Ich schicke Ihnen Ausstellung Ergebnisse aus Clubschau MSKCHPL in Zubri in Tschechei 12. 5. 2012.
MFG
Ivana Novakova


PSI - MALE                         

Třída mladých –Junior class

V 1

CAJC

       DEXTER VOM NONNENWALD, CMKU/L/4825/11, 12.3.2011

       o:    VEIT-EIK vom Ossmannstedter Grund

       m:    XENA vom Nonnenwald

       ch:   Schellewald Werner a Marion

       maj: Čermákovi Jaroslav a Jaroslava

V 2

       ARTUŠ BELLA AMICIZIA, CMKU/L/4702/11, 2.2.2011

       o:    FIDO Nobert

       m:   ANNDY Danthe Caro

       ch:   Plášková Aranka

       maj: Plášková Aranka

V 3

       GARRY NOBERT, CMKU/L/4713/11, 11.2.2011

       o:    ARTOS QUINO von der Osnitz

       m:   HAVANNA vom Dreiburgenland

       ch:   Šimkovská Anna

       maj: Kuklík Zdeněk

V 4

       ALEX BONA MORAVIA, CMKU/L/4801/11,27.5.2011

       o:    FIDO Nobert

       m:   BONA od Bezdynky

       ch:  Clábková Zdeňka ing.

       maj:Vyleťal Ivo

V

       ARNI Z POBĚŽOVICKÉHO KOPCE, CMKU/L/4672/11,

       2.1.2011

       o:    FIDO Nobert

       m:   KYRA FLORENCIE Zařické údolí

       ch:   Benáková Jarmila

       maj: Benáková Jarmila

V

      CAMOS OD BEZDYNKY, CMKU/L/4707/11, 24.1.2011

       o:    CARLO vom Zeitschelhof

       m:   BELINDA z Vlčkovského údolí

       ch:   Pimek Ludvík

       maj: Procházková Jitka

 V

       GANDALFF NOBERT, CMKU/L/4712/11, 11.2.2011

       o:    ARTOS QUINO von der Osnitz

       m:   HAVANNA vom Dreiburgenland

       ch:   Šimkovská Anna

       maj: Kratochvílovi Irena a Michal

V

      THE BEST ZIELONA CIESZYNIANKA, CMKU/L/ 4913/11,12.8.2011

       o:     BEN BASTIEN Severní souhvězdí

       m:    NORSE FREYA Zielona Cieszynjanka

       ch:   Rylko Danuta

       maj: Felixová Jaroslava

VD

       ARGON DE GOLDEN HERIETT, CMKU/L/4759/11, 29.3.2011

       o:    BUD SPENCER Member of the Leogang

       m:   HERIETT C. Bora z Milotiček

       ch:   Novotná Hana

       maj:Rais Robert

VD

      HAPPY MR.HART Z LEONKOVHO RAJA, CMKU/L/4824/11,

      11.2.2011                                                 

       o:     ZHEROM iz Galkina Gniezda

       m:    BIANKA Lwia Dolina

       ch:   Belanská Janka

       maj: Koláček Ivan

 

VD

      HERO Z ALFOVY ZAHRADY, CMKU/L/4747/11, 30.3.2011

      o:     FIDO Nobert

       m:   FABIEN z Alfovy zahrady

      ch:   Marečková Kateřina

      maj: Pejsar Václav

VD

      KERBEROS DU PLATEAU BAVAROIS, CMKU/L/4886/11, 15.5.2011

       o:     IGLOO du Plateau Bavarois

       m:    FREYA Ensson Bohemia

       ch:   Spinnael Nancy

       maj: Schmuttermeierovi Lenka a Evžen

D

       ARCHIBALD BELLA AMICIZIA, CMKU/L/4700/11, 2.2.2011

       o:    FIDO Nobert

       m:   ANNDY Danthe Caro

       ch:   Plášková Aranka

       maj: Burdychová Dana

 

 

