Klubová výstava Moravskoslezského  klubu chovatelů leonbergerů

Club Show of Moravia in Zubří

 

18. 9. 2012 Zubří na Moravě

Rozhodčí: Miroslav Václavík ( CZ )

 

 

 

Fram Ensson Bohemia ( Gulfaxi l. v . Walhall x Bessy Ensson Bohemia )

V 1, CAC, Winner Club Show, BOB

Chov. Mracková Drahomíra, maj. Mgr. Špičáková Soňa + Mráček Pavel

 

PSI      

 

Třída dorostu:

                     

 VN 1

 

      SIDNEY VOM LÖWENGARTEN,CMKU/L/4950/12/12, 1.2.2012

      o:     Kwenobe BALFEN APLIN

      m:    JUST FOR FUN vom Löwengarten

      ch:   Schale Karina a Rahel

      maj: Čermák Jaroslav

VN 2

 

      DAINTY VANIKA VOM BAUERNHOF, CMKU/L/4906/12, 31.1.2012

      o:     RENE Löwe v. Bayern

      m:    AIMEE Vanika vom Bauernhof

      ch:   Vaňková Hana

      maj: Štaffenová Lucie

VN 3

 

      DAIQUIRI VANIKA VOM BAUERNHOF, CMKU/L/4907/12, 31.1.2012

      o:     RENE Löwe v. Bayern

      m:    AIMEE Vanika vom Bauernhof

      ch:   Vaňková Hana

      maj: Žáková Vendula

 

Třída mladých

 

V 1

      KERBEROS DU PLATEAU BAVAROIS, CMKU/L/4886/11, 15.5.2011

       o:     IGLOO du Plateau Bavarois

       m:    FREYA Ensson Bohemia

       ch:   Spinnael Nancy

       maj: Schmuttermeierovi Lenka a Evžen

VD 2

 

      THE BEST ZIELONA CIESZYNIANKA, CMKU/L/ 4913/11,12.8.2011

       o:     BEN BASTIEN Severní souhvězdí

       m:    NORSE FREYA Zielona Cieszynjanka

       ch:   Rylko Danuta

       maj: Felixová Jaroslava

VD 3

 

       AKIM DE GOLDEN HERIETT, CMKU/L/4757/11, 29.3.2011

       o:    BUD SPENCER Member of the Leogang

       m:   HERIETT C. Bora z Milotiček

       ch:   Novotná Hana

       maj: Šebesta Miroslav

VD 4 

 

       ALEX BONA MORAVIA, CMKU/L/4801/11,27.5.2011

       o:    FIDO Nobert

       m:   BONA od Bezdynky

       ch:  Calábková Zdeňka ing.

       maj:Vyleťal Ivo

---

       ARGON DE GOLDEN HERIETT, CMKU/L/4759/11, 29.3.2011

       o:    BUD SPENCER Member of the Leogang

       m:   HERIETT C. Bora z Milotiček

       ch:   Novotná Hana

       maj:Rais Robert

 

Mezitřída

 

