Kampioenschaps clubmatch Leonbergse Henden Club Nederland 15 juni 2019.

 

Reuen

 

Babyklasse / keurmeester: Mw. M. Kortleve (NL)

1VB-Rosaceae Oroya (L.J. Landkroon)

2VB-Concerto di Tulgaard Chuck (M. Siemes)

 

Puppyklasse / keurmeester: Mw. M. Kortleve (NL)

1VB-One and Only van het Leonhuuske (M. Elshof)

2VB-Weika's Lesko (J. de Vries)

3VB-Leo Atalanta Anteos  (D. Vissers)

4VB-Leo Atalanta Agrias (M. Rotteveel-van der Meulen)

 VB-Boss Dries van Luzula's Hof (G.H.M. Ariens)

 VB-Sherwayleo Apatite (V.J. Wakefield)

   B-No Nonsens Aquino van het Leonhuuske (J.J.G. Strauven)

   B-Leo Atalanta Appias  (A.  Tieman)

 

Jeugdklasse / keurmeester: Dhr. S. vd Bosch (BE)

1U-Slottblommans Viking Ragnar Lodbrok (B. Bauwens)

2U-Zir Ozzy`s Uruz Runa Ur Futhark (A. Lorenzen)

3U-Willow Wouter from Kalua's Sprit (E.L. Creyelman)

4U-Rosaceeen Jubata (A.J. Schilder)

  U-Give Me All I want Ginger Heaven (H.J.M. Roefs)

ZG-Boromir Habika van 't Verschiet (J.  Bonder)

ZG-Dino Grann Jelou van de Bohevu (L.  Ebbelaar)

ZG-Harly from the Isle of the North (J.W.C.  Klous)

ZG-Anakin Vegas Löwe vom Münsterland (A. Müsker)

 

Tussenklasse / keurmeester: Dhr. S. vd Bosch (BE)

1U-James van de Toogwijkhoeve (A  Goettsch)

2U-Kenai vom Wittringer Wald (M. Schulte-Ortbeck)

3U-Leolenkos Emperor York (I.C.N.  Schoots- Polderdijk)

4U-Leolenkos Emperor Scout (L. Vonk)

ZG-Sconfinato Bonario Bertone (N. Jonkman)

  G-Sconfinato Bologna Bruno (J.M. Schepers)

 

 

Openklasse / keurmeester: Dhr. S. vd Bosch (BE)

1U-Fastwin's Lamborghini (H.C. Revoort)

Reserve CAC

2U-Rosaceae Juanulloa (A.J. Schilder)

3U-Jolly Road Runner van het Leonhuuske (F.J.M. Kauw)

4U-Pachakisha Cobber Hobbit’s Son (J.C.A.  van der Heijden)

  U-Jantonely Pucker Up Flynn (G.A. Wilson )

  U-Notus-Me Dazzle (M. Markusse - den Herder)

  U-Sconfinato Andretti Adino (P.A.T. De Graauw)

  U-Aayden van Luzula's Hof (G.H.M Ariens)

ZG-Zausel Ollie aus dem Sumpfloch (H. Munzlinger)

ZG-Memicedaïska Javan (C.J. van Zanten)

ZG-Good Akilola's Zohar Lion Vom Steinbachwald (M. Floor)

ZG-Memicedaiska Julius Quintus (A.H. Verkerk-Wüst)

ZG-Aron van Luzula's Hof (H.J. Verhasselt)

ZG-Memicedaiska Jabbar (H.L Haasnoot)

 

Gebruikshondenklasse / keurmeester: Dhr. S. vd Bosch (BE)

1U-Rosaceae Beloperone (T.G.A.J. van der Meulen- Hermus)

 

Kampioensklasse / keurmeester: Dhr. S. vd Bosch (BE)

1U-Niño from Yellow's Garden (B. Bauwens)

Beste Reu & BOS: CAC

2U-Lejonvinden`s Glashalt (A. Lorenzen)

 

Veteranenklasse / keurmeester: Dhr. S. vd Bosch (BE)

1U-Rosaceae Melocactus (B. Elshof)

 