Mezitřída - Intermediate class 

 V 1

 CAC

      GWEN NOBERT, CMKU/L/4716/11, 11.2.2011

       o:    ARTOS QUINO von der Osnitz

       m:   HAVANNA vom Dreiburgenland

       ch:   Šimkovská Anna

       maj: Krejza Jiří

 

V 2

res. CAC

       ANTARES GOLDEN HEART, NHSB 2808222, 19.5.2010

       o:     FIVA´S JASCHA v. Vietingshof

       m:    BLUEBERRY Severní souhvězdí

       ch:   Nekovářová Petra

       maj: Schut Anja

V 3

ČKŠ

       MISCHA P. BORA Z MILOTIČEK, ČLP/L/4643/10, 8.9.2010

       o:     Duvasgardens PERFECT PUZZEL

       m:    FIALKA FERKA D. Bora z Milotiček

       ch:   Šmrhová Jaroslava

       maj: Konečná Jarmila

V 4

       FOX ME DOJET, CMKU/L/4615/10, 18.5.2010

       o:     BENJI z Osoblažského lesa

       m:    ARIA von Benštejn

       ch:   Wimer Jiří

       maj: Bodeček Jiří

 

 

 Třída otevřená – Open class 

V 1 CAC

Klubový vítěz

BOB

ČKŠ

       BARD OD BEZDYNKY, CMKU/L/4306/09, 11.2.2009

       o:     LEX Lesní lom

       m:    BELINDA z Vlčkovského údolí

       ch:   Pimek Ludvík

       maj: Švejda Zdeněk

V  2

res.CAC

       UMBERTO LIGOCKA WATAHA, NHSB 2706234, 27.11.2007

       o:    MAJÁNS ZEUS star of North

       m:   Oligarchia Ligocka Wataha

       ch:   Chmielarska Kaja

       maj:Schut Anja

V 3

       FIDO NOBERT, CMKU/L/3830/07, 14.1.2007

       o:    TIZIAN vom Löwengarten

       m:   DONA Me Dojet

       ch:  Šimkovská Anna

       maj:Němec Oldřich

V 4

       AKIM NEMILSKÁ TVRZ, CMKU/L/4509/10, 18.3.2010

       o:     PRINZ-POLDI vom Rossbach

       m:    GINA Z. Bora z Milotiček

       ch:   Hrdlovičová Zuzana

       maj: Chmelíková Žaneta

VD

       ARRON AKIROJA, ČLP/L/4424/09, 7.10.2009

       o:     BENJI z Osoblažského lesa

       m:    AKIRA Ikajava

       ch:   Lhota Roman

       maj: Guryča Václav

VD

       ITCHY OF EASY HOPE, ČLP/L/4316, 5.9.2008

       o:     CID vom Treuen Loewen

       m:    Meus Amicus FILIS

       ch:   Kuehne Annette

       maj:Hrubá Andrea

VD

       SCONFINATO FAUSTO FELLOW, NHSB 2635898, 12.12.2006

       o:     BENSONNY van het Hof van Eden

       m:    Sconfinato CONTESSA COCO

       ch:   Schut  A.

       maj: Edens Marja a Willem

D

       SCONFINATO LEONZIO FLOYD, NHSB 2748713, 9.5.2009

       o:     Majanś ZEUS THE STAR OF NORTH

       m:    Sconfinato FRECCIA D´ORO MOCCA

       ch:   Schut  A.

       maj:Edens Marja a Willem

---

       LENNY P. BORA Z MILOTIČEK, ČLP/L/4543/10, 11.4.2010

       o:     Duvasgardens PERFECT PUZZEL

       m:    IRIS Sulle Orme di Antigua

       ch:   Šmrhová Jaroslava

       maj: Stolář Jiří

 

 

Třída chovatelská –breeders class

V 1

 

       ORION LESNÍ LOM, CMKU/L/4081/07, 20.10.2007

       o:    TWISTER du Manoir de la Roanne

       m:    KATY Lesní lom

       ch:   Kubová Jana

     maj:  Kubová Jana

 

