Kampioenschaps Clubmatch LHCN 11-06-2017

Keurmeesters: Mw. C. Roobrouck (BE) & Mw. C. Dusseldorp (NL)

                      Dhr. D. Baars (NL) & Dhr. R. Kinsey (UK)

 

REUEN Puppyklasse: Mw. C. Roobrouck (BE)

1 VB-Skjaergaardens Bumbibears Bombo (T. Mosby)

2 VB-Ohio Mahnoah v.d. Lefwinus (L. Beerents-Kattenbelt)

3 VB-Harley Valuer (L. Visser)

4 VB-Rosaceae Hieracium (Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

   VB-Ohio Humphry v.d. Lefwinus (F. Scheffer)

   VB-Leo Amicanis Jack Frost (T.W. Derksen)

   VB-Silkes Green of the Dutch Phantasy (G.J.P.M. Mooren)

   VB-Bailey From Various Canine (W.A.J.M. van Eijndhoven)

     B-Sconfinato Zenato Zogno (E. Veenhuizen)

     B-Sconfinato Avanti Antonio (W.A.H. Verbakel)

     B-Sconfinato Zambrotta Zaghi (V. van der Beken)

 

REUEN Jeugdklasse: Mw. C. Dusseldorp (NL)

1 U-Fastwin’s Lamborghini (K. Revoort          JeugdCAC

2 U-Aimable Mischa v. Hescos Leo's (H.E. Cooiman)

3 U-Rosaceae Gymnocladus, NJK (Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

4 U-Rosaceae Grifola (B. Mannstein)

 ZG-Good Akilola's Zohar Lion v. Steinbachwald (M. Floor)

 ZG-Rosaceae Gymnocactus (R. Schaly)

 ZG-Memicedaďska Julius Quintus (A.H. Verkerk-Wüst )

 

REUEN Tussenklasse: Mw. C. Dusseldorp (NL)

1 U-Alfross Kapuko Suneclipse (C.E. Lear-Scholfield)

2 U-Pachakisha Cobber Hobbit’s Son (J.C.A. van der Heijden)

3 U-Jolly Road Runner v.h. Leonhuuske (F. Kauw)

4 U-Dajco-Ari-Remy v. Feldschloss Rheinfeld (M. Labeau

   U-Zausel Ollie a.d. Sumpfloch (H. Munzlinger)

 ZG-Rosaceae Ferocactus (H. van Lobenstein)

 ZG-Jolly Harvey v.h. Leonhuuske at Jantonely (G. Wilson)

 ZG-Kasparus Domus Corona (J.J. te Paske)

 ZG-Pachakisha Caol Ila Njál Hobbitson (J.W. Dedden)

 

REUEN Openklasse: Dhr. D. Baars (NL)

1 U-Rosaceae Durio, NJK/Brussels JW/Euro JugendSieger

Beste Reu & BOB: CAC                (Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

2 U-Blekx-Farm Sebastien (J.Th.C. Lieven)

3 U-Elijot v. Bernsteinmeer, DE Ch.VDH/Club VDH-EU Sieger (R. Döge)

4 U-Louisiana Lorens v.d. Lefwinus (F. Scheffer)

   U-Jantonely Pucker Up Flynn (G. Wilson)

ZG-Flying Smartie Member of the Leogang (B. Senftleben)

ZG-Amador (H.J. Verhagen)

ZG-Wijzijnhet Willem Woscany (E. Uiterlinden)

ZG-Sconfinato Umber Ulasse (J. van Rooden)

 

 

REUEN Kampioensklasse: Mw. C. Dusseldorp (NL)

1 U-Lempileijonan Itse Kateudenpoika, UK Ch. (C.E. Lear-Scholfield)   Res.CAC

2 U-Medvebergi-Maszkos Hobbit, BK/NK/LK/DK/Int.Ch. (W. Libert)

3 U-Rosaceae Ulva, NL Ch. (P.M. van Os-Kruisveld)

NTB-Rosaceae Juncelles, NJK/NL/LU/BE/Int.Ch./CW'13-'14-'15-'16/W'14 (Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

 

REUEN Fokkersklasse :Mw. C. Dusseldorp (NL)

1 U-Mack Zolo La Fami Yen-ay (I.G.C. de Greef)

2 U-Rosaceae Zigadenus, NJK/BNLJW-NL/NL Ch. (Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

3 U-Sconfinato Signore Stefano (A. Schut)

 

REUEN Veteranenklasse: Mw. C. Roobrouck (BE)

1   U-Skjaergaardens Halloween Midnight Wolf (J. Schlüter) Beste Veteraan

2   U-Salak Kopek Habu From Bri-Jos Home (K. Rogman)

3   U-Umberto Ligocka Wataha (A. Schut)

4 ZG-Sconfinato Leonzio Floyd (M. Edens-Lub)

 

TEVEN Puppy Klasse: Mw. C. Roobrouck (BE)

1 VB-Leo Amicanis Just A Minute (E. Berkien)   Beste Pup

2 VB-Maribelle de la Pierre Oiseau (H.E. Cooiman)

3 VB-Your Sunshine v. Tregelaar (H.J.M. Roefs)

4 VB-Sconfinato Zibella Zena (A. Schut)

   VB-Sconfinato Amaretto Amara (A.M. Kox)