V1 CAC

ČKŠ

      HAPPYMR.HART Z LEONKOVHO RAJA, CMKU/L/4824/11, 11.2.2011                                                 

       o:     ZHEROM iz Galkina Gniezda

       m:    BIANKA Lwia Dolina

       ch:   Belanská Janka

       maj: Koláček Ivan

V 2 res.CAC

       ARNI Z POBĚŽOVICKÉHO KOPCE, CMKU/L/4672/11, 2.1.2011

       o:    FIDO Nobert

       m:   KYRA FLORENCIE Zařické údolí

       ch:   Benáková Jarmila

       maj: Benáková Jarmila

V 3

       GARRY NOBERT, CMKU/L/4713/11, 11.2.2011

       o:    ARTOS QUINO von der Osnitz

       m:   HAVANNA vom Dreiburgenland

       ch:   Šimkovská Anna

       maj: Kuklík Zdeněk

 V 4

       GANDALFF NOBERT, CMKU/L/4712/11, 11.2.2011

       o:    ARTOS QUINO von der Osnitz

       m:   HAVANNA vom Dreiburgenland

       ch:   Šimkovská Anna

       maj: Kratochvílovi Irena a Michal

VD

      ARCHIBALD BELLA AMICIZIA, CMKU/L/4700/11, 2.2.2011

       o:    FIDO Nobert

       m:   ANNDY Danthe Caro

       ch:   Plášková Aranka

       maj: Burdychová Dana

VD

       ARON Z POBĚŽOVICKÉHO KOPCE, CMKU/L/4673/11, 2.1.2011

       o:    FIDO Nobert

       m:   KYRA FLORENCIE Zařické údolí

       ch:   Benáková Jarmila

       maj: Král Vítězslav

VD

      CAMOS OD BEZDYNKY, CMKU/L/4707/11, 24.1.2011

       o:    CARLO vom Zeitschelhof

       m:   BELINDA z Vlčkovského údolí

       ch:   Pimek Ludvík

       maj: Procházková Jitka MUDr.

VD

       DEXTER VOM NONNENWALD, CMKU/L/4825/11, 12.3.2011

       o:    VEIT-EIK vom Ossmannstedter Grund

       m:    XENA vom Nonnenwald

       ch:   Schellewald Werner a Marion

       maj: Čermákovi Jaroslav a Jaroslava

---

       CARGO OD BEZDYNKY, CMKU/L/4708/11, 24.1.2011

       o:    CARLO vom Zeitschelhof

       m:   BELINDA z Vlčkovského údolí

       ch:   Pimek Ludvík

       maj: Janásek Pavel ing. Ph.D.

 

 Třída otevřená

 

V 1 CAC

ČKŠ

 

       FIDO NOBERT, CMKU/L/3830/07, 14.1.2007

       o:    TIZIAN vom Löwengarten

       m:   DONA Me Dojet

       ch:  Šimkovská Anna

       maj:Němec Oldřich

V 2

 

       BERTINO VANIKA VOM BAUERNHOF, ČLP/L/4243/08, 6.10.2008

       o:     NANDO vom Nonnenwald

       m:   ARIN Albron Elenia

       ch:   Vaňková Hana

       maj:Cupáková Martina

VD 3

       FOX ME DOJET, CMKU/L/4615/10, 18.5.2010

       o:     BENJI z Osoblažského lesa

       m:    ARIA von Benštejn

       ch:   Wimer Jiří

       maj: Bodeček Jiří

---

       ARRON AKIROJA, ČLP/L/4424/09, 7.10.2009

       o:     BENJI z Osoblažského lesa

       m:    AKIRA Ikajava

       ch:    Lhota Roman

       maj: Guryča Václav

 

Třída chovatelská

 

V 1

 

       ORION LESNÍ LOM, CMKU/L/4081/07, 20.10.2007

       o:    TWISTER du Manoir de la Roanne

       m:    KATY Lesní lom

       ch:   Kubová Jana

     maj: Kubová Jana

 

Třída seniorů

 

V 1

Nejlepší senior

       ANDY - BADY OD ZELENÉHO BUKU, ČLP/L/3447/05, 13.2.2005

       o:     CID vom Treuen Löwen

       m:    ANGIE B. Bora z Milotiček

       ch:   Viktora Jaroslav

     maj: Bardon Zdeněk

V 2

ČKŠ

       MONTY LESNÍ LOM, CMKU/L/ 3647/06, 15.2.2006

       o:    MANJO vom Ossmannstedter Grund

       m:    JESSICA Lesní lom

       ch:   Kubová Jana

       maj: Stehlíková Helena

 

Třída vítězů

  

V 1 CAC

Vítěz KV

BOB

 

        FRAM ENSSON BOHEMIA, ČLP/L/3789/06, 26.10.2006

        o:    GULLFAXI Löwe v. Walhall

        m:   BESSY Ensson Bohemia

        ch:   Mráčková Drahomíra

        maj:Špičáková Soňa, Mráček Pavel

V 2 res.CAC

       NANDO-JUNIOR LEO VOM JERICHOWER LAND, SPKP 1450, 9.10.2008                                                                       

       o:    NANDO vom Nonnenwald

       m:   ALTAMIRA Löwe von Walhall

       ch:  Kirsch Kathrin

       maj:Skovajsová Rozsívalová Elena Mgr.