Třída seniorů –senior class

V 1

ČKŠ

       MONTY LESNÍ LOM, CMKU/L/ 3647/06, 15.2.2006

       o:    MANJO vom Ossmannstedter Grund

       m:    JESSICA Lesní lom

       ch:   Kubová Jana

       maj: Stehlíková Helena

V 2

 

       ANDY - BADY OD ZELENÉHO BUKU, ČLP/L/3447/05, 13.2.2005

       o:     CID vom Treuen Löwen

       m:    ANGIE B. Bora z Milotiček

       ch:   Viktora Jaroslav

     maj: Bardon Zdeněk

V 3

       ARAMIS  LONY Z VYŠEHOŘOVIC, ČLP/L/3325/04,16.8.2004

       o:     CID vom Treuen  Löwen

       m:    AMANDA Leon z Nissanu

       ch:   Lonská Irena

       maj: Toncarová Hana

 

Třída vítězů – Winter class

V 1

CAC

ČKŠ

       ARON FROM LEOS HOME, CMKU/L/4412/09, 19.8.2009

       o:     UKAS Löwe v. Osning

       m:    CELESTA Najmurská cesta

       ch:   Zeman Josef ing.

       maj: Zeman Josef ing.

V 2

res.CAC

 

       BADY OD BEZDYNKY, CMKU/L/4305/09, 11.2.2009

       o:     LEX Lesní lom

       m:    BELINDA z Vlčkovského údolí

       ch:   Pimek Ludvík

       maj: Koláček Ivan

V 3

 

       NANDO-JUNIOR LEO VOM JERICHOWER LAND, SPKP 1450, 9.10.2008                                                                        

       o:    NANDO vom Nonnenwald

       m:   ALTAMIRA Löwe von Walhall

       ch:  Kirsch Kathrin

       maj:Skovajsová Rozsívalová Elena Mgr.

V 4

      CAPUCINO VANIKA VOM BAUERNHOF, CMKU/L/4619/,10,5.6.2010                                                                              

       o:     ZODIAK vom Löwengarten

       m:    ARIN Albron Elenia

       ch:   Vaňková Hana

       maj: Vaňková Andrea a Hana

V

       KASPAR D. BORA Z MILOTIČEK, ČLP/L/4272/08, 4.12.2008

        o:    DASTY E. Bora z Milotiček

        m:   IRIS SULLE Orme di Antigua

        ch:  Šmrhová Jaroslava

        maj: Konečná Jarmila

 

Třída veteránů – veterán class

V 1

       LEO AMICANIS COEN´S DELI HASSAN, NHSB 2457922,

       31.5.2003                                              

       o:     ALTEHEUL Poseidon Junior

       m:   SCONFINATO Befana Noa

       ch:   Berkien J.A.

       maj:Rogman Koen

V 2

       ASSAN U ODÉRSKÉHO SPLAVU, ČLP/L/3111, 9.11.2003

       o:     BARBAR Lom u Macochy

       m:    BARBORA z Javorového háje

       ch:   Novák Vincent

       maj: Kunstmüllerová Iveta

V 3

       ARSON ZE ZÁPADNÍ MORAVY, CMKU/L/ 2831/02, 9.11.2002

       o:    ARSON GRAY pod Tisem

       m:   BELINDA Baiva

       ch:   Smětáková Dana

       maj:Schmuttermeierová Lenka

V 4

       ASSON Z CHÝŇAVY, ČLP/L/2509/01, 13.5.2001

       o:     CYRANO Chaloupecké skalky

       m:    CONNY Dela Javan

       ch:    Beer Emil

       maj: Beer Emil

 

Třída čestná – Honore class

 V 1

        FRAM ENSSON BOHEMIA, ČLP/L/3789/06, 26.10.2006

        o:    GULLFAXI Löwe v. Walhall

        m:   BESSY Ensson Bohemia

        ch:   Mráčková Drahomíra

        maj:Špičáková Soňa, Mráček Pavel

 