   VB-Sconfinato Aurora Annavera (H.C.A. Beenhakker)

   VB-Sconfinato Arabella Ambra (A. Schut)

 

TEVEN Jeugdklasse: Dhr. D. Baars (NL)

1 U-Alfross Kapakira Kofel (C.E. Lear-Scholfield)  JeugdCAC

2 U-Ikke de Jette v. Leuenfort (C. Ueckermann)

3 U-Jantonely Rumblebuffin (B. Elshof)

4 U-Chylandyk Gaura Gem (J.K. Poot)

   U-Rosaceeën Hepatica, NJK (Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

   U-Memicedaďska Jin (I.J. Lems)

ZG-Wild Orchid v. Tregelaar (H. Komduur)

ZG-Philou du Plateau Bavarois (M.E.M. van Stiphout)

ZG-Belle Surprise Estel v. Hescos Leo's (H.E. Cooiman)

        

TEVEN Tussenklasse: Dhr. D. Baars (NL)

1 U-Alfross Kapuko Lunaeclipse (C.E. Lear-Scholfield)

2 U-Rosaceae Deutzia (P.M. van Os-Kruisveld)

3 U-Jolly White Lady v.h. Leonhuuske (M. Bos)

4 U-Rosaceae Egeria, BEJK/NJK/JW’16/BJWLU (T.G.A.J. van der Meulen-Hermus)

   U-Kristmas Kirsten v.h. Leonhuuske (B. Elshof)

 ZG-AĎsha v. Luzula's Hof (T.P.J. Biezen)

 ZG-Danae Rhoda v.d. Vechtse Hoeve (H. de Backer)

 ZG-Dhiya-Sayen Ceylin (C.H. Steinmetz-Gerrits)

   G-Rosaceae Fritillaria (R. van Haren)

   G-Dhiya-Sayen Caya (E. Huijnink)

 

TEVEN Openklasse: Dhr. R. Kinsey (UK)

1 U-Rua Soleil Flower To Skjaergaardens (T. Mosby)   Res.CAC

2 U-Fastwin's Joly (I.L.M. Slettenhaar-Vogels)

3 U-Skjaergaardens Disney-Minnie Mouse (T. Mosby)

4 U-Jolly Bloody Mary v.h. Leonhuuske, NJK/BJK/DJK (B. Elshof)

   U-Memicedaďska Hadeweij (D.M.C. Meijs)

   U-Ninasch of the Bernese Garden (E.A. van Ekeren-Suijkerbuijk)

   U-Memicedaďska Fleur (D.M.C. Meijs)

   U-New Win Baltic Leon’s (E.M. Casteleijn)

   U-Lempileijonan Onnen Onkija (H.E. Cooiman)

ZG-Ronny v. Heidersiefen (B.W. Westerneng)

ZG-Zir Ozzy's Pretty Women Von Tulip's, Eur Jugend Sieger/ NJK/NL Ch. (N. van Lobenstein)

ZG-Leo Amicanis Is Ons Lycka (C. Herrijgers)

ZG-Abby von Koloni Holstein (M. & B. Billik)

ZG-Calou March Ratora v.d. Bohevu (G.M.M. van Herck)

ZG-Rosaceae Zantedeschia (Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

 

TEVEN Kampioensklasse: Mw. C. Roobrouck (BE)

1 U-Skjaergaardens M.star Norma, C.I.B./NORD/UCH/VDH Ch/

         Beste Teef: CAC               BDSG-‘16/NV-‘15/ NORDV-‘16 (T. Mosby)

2 U-Tonja v. Lowengarten, NJK/NL Ch./JW'13/EuroW'16 (H.J.M. Roefs)

3 U-Cleo's Mambo Millie v.d. Kentering, NJK/NL Ch. (Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

 

TEVEN Fokkersklasse: Dhr. R. Kinsey(UK)

1 U-Rosaceae Zannichellia, NJK/BNLJK/ BE/NL Ch. (Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

2 U-Memicedaďska Garbi-Thumbi (I.J. Lems)

3 U-Fastwin's Idylle (I.L.M. Slettenhaar- Vogels)

4 U-Vanilla v. Tregelaar, NJK (H.J.M. Roefs)

   U-Rosaceae Balsamina (Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

 

TEVEN Veteranenklasse:

1 U-Rosaceeën Dielytra, NL/LU Ch./DE Club Ch. (Y.T.M. van Lobenstein-de Heij)

2 U-Surprise Woscany (A.& F. Bangert)

3 U-Rosaceeën Erica, CIB/Dt. Vet-Ch.VDH/KLUB, Dt. Ch. VDH/KLUB/LU-Ch. (V. Mörchen)

4 U-Demi Darling v.d. Nobofarm (B.W. Westerneng)

   U-Constanze zur Burg Windeck (I.K. de Gruijl-Bos)

   U-Sconfinato Freccia D’oro Mocca (A. Schut)

 ZG-Memicedaďska Unique (P.J.M. Achterkamp-Hulshorst)

 

De oude wijze (>10 jaar): Mevr. C. Roobrouck (BE)

1 U-Sconfinato Extra Fanny, Geb. 02-09-2006 (C. van Oudheusden)