V 3

ČKŠ

      CAPUCINO VANIKA VOM BAUERNHOF, CMKU/L/4619/,10,5.6.2010                                                                              

       o:     ZODIAK vom Löwengarten

       m:    ARIN Albron Elenia

       ch:   Vaňková Hana

       maj: Vaňková Andrea a Hana

V 4

       ARON FROM LEOS HOME, CMKU/L/4412/09, 19.8.2009

       o:     UKAS Löwe v. Osning

       m:    CELESTA Najmurská cesta

       ch:   Zeman Josef ing.

       maj: Zeman Josef ing.

V

 

       BADY OD BEZDYNKY, CMKU/L/4305/09, 11.2.2009

       o:     LEX Lesní lom

       m:    BELINDA z Vlčkovského údolí

       ch:   Pimek Ludvík

       maj: Koláček Ivan

---

 

       BARD OD BEZDYNKY, CMKU/L/4306/09, 11.2.2009

       o:     LEX Lesní lom

       m:    BELINDA z Vlčkovského údolí

       ch:   Pimek Ludvík

       maj: Švejda Zdeněk

 

Třída veteránů

 

V 1

       ARAMIS  LONY Z VYŠEHOŘOVIC, ČLP/L/3325/04,16.8.2004

       o:     CID vom Treuen  Löwen

       m:    AMANDA Leon z Nissanu

       ch:   Lonská Irena

       maj: Toncarová Hana

V 2

       ASSAN U ODÉRSKÉHO SPLAVU, ČLP/L/3111, 9.11.2003

       o:     BARBAR Lom u Macochy

       m:    BARBORA z Javorového háje

       ch:   Novák Vincent

       maj: Kunstmüllerová Iveta

---

       ASSON Z CHÝŇAVY, ČLP/L/2509/01, 13.5.2001

       o:     CYRANO Chaloupecké skalky

       m:    CONNY Dela Javan

       ch:    Beer Emil

       maj: Beer Emil

 

 

 

FENY

 

Třída dorostu

 

VN 1

Nejlepší dorostenec

 

      JURA LÖWE VOM THÜRINGEN, CMKU/L/4914-12/12,14.1.2012

      o:    KANSAS vom Welland

      m:   ALEXIS von der Osnitz

      ch:   Müller  Doris a Jochen

      maj: Kubová Jana

  

Třída mladých

 

V 1 CAJC

Nejlepší mladý

 

       GABI ME DOJET, CMKU/L/4855/11, 1.10.2011

       o:    FIDO Nobert

       m:   ARIA von Benštejn

       ch:  Wimer Jiří

       maj: Kolářová Věra

V 2

     AMÉLIE Z OKRASNÉ ŠKOLKY, CMKU/L/4829/11, 14.7.2011

       o:     FIDO Nobert

       m:    DONNA LEON Koňakov

       ch:    Novák Milan

       maj: Daňko Josef

VD 3

       ALMA Z OKRASNÉ ŠKOLKY, CMKU/L/4828/11, 14.7.2011

       o:     FIDO Nobert

       m:    DONNA LEON Koňakov

       ch:   Novák Milan

       maj: Čapáková Markéta

VD 4

       AFRA BONA MORAVIA, CMKU/L/4804/11,27.5.2011

       o:    FIDO Nobert

       m:   BONA od Bezdynky

       ch:  Calábková Zdeňka ing.

       maj:Maláčová Tereza

 

Mezitřída

 

V 1 CAC

ČKŠ

 