FENY - FEMALE

 

Třída dorostu – Puppy class

VN 1

 

       GABI ME DOJET, CMKU/L/4855/11, 1.10.2011

       o:    FIDO Nobert

       m:   ARIA von Benštejn

       ch:  Wimer Jiří

       maj: Kovářová Věra

VN 2

       SCONFINATO OLIVIA VESTA, 2851624, 25.8.2011

       o:    BARO DIAMANT von Bergen

       m:    Sconfinato LA TRUSSARDI

       ch:   Schut Anja

       maj:Schut Anja

VN 3

       SCONFINATO ORANI ONICE OJEE, NHSB 2851626,25.8.2011

       o:    BARO Diamant von Bergen

       m:   Sconfinato LA TRUSSARDI

       ch:  Schut A.

       maj: Donkers Nancy a Jozef

  

Třída mladýchYoung class

V 1 

CAJC

Nejl. mladý

       ERKI SEDMIDOMKY, CMKU/L/4799/11, 21.5.2011

       o:     Rosaceen ELEOCHARIS

       m:    FURY ANN z Alfovy zahrady

       ch:   Novák Petr

       maj:Novák Petr

V 2

       HAILY ENSSON BOHEMIA, CMKU/L/4664/10, 15.11.2010

       o:    NANDO JUNIOR Leo vom Jerichower Land

       m:   FRANCISS-BESS Ensson Bohemia

       ch:   Mráčková Drahomíra

       maj: Fišerová Hana

V 3

       DONATELLA ARCONDIA, ČLP/L/4687/11, 20.1.2011

       o:     PLUTO Woscany

       m:    BEL VICTORIA Arcondia

       ch:   Scavinová Patricie

       maj: Čekalová Eva 

V 4

     CELSEA OD BEZDYNKY, CMKU/L/4710/11, 24.1.2011

       o:    CARLO vom Zeitschelhof

       m:   BELINDA z Vlčkovského údolí

       ch:   Pimek Ludvík

       maj: Pimek Ludvík

V

       AGNES BELLA AMICIZIA, CMKU/L/4705/11, 2.2.2011

       o:    FIDO Nobert

       m:   ANNDY Danthe Caro

       ch:   Plášková Aranka

       maj: Bejšovcová Eva

 V

       ALMA Z OKRASNÉ ŠKOLKY, CMKU/L/4828/11, 14.7.2011

       o:     FIDO Nobert

       m:    DONNA LEON Koňakov

       ch:   Novák Milan

       maj: Čapáková Markéta

V

       AMBRA BONA MORAVIA, CMKU/L/4806/11,27.5.2011

       o:    FIDO Nobert

       m:   BONA od Bezdynky

       ch:  Calábková Zdeňka ing.

       maj:Dočekal František ing.

V

     AMÉLIE Z OKRASNÉ ŠKOLKY, CMKU/L/4829/11, 14.7.2011

       o:     FIDO Nobert

       m:    DONNA LEON Koňakov

       ch:    Novák Milan

       maj: Daňko Josef

V

      QUISSANGA VOM LÖWENGARTEN, NHSB 2854891, 29.5.2011

       o:     Lejonklippans SUPER SENSATION

       m:    BELUGA vom Löwengarten

       ch.   Schale Kaarina a Rahel

       maj: Rogman Koen

VD

       GAYA AGATHA NOBERT, CMKU/L/4717/11, 11.2.2011

       o:    ARTOS QUINO von der Osnitz

       m:   HAVANNA vom Dreiburgenland

       ch:   Šimkovská Anna

       maj: Ježová Hana

VD

       HONEY Z ALFOVY ZAHRADY, CMKU/L/4754/11, 30.3.2011

       o:    FIDO Nobert

       m:   FABIEN z Alfovy zahrady

       ch:   Marečková Kateřina

       maj: Kunstmüllerová Iveta

D

       AFRA BONA MORAVIA, CMKU/L/4804/11,27.5.2011

       o:    FIDO Nobert

       m:   BONA od Bezdynky

       ch:  Calábková Zdeňka ing.

