L/5358/14, 13.12.2014

     o:    COOPER vom Nonnenwald

     m.   JURA Löwe von Thüringen

     ch:   Kubová Jana

     maj:Kubová Jana

 

  

Třída mladých

 

  

V 1 

CAJC

BOJ

 

       ALBEE CHOOVIO AMIGO DOG, CMKU/L/5325/14, 31.8.2014

       o:     CHOOVIO MOON Leo vom Birkenberg

       m:    INKA von der Aigner-Obermühle

       ch:   Murdžáková Veronika

       maj: Svobodová Hana

 V 2

     ALLISON CHOOVIO AMIGO DOG, CMKU/L/5326/14, 31.8.2014

       o:     CHOOVIO MOON Leo vom Birkenberg

       m:    INKA von der Aigner-Obermühle

       ch:   Murdžáková Veronika

       maj: Horáková Krausová Petra        

V 3

       IRA ME DOJET, CMKU/L/5280/14, 23.3.2014

       o:     GARRY Nobert

       m:    FANY Me Dojet

       ch:   Wimer Jiří

       maj: Wimer Jiří

V 4

       ANNI BORA ALLDO- LEON,CMKU/L/5288/14, 25.4.2014

       o:     BENJI z Osoblažského lesa

       m:    DONATELLA Arcondia

       ch:   Čekalová Eva

       maj: Kunstmüllerová Iveta

V

       JESSI ME DOJET, CMKU/L/5338/14, 5.10.2014

       o:     BADY od Bezdynky

       m:    FATY Me Dojet

       ch:   Wimer Jiří

       maj:Wimer Jiří         

 

Mezitřída

   

 

V 1

CAC

ČKŠ

    AĎA NASO CURIOSO, CMKU/L/5175/13, 11.12.2013

      o:     CAPUCINO Vanika vom Bauernhof

      m:    AGNES Bella Amicizia

      ch:   Bejšovcová Eva

      maj:Bejšovcová Eva

V 2

res.CAC

      GINGER SEDMIDOMKY, CMKU/L, CMKU/L/5103/13, 15.9.2013

      o:     DEXTER vom Nonnenwald

      m:    FURY ANN z Alfovy zahrady

      ch:   Novák Petr

      maj:Novák Petr

V 3

     BASHIRA CORA VON DER LEO FAMILIE, CMKU/L/5198/-13/13,20.9.2013                                                            

      o:     VEIT-EIK vom Ossmannstedter Grund

      m:    CORA Löwe vom Werratal

      ch:   Herold Sandy

      maj:Kubová Jana

V 4

     ELVÍRA LEON KOŇAKOV, CMKU/L/5166/13, 2.12.2013

     o:      BADY od Bezdynky

     m:     Amelie z Okrasné školky

     ch:    Daňko Josef

     maj:  Daňko Josef

----

     DIZZ PADDY´S GOLDENLEON, ČLP/L/5212, 15.1.2014

     o:     PADDY´S PAQUINO vom Löwengarten

     m:    ALEXIS TYRO Goldenleon

     ch:   Jůzová Romana

     maj: Jahn Petr

 

 

Třída otevřená

 

V 1

CAC

ČKŠ

    GABI PSIA PSOTA, CMKU/L/5187/-13/13, 25.7.2013

      o:     YKS GATEUDENGOHDE  Lempileijonan  

      m:    ASTRUM VEGA   Leo Aureus

      ch:    Fraczek Piotr

      maj: Vaňková Andrea a Hana

 V 2

res. CAC

 

      AGNES BELLA AMICIZIA, CMKU/L/4705/11, 2.2.2011

      o:    FIDO Nobert

      m:   ANNDY Danthe Caro

      ch:   Plášková Aranka

      maj:Bejšovcová Eva

V 3 

      AMÉLIE Z OKRASNÉ ŠKOLKY, CMKU/L/4829/11, 14.7.2011

      o:     FIDO Nobert

      m:    DONNA LEON Koňakov

      ch:   Novák Milan

      maj: Daňko Josef

V 4 

      OBIONE ROSACEAE, CMKU/L/4903-12/11, 11.3.2011

      o:     Rosaceae CATALPA

      m:    Rosaceen DIELYTRA

      ch:   Y.T.M. Van Lobenstein

      maj: Manák Martin

VD

      BÁRA FACIES NIGRA, CMKU/L/4516/10, 24.3.2010

      o:     LEX Lesní lom

      m:    ANNIE ROSE Facies Nigra

      ch:   Dujíčková Erika MUDr.

      maj:Dujíčková Erika MUDr.

 

Třída vítězů

 

 V 1

CAC

BOB

 

       GINNIE ENSSON BOHEMIA, SPKP 1478, 11.12.2009

       o:     QUINO v.d. Osnitz

       m:    FRANCIS BESS Ensson Bohemia

       ch:   Mráčková Drahomíra

       maj: Mráček Pavel

V 2

res.CAC

ČKŠ

      ERKI SEDMIDOMKY, CMKU/L/4799/11, 21.5.2011

      o:     Rosaceen ELEOCHARIS

      m:    FURY ANN z Alfovy zahrady

      ch:   Novák Petr

      maj:Novák Petr

V 3

      MEDVEBERGI MASZKOS HAPPY HER MAJESTY,

                                                                                      CMKU/L/5033/-13/13, 30.1.2013                                                      

      o:     NANDO-JUNIOR Leo vom Jerichower Land

      m:    Medvebergi Maszkos BUXA

      ch:   Fikóné Kutasi Beatrix

      maj: Volfová Eva

V 4

     ASHANTI CANIS MAJOR LEO, CMKU/L/5100/13, 15.5.2013

     o:     TAIFUN-SUSKI Leo vom Jerichower Land

     m:    CONNY JÖKLL Galaxy Oss

     ch:   Cink Pavel

     maj: Mrázová Martina

 

  

 

Třída čestná

 

V 1

 

 

       JURA LÖWE VON THÜRINGEN, CMKU/L/4914-12/12,14.1.2012

       o:     KANSAS vom Welland

       m:    ALEXIS von der Osnitz

       ch:   Müller  Doris a Jochen

       maj:Kubová Jana