     CELSEA OD BEZDYNKY, CMKU/L/4710/11, 24.1.2011

       o:    CARLO vom Zeitschelhof

       m:   BELINDA z Vlčkovského údolí

       ch:   Pimek Ludvík

       maj:Pimek Ludvík

V 2

       DONATELLA ARCONDIA, ČLP/L/4687/11, 20.1.2011

       o:     PLUTO Woscany

       m:    BEL VICTORIA Arcondia

       ch:   Scavinová Patricie

       maj: Čekalová Eva

V 3

       AGNES BELLA AMICIZIA, CMKU/L/4705/11, 2.2.2011

       o:    FIDO Nobert

       m:   ANNDY Danthe Caro

       ch:   Plášková Aranka

       maj: Bejšovcová Eva

V 4

       GOLDIE NOBERT, CMKU/L/4719/11, 11.2.2011

       o:    ARTOS QUINO von der Osnitz

       m:   HAVANNA vom Dreiburgenland

       ch:   Šimkovská Anna

       maj: Černý Miroslav

VD

      CARLA OD BEZDYNKY, CMKU/L/4709/11, 24.1.2011

       o:    CARLO vom Zeitschelhof

       m:   BELINDA z Vlčkovského údolí

       ch:   Pimek Ludvík

       maj: Abtrachimov Tomáš

D

       HONEY Z ALFOVY ZAHRADY, CMKU/L/4754/11, 30.3.2011

       o:    FIDO Nobert

       m:   FABIEN z Alfovy zahrady

       ch:   Marečková Kateřina

       maj: Kunstmüllerová Iveta

vyloučen

       AMAZING JONI DE GOLDEN HERIETT, CMKU/L/4761, 29.3.2011

       o:    BUD SPENCER Member of the Leogang

       m:   HERIETT C. Bora z Milotiček

       ch:   Novotná Hana

       maj:Čermáková Andrea

vyloučen

       ARNIE Z POBĚŽOVICKÉHO KOPCE, CMKU/L/4678/11, 2.1.2011

       o:    FIDO Nobert

       m:   KYRA FLORENCIE Zařické údolí

       ch:   Benáková Jarmila

       maj:Kráčmarová Jarka

---

       HESSI ENSSON BOHEMIA, CMKU/L/4666/10, 15.11.2010

       o:    NANDO JUNIOR Leo vom Jerichower Land

       m:   FRANCISS-BESS Ensson Bohemia

       ch:   Mráčková Drahomíra

       maj:Scheib Ladislav RNDr.

 

Třída otevřená

 

V 1 CAC

Vítěz KV

ČKŠ

      CORA MYSLIBOŘICKÉ POLESÍ, CMKU/L/4202/08, 29.4.2008

       o:     QUINTO vom Nonnenwald

       m:   BELYS Sen rodiny

       ch:   Fialka Bohumil

       maj: Plachý Ondřej

V 2 

res.CAC

       FATY ME DOJET, CMKU/L/4617/10, 18.5.2010

       o:      BENJI z Osoblažského lesa

       m:    ARIA von Benštejn

       ch:   Wimer Jiří

       maj: Wimer Jiří

V 3

     AGIRA NEMILSKÁ TVRZ, CMKU/L/4512/10, 18.3.2010

       o:     PRINZ-POLDI vom Rossbach

       m:   GINA Z. Bora z Milotiček

       ch:   Hrdlovičová Zuzana

       maj: Šolcová Radka

V 4

       ANNDY DANTHE CARO, CMKU/L/4197/08, 16.4.2008

       o:     LEX Lesní lom

       m:    DELLY Assa Říčany

       ch:   Theimerová Dana

       maj: Plášková Aranka

VD

       HAVANNA VOM DREIBURGENLAND, CMKU/L/4263/08, 28.7.2008

        o:     KANSAS vom Welland

        m:    AMIDALE Löwe von Walhall

        ch:    Schröder Mathias

        maj: Šimkovská Anna

D

      CONY FAMILIA MAGNA, CMKU/L/4536/10, 6.4.2010

       o:     BARNEY B. Bora z Milotiček

       m:    AIKA z Nekudova dvorce

       ch:   Marada Josef MUDr.