       maj:Maláčová Tereza

---

       ARLETTA GOLDEN HERIETT, CMKU/L/4763/11, 29.3.2011

       o:    BUD SPENCER Member of the Leogang

       m:   HERIETT C. Bora z Milotiček

       ch:   Novotná Hana

       maj: Novotný Karel

---

      CARLA OD BEZDYNKY, CMKU/L/4709/11, 24.1.2011

       o:    CARLO vom Zeitschelhof

       m:   BELINDA z Vlčkovského údolí

       ch:   Pimek Ludvík

       maj: Abtrachimov Tomáš

---

       GESSIKA JESSI NOBERT, CMKU/L/4718/11, 11.2.2011

       o:    ARTOS QUINO von der Osnitz

       m:   HAVANNA vom Dreiburgenland

       ch:   Šimkovská Anna

       maj:Frajer Aleš

---

       GOLDIE NOBERT, CMKU/L/4719/11, 11.2.2011

       o:    ARTOS QUINO von der Osnitz

       m:   HAVANNA vom Dreiburgenland

       ch:   Šimkovská Anna

       maj: Černý Miroslav

---

       HESSI ENSSON BOHEMIA, CMKU/L/4666/10, 15.11.2010

       o:    NANDO JUNIOR Leo vom Jerichower Land

       m:   FRANCISS-BESS Ensson Bohemia

       ch:   Mráčková Drahomíra

       maj:Scheib Ladislav RNDr.

 