De oude wijze / keurmeester: Mw. M. Kortleve (NL)

1e-Sconfinato Leonzio Floyd (M. Edens)

 

 

Teven

 

Babyklasse / keurmeester: Mw. M. Kortleve (NL)

1VB-Sigi from Yellow's Garden (B. Bauwens)

Beste Baby

2VB-Stine from Yellow's Garden (B. Bauwens)

 

Puppyklasse / keurmeester: Mw. M. Kortleve (NL)

1VB-Baila van Luzula's Hof (T. Biezen)

Beste Puppy

2VB-Leo Atalanta Apina (T.G.A.J. van der Meulen- Hermus)

3VB-Benthe van Luzula's Hof (D.H.M. Engels)

4VB-Phoenix Yade van de Lefwinus (A. de Groot)

   B-Sherwayleo Alexandrite at Jantonely (G.A. Wilson )

   B-Raghnall Amber the la Shedor (J. de Vries)

 

 

Jeugdklasse / keurmeester: Mw. M. Kusters (NL)

1  U-Bersiyan Habika van 't Verschiet (A.M.T. Schumacher)

Beste Jeugdhond

2  U-Donnabeau (B.W. Westerneng)

3  U-La Dolce Luna´s Unity Boost for Me (R. Hilgersom -van den Enk)

4ZG-Leontina Catia Domus Corona (J. Herrijgers)

  ZG-Alana Abby Löwe vom Münsterland (M.& B. Billik)

  ZG-Esra Emilia van de Vechtse Hoeve (R.D. Adams)

  ZG-Sconfinato Dolce Vita (I.M. van Aken)

 

Tussenklasse / keurmeester: Mw. M. Kusters (NL)

1U-Aida les Trésors de Baku (A.J. Ekkel)

Res.CAC

2U-Peacantree Orlaith (V. Mörchen)

 

 

Openklasse / keurmeester: Mw. M. Kusters (NL)

1U-Aisha van Luzula's Hof (T. Biezen)

2U-Memicedaïska Jarah (C. van Oudheusden)

3U-Miss Good Looking van het Leonhuuske (B. Elshof)

4U-Memicedaïska Habika (A.M.T. Schumacher)

  U-Fastwin's Mona Lisa (J.G.A.  Wighers)

  U-Jayla from the Isle of the North (J.J.A.  Beers)

ZG-Quianna Lola the la Shedor (M.Y. Westerman-Snoek)

ZG-Maribelle de la Pierre Oiseau (H.E. Cooiman)

ZG-Pachakisha Darby Ado's Girl (I. Tediek )

 

Gebruikshondenklasse / keurmeester: Mw. M. Kusters (NL)

1U-Rosaceae Egeria (T.G.A.J. van der Meulen- Hermus)

 

Kampioensklasse / keurmeester: Mw. M. Kusters (NL)

1U-Jolly Bloody Mary van het Leonhuuske (B. Elshof)

Beste Teef & BOB/ClubWinner: CAC

2U-Fastwin's Joly (I.L.M.  Slettenhaar-Vogels)

3U-Abby von Koloni Holstein (M.& B. Billik)

 

Fokkersklasse / keurmeester: Mw. M. Kusters (NL)

1  U-Sconfinato Ragazza Rose (A. Schut)

2  U-Canti’s Enoah van HESCOS Leo’s  (H.E. Cooiman)

3ZG-Memicedaiska Binti-Forba (I.J. Lems)

4ZG-Sconfinato Olivia Vesta (A. Schut)

 

Veteranenklasse / keurmeester: Dhr. S. vd Bosch (BE)

1U-Constanze zur Burg Windeck (I.K. de Gruijl-Bos)

Beste Veteraan en Oudste Hond in Show

2U-Fastwin's Idylle (I.L.M.  Slettenhaar-Vogels)

3U-Memicedaiska Zahida (I.J. Lems)

4U-Memicedaiska Wanikiya CW 2012 (I.J. Lems)

 

 

De oude wijze / keurmeester: Mw. M. Kortleve (NL)

1e-Rosaceeën Erica (V. Mörchen)