       maj: Kavka Jan

---

       ANNIE ROSE FACIES NIGRA, CMKU/L/3928/07, 15.4.2007

       o:    ARNEE B. Bora z Milotiček

       m:   BELLA ze Zámečku Marianov

       ch:   Dujíčková Erika MUDr.

       maj:Dujíčková Erika MUDr

 

Třída chovatelská

 

V 1

 

       NICOLA LESNÍ LOM, CMKU/L/3739/06, 13.8.2006

       o:      ALDAN vom Wolfsblut

       m:     KATY Lesní lom

       ch:    Kubová Jana

       maj:  Kubová Jana

VD 2

       BÁRA FACIES NIGRA, CMKU/L/4516/10, 24.3.2010

       o:     LEX Lesní lom

       m:    ANNIE ROSE Facies Nigra

       ch:   Dujíčková Erika MUDr.

       maj: Dujíčková Erika MUDr.

---

 

       FANY ME DOJET, CMKU/L/4616/10, 18.5.2010

       o:      BENJI z Osoblažského lesa

       m:    ARIA von Benštejn

       ch:   Wimer Jiří

       maj: Wimer Jiří

 

Třída seniorů

 

 V 1

ČKŠ

 

       BELINDA Z VLČKOVSKÉHO ÚDOLÍ, ČLP/L/3588/05, 9.11.2005

       o:      CYRANO Chaloupecké skalky

       m:     BEAUTY Thurzo

       ch:    Botík Marcel

       maj: Pimek Ludvík

---

       AMÁLKA  ZE ZVONAŘOVA KRAJE, CMKU/L/3422/04, 18.11.2004

       o:      IAGO Lesní lom

       m:     AXA od Otaslávky

       ch:    Krob Jan

       maj: Zmrzlá Jana

 

Třída vítězů

 

V 1 CAC

 

      GINNIE ENSSON BOHEMIA, SPKP 1478, 11.12.2009

       o:     QUINO v.d. Osnitz

       m:   FRANCIS BESS Ensson Bohemia

       ch:   Mráčková Drahomíra

       maj:Skovajsová Rozsívalová Elena Mgr., Mráček Pavel

V 2

res.CAC

ČKŠ

      CINDERELLA VANIKA VOM BAUERNHOF, CMKU/L/4624/10, 5.6.2010

       o:     ZODIAK vom Löwengarten

       m:    ARIN Albron Elenia

       ch:   Vaňková Hana

       maj: Vaňková Andrea a Hana

 

  

Třída veteránů

 

V 1

BOV

 

      CÁCORKA H. BORA Z MILOTIČEK, ČLP/L/ 3296, 7.7.2004

       o:      HUSZÁR v. Sissy- Haus

       m:    AUDREY Zařické údolí

       ch:    Šmrhová Jaroslava

       maj: Šmrhová Jaroslava

V 2

       ARIN ALBRON ELENIA, ČLP/L/ 3257, 17.5.2004

       o:     EFFENDI KENT Salve Leon

       m:    BRITTANY Druhá šance

       ch:   Štíbr Vladimír

       maj: Vaňková Hana

V 3

       DONA ME DOJET, CMKU/L/3091/03/, 20.9.2003

       o:      DARVIN v.d. Rasenmühle

       m:    IRA Lesní lom

       ch:    Wimer Jiří

       maj: Šimkovská Anna

V 4

        BONNIE B. BORA Z MILOTIČEK, ČLP /L/2761/02, 21.6.2002

        o:     BARNEY Zámecký chov

        m:    AUDREY Zařické údolí

        ch:   Šmrhová Jaroslava

        maj: Mrázová Martina

---

       ANIFE OLIVA ALBRON ELENIA, ČLP/L/3254/04, 17.5.2004

       o:     EFFENDI KENT Salve Leon

       m:    BRITTANY Druhá šance

       ch:    Štíbr Vladimír Bc.

       maj: Zelená Petra Bc.

---

       KATY  LESNÍ LOM, CMKU/L/3128/03, 27.10.2003

       o:      DARVIN von der Rasenmühle

       m:    JESSICA  Lesní lom

       ch:   Kubová Jana

       maj:Kubová Jana