Mezitřída –Intermediate class

V 1 CAC

ČKŠ

      CINDERELLA VANIKA VOM BAUERNHOF,

      CMKU/L/4624/10, 5.6.2010

       o:     ZODIAK vom Löwengarten

       m:    ARIN Albron Elenia

       ch:   Vaňková Hana

       maj: Vaňková Andrea a Hana

V 2

res.CAC

       FANY ME DOJET, CMKU/L/4616/10, 18.5.2010

       o:      BENJI z Osoblažského lesa

       m:    ARIA von Benštejn

       ch:   Wimer Jiří

       maj: Wimer Jiří

V 3

       MATYLDA P. BORA Z MILOTIČEK, ČLP/L/4646/10, 8.9.2010

       o:     Duvasgardens PERFECT PUZZEL

       m:    FIALKA FERKA D. Bora z Milotiček

       ch:   Šmrhová Jaroslava

       maj: Marek Miloš

VD 4

       AISHA OD PANNY MARIE, ČLP/L/4611/10, 16.6.2010

       o:    ELVIS Lví sen

       m:   DAISY ANNIE od Bucharky

       ch:   Kubíček Michal

       maj: Mrázková Magdaléna

Třída otevřená – Open class 

 V 1 CAC

Klubový vítěz

ČKŠ

      CORA MYSLIBOŘICKÉ POLESÍ, CMKU/L/4202/08, 29.4.2008

       o:     QUINTO vom Nonnenwald

       m:   BELYS Sen rodiny

       ch:   Fialka Bohumil

       maj: Plachý Ondřej

V 2 

res.CAC

      CAROLLINE JÖKL GALAXY OSS, CMKU/L/4522/10, 27.3.2010

       o:     JÖKULL Löwe von Walhall

       m.    BONNIE B. Bora z Milotiček

       ch:   Mrázová Martina

       maj: Pluhovský Miroslav

V 3

       DONNA LEON KOŇAKOV, CMKU/L/3823/06, 11.12.2006

       o:      AARRE ROY od Malenovického hradu

       m:   CARRIE LEON Koňakov

       ch:   Daňko Josef                                   

       maj: Novák Milan

V 4

       FATY ME DOJET, CMKU/L/4617/10, 18.5.2010

       o:      BENJI z Osoblažského lesa

       m:    ARIA von Benštejn

       ch:   Wimer Jiří

       maj: Wimer Jiří

V

    AGIRA NEMILSKÁ TVRZ, CMKU/L/4512/10, 18.3.2010

       o:     PRINZ-POLDI vom Rossbach

       m:   GINA Z. Bora z Milotiček

       ch:   Hrdlovičová Zuzana

       maj: Šolcová Radka

V

      AIKA LEON OD LAMBERKA, CMKU/L/4491/10, 17.2.2010

       o:     MAJANS ZEUS The star of North

       m:    BORA Familia Magna

       ch:    Jurášek Marek

       maj:  Jurášek Marek

V

       ARRY VON  BENŠTEJN, ČLP/L/ 4070/07, 27.10.2007

       o:     KINGLORDS Mr Magnus

       m:   ATHEA Leon Lučiny

       ch:   Beneš Jiří

       maj:Švrček Vladimír

V

       HAVANNA VOM DREIBURGENLAND, CMKU/L/4263/08, 28.7.2008

        o:     KANSAS vom Welland

        m:    AMIDALE Löwe von Walhall

        ch:    Schröder Mathias

        maj: Šimkovská Anna

V

       LEA SISI P. BORA Z MILOTIČEK, ČLP/L/4538/10, 11.4.2010

       o:     Duvasgardens PERFECT PUZZEL

       m:    IRIS Sulle Orme di Antigua

       ch:   Šmrhová Jaroslava

       maj: Benešová Marcela

V

    MIŠKA P. BORA Z MILOTIČEK, ČLP/L/4650/10, 8.9.2010

       o:     Duvasgardens PERFECT PUZZEL

       m:    FIALKA FERKA D. Bora z Milotiček

       ch:   Šmrhová Jaroslava

       maj: Kaše Pavel

VD

       AIDA Z PASKOVSKÉHO PANSTVÍ, CMKU/L/4136/08, 9.3.2008

       o:      ARAMIS Lony z Vyšehořovic

       m:    APOLENKA Žluté srdce

       ch:   Batková Markéta

     maj:   Batková Markéta

VD

       ALISCHA Z PASKOVSKÉHO PANSTVÍ, CMKU/L/4138/08, 9.3.2008

       o:      ARAMIS Lony z Vyšehořovic

       m:    APOLENKA Žluté srdce

       ch:   Batková Markéta

     maj:   Mahovský Roman

VD

       ANIE NEMILSKÁ TVRZ, CMKU/L/ 4514/10, 18.3.2010

       o:     PRINZ-POLDI vom Rossbach

       m:   GINA Z. Bora z Milotiček

       ch:   Hrdlovičová Zuzana

       maj: Oklešťková Jana

VD

       ANNDY DANTHE CARO, CMKU/L/4197/08, 16.4.2008

       o:     LEX Lesní lom

       m:    DELLY Assa Říčany

       ch:   Theimerová Dana

       maj: Plášková Aranka

VD

       ASHIRA ZLOTE SZCZEŚCIE, CMKU/L/4661/09, 13.7.2009

       o:     ZACHARIASZ Ligocka Wataha

       m:    BENITA NASA Duma

       ch:   Moskala Tamara

       maj: Quisová Zuzana

VD

       AYLIN Z PASKOVSKÉHO PANSTVÍ, CMKU/L/4140/08, 9.3.2008

       o:      ARAMIS Lony z Vyšehořovic

       m:     APOLENKA Žluté srdce

       ch:    Batková Markéta

       maj:   Podzemná Veronika ing.

VD

       BONA OD BEZDYNKY, CMKU/L/4309/09, 11.2.2009

       o:     LEX Lesní lom

       m:    BELINDA z Vlčkovského údolí

       ch:   Pimek Ludvík

       maj: Calábková Zdeňka ing.

VD 

       FURY ANN Z ALFOVY ZAHRADY, CMKU/L/4238/08, 7.9.2008

       o:      Majanś ZEUS THE STAR OF NORTH

       m:    CLEA CECILA Sedmidomky

       ch:    Marečková Kateřina

       maj: Novák Petr

VD

       KYRA FLORENCIE ZAŘICKÉ ÚDOLÍ, CMKU/L/3817/06,

       6.12.2006                                                                                   

       o:      ALOEUS Domus Corona

       m:     FLORENCIE Zařické údolí

       ch:    Novák Jaroslav

       maj:  Benáková Jarmila

---

       ALMA FORESTA Z VAŇOVSKÉ STRÁNĚ, ČLP/L/3965/07,4.6.2007

       o:     FOREST LEO vom  Jerichower Land

       m:   BARBORA B. Bora z Milotiček

       ch:  Kohoutová Petra

       maj:Jahn Petr

---

       ANDREA LOVE OF CID VON BOHEMIA OLIVE,  

       ČLP/L/3863/07, 24.2.2007                                                                    

       o:    CID vom Treuen Löwen

       m:   ANIFE  OLIVA Albron Elenia

       ch:   Zelená Petra

       maj: Kašparová Monika

---

       BETTY GOLDEN BOHEMICA, CMKU/L/4304/09, 31.1.2009

       o:     DARLING ASSON Ensson Bohemia

       m:    ALMA Lony z Vyšehořovic

       ch:   Smejkal David

       maj: Chrudimská Olga

---

      CONY FAMILIA MAGNA, CMKU/L/4536/10, 6.4.2010

       o:     BARNEY B. Bora z Milotiček

       m:    AIKA z Nekudova dvorce

       ch:   Marada Josef MUDr.

       maj: Kavka Jan

 

Třída chovatelská – breeders class

V 1

ČKŠ

       ANNIE ROSE FACIES NIGRA, CMKU/L/3928/07, 15.4.2007

       o:    ARNEE B. Bora z Milotiček

       m:   BELLA ze Zámečku Marianov

       ch:   Dujíčková Erika MUDr.

       maj: Dujíčková Erika MUDr

V 2

 

       NICOLA LESNÍ LOM, CMKU/L/3739/06, 13.8.2006

       o:      ALDAN vom Wolfsblut

       m:     KATY Lesní lom

       ch:    Kubová Jana

       maj:  Kubová Jana

VD 3

       CUNIA CYNAN V. LIZJERNANJO, NHSB 2658704, 29.5.2007

       o:     BENSONNY van het Hof van Eden

       m:    PAPOUSEC Jona Ormi

       ch:   Donkers Nancy

       maj: Donkers Nancy a Jozef

VD 4

       BÁRA FACIES NIGRA, CMKU/L/4516/10, 24.3.2010

       o:     LEX Lesní lom

       m:    ANNIE ROSE Facies Nigra

       ch:   Dujíčková Erika MUDr.

       maj: Dujíčková Erika MUDr.

 

Třída seniorů – Senior class

 V 1

Nejlepší senior

ČKŠ

 

       ANABEL Z POD POČERNICKÉHO DUBU, CMKU/L/3633/05, 16.12.2005                                                                                     

       o:    CID vom Treuen Löwen

       m:   BERENICA od Lubenského potoka

       ch:  Grametbauer Petr

       maj:Novotný Karel

V2

       BELINDA Z VLČKOVSKÉHO ÚDOLÍ, ČLP/L/3588/05, 9.11.2005

       o:      CYRANO Chaloupecké skalky

       m:     BEAUTY Thurzo

       ch:    Botík Marcel

       maj: Pimek Ludvík

---

       ANIFE OLIVA ALBRON ELENIA, ČLP/L/3254/04, 17.5.2004

       o:     EFFENDI KENT Salve Leon

       m:    BRITTANY Druhá šance

       ch:    Štíbr Vladimír Bc.

       maj:  Zelená Petra Bc.

 

Třída pracovní –Working class

V 1

CAC

 

       AEGINA SZAFRANOVA SFORA, CMKU/L/4264/08, 16.6.2008

       o:     Majanś ZEUS THE STAR OF NORTH

       m:    KIM BASINGER Ligocka Wataha

       ch:   Jedlinska Marta

       maj: Zapletalová Jindřiška

 

Třída vítězůWinner class

V 1 CAC

 

      LIMA ZOLA VOM LÖWENGARTEN, NHSB 2784104,

      27.11.2009

      o:    Fairytroll´s ZORAK ZORAN

      m:   BELUGA vom Löwengarten

      ch:   Schale K. a R.  

      maj: Rogman Koen

V 2

res.CAC ČKŠ

      GINNIE ENSSON BOHEMIA, SPKP 1478, 11.12.2009

       o:     QUINO v.d. Osnitz

       m:   FRANCIS BESS Ensson Bohemia

       ch:   Mráčková Drahomíra

       maj:Skovajsová Rozsívalová Elena Mgr., Mráček Pavel

V 3

       ARIA VON BENŠTEJN, ČLP/L/4069/07, 27.10.2007

       o:     KINGLORDS Mr Magnus

       m:    ATHEA Leon Lučiny

       ch:    Beneš Jiří

       maj:Wimer Jiří

V 4

      FRANCISS BESS  ENSSON BOHEMIA, ČLP/L/3790/06,     

       26.10.2006

       o:     GULLFAXI Löwe v. Walhall

       m:    BESSY Ensson Bohemia

       ch:   Mráčková Drahomíra

       maj: Mráčková Drahomíra a Pavel

V

      HERIETT C. BORA Z MILOTIČEK, ČLP/L/ 3993/07, 16.7.2007

      o:      CIMBA WELF von Cueva de Leones

      m:     CÁCORKA H. Bora z Milotiček

      ch:    Šmrhová Jaroslava

      maj:  Novotný Karel

V

       INA OD ŠPITÁLSKÉHO DVORA, ČLP/L/4115/08, 13.1.2008

       o:    CERRY Najmurská cesta

       m:   ELZA od Špitálského dvora

       ch:   Kasal Bohuslav ing.

       maj: Marek Miloš

 

  

Třída veteránů –Veteran class

V 1

Nejl.

Veterán

 

       DONA ME DOJET, CMKU/L/3091/03/, 20.9.2003

       o:      DARVIN v.d. Rasenmühle

       m:    IRA Lesní lom

       ch:    Wimer Jiří

       maj: Šimkovská Anna

V 2

       KATY  LESNÍ LOM, CMKU/L/3128/03, 27.10.2003

       o:      DARVIN von der Rasenmühle

       m:    JESSICA  Lesní lom

       ch:   Kubová Jana

       maj: Kubová Jana

V 3

       BASKIA MORAVSKÝ JIH, ČLP/L/2874/03, 31.1.2003

       o:     BARBAR Lom u Macochy

       m:    CEDRA Lesní vítr

       ch:   Charvátová Jana

       maj: Hubená Klára

V 4

       ANNE FAMILIA MAGNA, ČLP/L/3249/04, 11.5.2004

       o:     LASSE vom Haus Voigt

       m:    BARBIE Zlatá Galaxie

       ch:   Marada Josef MUDr.

       maj: Řiháková Jitka

---

       ARNA Z RÉVOVÉHO LESA, CMKU/L/2624/01, 30.12.2001

       o:     IAGO Lesní lom

       m:    BOBINA Baiva

       ch:    Trefilíková Eva

       maj:  Martinek Jan

---

       BIG ROSE SEDMIDOMKY, ČLP/L/2520/01, 16.6.2001

       o:     ACHÁT Severozápadní cesta

       m:    CAIRO od Mikulovské hory

       ch:   Novák Petr +Ivana

       maj: Novák Petr +Ivana